Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Часовник Amazfit T-Rex - дискусия, впечатления и всичко останало
#76

При мен изчезват като са прочетени не знам, няма логика да остават. Не съм виждал да има такава настройка. Телефоните еднакви ли са ви? Освен нещо в телефоните да е разликата нямам идея.

Тоя стои много добре, да поизчистя някой неща и ще го кача и него.

Весело посрещане на Новата Година!
[Изображение: dceb5bf8b995c1f504a28cd8dd5e72ca.jpg]


https://amazfitwatchfaces.com/t-rex/fresh?lang=bg

Последния изглежда много добре признавам си [Изображение: 2c26de025c6f1a7dfedd3cd8f2e5debb.jpg]

P20 Pro Twilight
[-] 1 потребител изказва благодарност на Pusheka за това мнение:
  • rumentz
Цитирай
Аксесоари
#77

(2020-12-26, 17:47:42)vlaf написа:  Ами взимал съм го от плесио и предполагам, че е китайска версия, затова фирма е по нов, може би и от там идва проблема, че не мога да под карам емотиконите.
Същия файл ползвах и аз, но не ми се получава, освен да правя някъде другаде грешка.... Не е болка за умиране.
ПС:този последния, който качи, черно и бяло, стои много добре.
Ето друг файл за шрифта като другия е но май има повечко емотикони. Преправен е от Lolex който преди модваше MiFit и Mi Band 4, сега има T-Rex
Само него качваш няма яд.

https://mega.nz/file/10kz2CaD#jIPK1yz84x...rBJXmucp9Q

P20 Pro Twilight
[-] 3 потребители изказват благодарност на Pusheka за това мнение:
  • Be6i4, nik321, vlaf
Цитирай
#78

(2020-12-21, 08:56:38)vlaf написа:  Много са ти добри фейсовете, ако можеш да направиш нещо от тези и в червено, ще е супер.Браво още един път!
И още нещо, с 1.3.0.10 firmware съм, обаче нещо не ми се получава това с емотиконите (поне от прочетеното в 4пда), можеш ли да обясниш как става или да споделиш файла, който флашваш през нотифи?
Червеничко [Изображение: cbaff70a3d922db1528fe7f0a129e10a.jpg]

И още червеничко
Тоя мисля седи доста добре.

[Изображение: 3ebdc96d3e06766d0e592e54685d42ae.jpg]

P20 Pro Twilight
[-] 5 потребители изказват благодарност на Pusheka за това мнение:
  • fotograd, kayovas, pppetrov71, rumentz, vlaf
Цитирай
#79

Здравейте, може ли инфо за активацията на raise to view опцията на часовника.
П.с. открих го, беше забутано малко...
Относно червените фейсчета от кое приложение може да се добавят?
Цитирай
#80

Добър ден. Преди около седмица и аз си закупих часовника. Искам да ви попитам някой ползвал ли е програмата за ски. Вече два пъти го пробвам но не ми отчита скоростта и дистанцията. Може ли да помоля някой който има amazfit t rex да пусне ски и да види дали отчита дистанция и скорост за да разбера дали проблема е само при мен. Благодаря
Цитирай
#81

Здравейте! Искам да попитам някой имали проблем със записа на пулса и следенето на съня след смяната на лятно часово време.При мен последния запис на съня е от 29.03.21 03:14 часа а на пулса 30.03 21 23:45 часа.Не съм пипал нищо по часовника и телефона.Благодаря!
Цитирай
#82

От 4 дни ползвам часовника. Първите ми впечатления са много добри. GPS-a е сравнително точен (тестван е в горска местност). Мониторингът на съня и пулса са отлични, не мога да кажа същото за крачкомера. Снощи през нощта е загубил връзка с телефона по неизвестна за мен причина. Някой назад в темата е питал за вайбър - получавам известия на кирилица без ядове. Не получавам известия от Discord. Дисплеят се вижда много отчетливо и ярко, дори на силно слънце. За момента като недостатък отчитам бавното качване на фейсове и неспособността за смяната им през Zepp (необходимо е да сваля друго приложение понеже съм с iPhone). Втори недостатък - като се къпя трябва да го заключа, защото се побърква.
Като цяло съм много доволен Smile
Цитирай
#83

Някой да е успял да подкара емотиконите с новата версия 1.4.0.18?
Сега дори, когато върна 1.3.0.09 не мога да ги кача.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#84

При мен бачка, не съм обновявал шрифта[Изображение: 417fd56d13e218dbd0219a7e843d3361.jpg]

Изпратено от моят SM-A725F с помощта на Tapatalk

P20 Pro Twilight
[-] 1 потребител изказва благодарност на Pusheka за това мнение:
  • vlaf
Цитирай
#85

Баси, какво пак се бъгна при мен, ще го човъркам събота и неделя явно....

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#86

Аз никога не съм получавал емоутикони Undecided
...и не ми показва наличие на ъпдейти при налична версия 1.4.0.17


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#87

За да получаваш емотикони, се слага моднат файл за шрифта (има го на предишната или по предишната страница), качва се ръчно през notify for amazfit, а отделно, за да заработят се слага модната версия на Zepp, в която има отметка за показване на емотикони.
А при мен проблема беше в руската версия на Zepp, след като качих France mod всичко заспа.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
[-] 1 потребител изказва благодарност на vlaf за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#88

Затова минах на по - умни часовници - ама пък те едвам прехвърлят 2 дни батерия Big Grin
[-] 1 потребител изказва благодарност на degman за това мнение:
  • ganchev
Цитирай
#89

Здравейте. Имам T-rex от миналото лято подарък за рождения ми ден Smile (сам си го купих от AliExpress)и си признавам ,че изобщо не съм го ровил. Предимно го ползвам като обикновен часовник. Искам от тези скинове качени тук преведени на български Smile от къде се свалят и как се качват/инсталират в часовника.
Благодаря Smile
п.п батерията при мен изкарва по 24-25 дни. често ползвам GPSa който е учудващо точен и бърз. Постоянно е свързан с телефона и си получавам нотификации от всички приложения. Не го свалям, работя с него, редовно е омацан със строителни материали и още не съм успял да го надера или скъсам каишката.
Пробван е в морето, в сауна, парна баня и всякакви спа процедури Wink претърпя и едно измиване на ниска температура в миялната - беше целия в латекс.
Цитирай
#90

Инструкция по установке циферблатов:
- в приложении Amazfit выбрать "ненужный" циферблат и установить его на часы
- скачать понравившийся циферблат в данной теме (будет сохранен на смартфоне файл с расширением .bin)
- на телефоне в проводнике перейти по пути: Android-data-com.huami.watch.hmwatchmanager-files-watch_skin_local, внутри которой находятся папки с ранее установленными циферблатами. По минискинам найти ранее установленный "ненужный" циферблат и скопировать название файла с расширением .bin
- переименовать ранее скачанный понравившийся файл циферблата в "ненужный" и заменить bin-файл в папке с циферблатом по вышеуказанному пути
- открыть приложение Amazfit и заново синхронизировать "ненужный" ранее выбранный циферблат, но вместо него на часах уже отобразится тот, который вы скачали из данной темы
Взято из темы GTR ,у меня пока устанавливается только так,никакие проги не устанавливают.

С две думи: Сваляш .bin файла и го заместваш с този в папката, намираща се в /android/data/com.huami.watch.hmwatchmanager/files/watch_skin_local
Стария файл не е зле да си го запазиш под друго име, ако искаш да го ползваш по-късно.
Вероятно само един външен може да се слага като се замества последния външен скин.
Вероятно има програма за сваляне на скинове в плейстор
[-] 2 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • fotograd, vlaf
Цитирай
#91

https://play.google.com/store/apps/detai...chfaces.st


От тук, има със заместване и директна инсталация. Във търсачката пишеш BG и ше ти излязат Българските. Не са много само аз съм превеждал май.

Изпратено от моят SM-A725F с помощта на Tapatalk

P20 Pro Twilight
[-] 4 потребители изказват благодарност на Pusheka за това мнение:
  • KenLii, rumentz, suffer, vlaf
Цитирай
#92

Благодаря Smile
Цитирай
#93

Здравейте, някой може ли да сподели впечатления от Про версията? Сравнение с нормалния?

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk

sony ericsson k510 -> sony ericsson K810 -> sony ericsson W810 -> Sony Xperia P -> Sony Xperia M2 -> Sony Xperia Z2 D6503
Цитирай
#94

Здравейте,
преди малко се сдобих с един T-Rex, кратките ми впечатления са :
Доста красиво малко водомерче  Big Grin , каишката също е много готина, еластична и много приятна на допир, автоматичната яркост работи сравнително бързо и екрана се вижда перфектно на пряка слънчева светлина. 
Направих кратък тест на крачкомера - 3,5км според гугъл, а според часовника е към 3,8км.
Направих една тренировка с колело 8,4км в София, GPS-а добре се справя с леко минаване през сгради в някои остри завои.
По време на тренировката получавах известия на часовника без проблем.
Друго за сега не мога да кажа, но имам питане и молба.
През Amazfaces приложението се опитах да сложа един циферблат на колегата Пушека, но който и от двата метода(1 low/2 fast)да избера като натисна "Start discovery" ми зависва на "scanning for devices..." и нищо не се случва, някой ако може да помогне с този проблем  Bu
А молбата ми е някой, ако може да свали от Zepp този циферблат [Изображение: 1589050967_6a4840b361.png]
и да го прати, защото го заместих ръчно с този на Пушека и забравих да го копирам и сега го нямам....

П.П. - сетих и за още едно въпросче - може ли да се подмени циферблата, който е на AOD или може да се ползват само двата, които са си вградени ?

Redmi Note 4 3/32 > Redmi Note 7 6/64Redmi Note 10 Pro 6/128 > Redmi Note 12 Pro 12/256
Цитирай
#95

Може ли някой да покаже къде е въпросната отметка в моднатия Zepp за емотиконите? Опитах всичко и не ми излизат, сложих файла за шрифтове от предната страница, имам моднат Zepp версия 5.1.2, имам и Notify for Amazfit версия 13.1.2 и ъплоуднат в часовника шрифт от там.
Нямам и български, амо зависи от това, няма го и като опция в моднатите настройки.
Кои функции трябва да са включени на моднатите настройки за съобщенията? Латински букви, да няма емотикони и нещо за главните букви, но така и не мога да разбера идеята.
Пращам тестово съобщение през Notify for Amazfit, но емотикона излиза като символи само, примерно две точки и скоба.
Да не казвам, че при качване на шрифта зависва на екрана където те праща ти казва да отидеш на "check for updates", където няма ефект и от там следва или ресет или unpair.
Къде бъркам?
Часовника е с 1.4.0.18
Цитирай
#96

Здравейте не знам как се включва стрес теста и измерването на кислород
Цитирай
#97

Една моя доработка на циферблат


Прикачени файлове
.gif bmw-481116-c15d7e6b88_packed_animated.gif Размер: 543 KB  Сваляния: 212
Цитирай
#98

Здравейте искам да попитам за т-рекса някой ползвал ли го е в морето принципно съм се спрял на този модел много ми харесва цена качество .Обичам да плувам в морето ходя доста често лятото дали ще има някакъв проблем ?
Цитирай
#99

За море Т рекс про става, не го свалях.. пробвано в Черно и Средиземно море. После го измиваш добре с вода и готово.
[-] 1 потребител изказва благодарност на KenLii за това мнение:
  • petar4esto
Цитирай

(2021-11-02, 14:41:39)KenLii написа:  За море Т рекс про става, не го свалях.. пробвано в Черно и Средиземно море. После го измиваш добре с вода и готово.

мерси попринцип на т-рекс съм се спрял заради цената но ако има покрай празниците хубави намаления може и про ако е в бюджета мерси Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)