Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Часовник Amazfit T-Rex - дискусия, впечатления и всичко останало
#26

Благодаря за съветите и на теб.
Сензора за осветеност предполагам е under screen, понеже часовника е изцяло кръгъл амолед и не се вижда никъде другаде.
Сега ще пробвам с рестарт. Ще пробвам и с ресет пак ако се налага, макар че всички флашвания на къстъми, които правих бяха придружени задължително със ресет. Включително и връщането на стоков.

Не съм сигурен, че е редно да продължавам с офтопика в тази тема обаче...
Ще потърся тема за Върдж и може да направя ако няма и да споделя там развръзка.

Happiness is not a state to arrive at, but a manner of traveling.
[-] 1 потребител изказва благодарност на expected за това мнение:
  • Dowper
Цитирай
Аксесоари
#27

Не рестарт. А просто изключване на часовника за няколко минути.
Ето темата, която визирам. Може да е от полза:
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=96248

Иначе и аз не можах да намеря къде е този сензор.
Цитирай
#28

Здравейте... Имам го вече два месеца... Всичко е ок,но когато съм навън, почти не се вижда нищо...Може ли някаква помощ... Благодаря предварително...
Цитирай
#29

Как не се вижда нищо? Пуснал ли си автоматичната яркост?
Цитирай
#30

Да... Особено на слънце,нищо, черен екран... Трябва да го натисна,за да светне...
Цитирай
#31

Кое да натиснеш? Ако си включил Always On Display той няма автоматична яркост. Нормално да не се вижда на слънце. Когато светне дисплея тогава чак си работи автоматичната яркост.
Цитирай
#32

Ок... Благодаря ти, много...
Цитирай
#33

Здравейте,трябват ми болчетата за каишката на amazfit t rex . Дали мога да ги намеря и поръчам от някъде?
Цитирай
#34

Имам Amazfit T-Rex от няма и месец. Има ли вариант да си тегля данните за ходене, плуване и т.н. освен на телефона и на РС?!
Цитирай
#35

Здравей те искам да попитам защо докато карам колата ми отчита крачки и да ли може да се направи така че да не отчита докато карам
Цитирай
#36

Твърдо окачване, резки маневри... И при другите марки е така.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#37

Явно не при всички, при Гармин аз нямам такъв проблем. С една стара гривна на Шиоми мисля банд 2 беше, също нямаше проблем с шофирането, но с една Хонор която баща ми ползва, се получаваше това със стъпките.
Цитирай
#38

Влизаш в колата, отваряш Зепп и даваш tag behavior или нещо такова.
Да не забравиш да го спреш после.
Ще се обучи и няма да ти отчита стъпки в колата


2-3 пъти е достатъчно.
[-] 2 потребители изказват благодарност на emzo за това мнение:
  • ludnicata, suffer
Цитирай
#39

(2020-11-01, 15:51:17)emzo написа:  Влизаш в колата, отваряш Зепп и даваш tag behavior или нещо такова.
Да не забравиш да го спреш после.
Ще се обучи и няма да ти отчита стъпки в колата


2-3 пъти е достатъчно.
   
     Нещо не мога да намеря тази функция
Цитирай
#40

Нямам в момента такъв часовник, затова скрийншот от 4пда:

[Изображение: screenshot-703.png]
Цитирай
#41

Ми фит има такива функционалности, не знаех че и чеп имат. Ще видя дали ще стане нещо с на жена ми Pace. Правихме си експерименти по различни пътища снимаме си екраните на тръгване и после на пристигане. Моя G watch R на 100км шофиране прави средно 30 крачки. Нейния Pace прави около 350 средно. А това си е голямо разминаване.

SE WT19i, SGS II, SGS IV, XPERIA SP, LG G2, Xiaomi Redmi note 4x
Цитирай
#42

Може и в ми фит да беше.
Виж в ZEPP ако го няма там, качи ми фит.
Цитирай
#43

Не е до Арр, а до поддръжка на часовник/гривна.

Ако го няма, значи не можеш да обучиш часовника
Цитирай
#44

Здравейте. И аз от няколко дни съм с този T-rex. Ползвам го със "Зеп". Не мога да открия къде пази (помни) предишните ми фитнес задачи. Например ходенето от вчера. След приключване на задачата ми го показваше с всички подробности, но днес е изчезнало но от стартовата страница. Няма го и в менютата.
От всичко друго съм с прекрасни впечатления!

ПС: Някъде по - горе беше заден въпрос как да се обучи часовника - става през "Зеп" - а, от меню "Активности", избираш шофиране. Като спреш да шофираш, натискаш флагчето. След няколко пъти часовникът ще се обучи. Същото е, ако ползваш обществен транспорт. Става.

Xiaomi Redmi Note 9s 6/128  Limited edition + Mi 10t Pro Lunar Silver. 
[-] 1 потребител изказва благодарност на emofilew за това мнение:
  • rumentz
Цитирай
#45

Ами и аз си взех един вместо от банд 4 да ида на 5. От скоро е, доволен съм. Глася един скин с превод на Български ако някой се интересува и иска ще споделя файла след като изчистя някой неща. [Изображение: 0e0418ad21d6e05c15d6b56970d2a19e.jpg]

(2020-05-23, 10:17:03)degman написа:  Има някои букви които не показва. И емотикони също. Не е голям проблем. Иначе трябва да проверя за какво става въпрос при вайбър, само при него нямам текста на съобщенията.

Sent from my LM-G710
Има къстъм шрифт, показва си всички букви и емотикони със моднат zepp.!

P20 Pro Twilight
[-] 1 потребител изказва благодарност на Pusheka за това мнение:
  • robi07
Цитирай
#46

От няколко дни съм Tickwach Pro 2020 и да ти кажа такива гимнастики няма. Но като цяло май и той не е за мен. От ми банд 2 минах на 4, после на рекса, после на GTR за да стигна до Ticwatch и май ще си взема някой хуавей(за тест) или директно Mi Band 5 и приключвам с тия смарт да не казвам какво. Самсунг не съм пробвал също но те са с живот на батерията малко по добър уж ама пак не стават.

Sent from my LM-G710
Цитирай
#47

Gtr2.... Ама.... Кога ще го внесат......
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • kerenski
Цитирай
#48

(2020-12-04, 23:26:41)degman написа:  От няколко дни съм Tickwach Pro 2020 и да ти кажа такива гимнастики няма. Но като цяло май и той не е за мен. От ми банд 2 минах на 4, после на рекса, после на GTR за да стигна до Ticwatch и май ще си взема някой хуавей(за тест) или директно Mi Band 5 и приключвам с тия смарт да не казвам какво. Самсунг не съм пробвал също но те са с живот на батерията малко по добър уж ама пак не стават.

Sent from my LM-G710

Ти какво точно търсиш от такъв тип устройство?

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#49

Ето линк във мега за bin файла със скина на Български за Т-рекс. Ако някон иска да го пробва и му харесва.

Има го и във Watchface като дадете филтър Български език е единственият

https://mega.nz/file/c5s2SIYB#lWn6QvQZw5...Wmr9Qpl3tU




[Изображение: b64eef1a5bcb6b27c6fcefb3ec2999d7.jpg][Изображение: 8bd749ff733ade173d1df69320721b3b.gif]


Добавих V1 със година във датата



[Изображение: bc091b31995e3b69deeceaf07dfe1346.gif]

P20 Pro Twilight
[-] 3 потребители изказват благодарност на Pusheka за това мнение:
  • dp4u4umi6ev, rumentz, vlaf
Цитирай
#50

(2020-12-05, 13:03:57)nowhere написа:  Ти какво точно търсиш от такъв тип устройство?

Явно нищо конкретно. Просто засега всички устройства са доста зле в определени отношения.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)