Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Часовник Amazfit T-Rex - дискусия, впечатления и всичко останало

Оправих се , бях си включил DND и затова никакви известия нямах . Сега всичко е наред.
Някой фейс на български има ли, за T-rex има гледам но за T-rex Pro не виждам.
Благодаря !
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivwera за това мнение:
  • StuckMojo
Цитирай
Аксесоари

Рекорд с батерията Big Grin Tongue 
Зареден и оставен в колата (някои вечери температурите са падали доста ниско). Предполагам, че ще изкара поне още 10 дни, но очаквам утре да ми пристигнат болтчетата за каишката и отново да си го ползвам.


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 4 потребители изказват благодарност на eewf за това мнение:
  • Be6i4, petar4esto, StuckMojo, suffer
Цитирай

Здравейте, сдобих се този часовник ,но нещо не ми дава нотификации от Вайбър и от Фейса. Аднал съм ги, пермишъни съм  дал. Обаче имам чуство ,че иска още нещо. Телефона ми е Xiaomi note 8 pro miui12.

Животът е кратък, играй твърдо!
DESIRE HD Android 2.3.5 , HTS Sence 3.0. / LENOVO A536 Kit Kat  / LG Spirit Lolipop/ Moto G 16GB 3gen Android 6.0 /Moto Е4+/Moto G6/Moto G7+ / Xiaomi Redmi Note 8 pro[b] / Samsung G A33 Android 13 / Samsung GW5[/b]
Цитирай

За вайбър - вероятно нещо ти светва екрана. Моите настройки са така:


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай

Благодаря,
Вайбър се оправи Smile

Животът е кратък, играй твърдо!
DESIRE HD Android 2.3.5 , HTS Sence 3.0. / LENOVO A536 Kit Kat  / LG Spirit Lolipop/ Moto G 16GB 3gen Android 6.0 /Moto Е4+/Moto G6/Moto G7+ / Xiaomi Redmi Note 8 pro[b] / Samsung G A33 Android 13 / Samsung GW5[/b]
Цитирай

За Фейсбук не знам. Нищо не съм пипал. Но наблюдавам как някои приложения не пращат известия към часовника и вероятно проблемът е в Zepp.
Така че през Zepp пусни фийдбек и се моли да го оправят скоро.
Затова пуснах тази тема:

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=102654
Цитирай

Проблема май е наистина в светкането на екрана. И фейса и месенджър имат в настройките тази опция . Махнах ги и всичко е Ок!


Прикачени файлове Миниатюри
   

Животът е кратък, играй твърдо!
DESIRE HD Android 2.3.5 , HTS Sence 3.0. / LENOVO A536 Kit Kat  / LG Spirit Lolipop/ Moto G 16GB 3gen Android 6.0 /Moto Е4+/Moto G6/Moto G7+ / Xiaomi Redmi Note 8 pro[b] / Samsung G A33 Android 13 / Samsung GW5[/b]
[-] 1 потребител изказва благодарност на zdravec79 за това мнение:
  • suffer
Цитирай

Аз пък получавам известия на часовника, без да ги получавам на телефона.
Просто пише APP, а от долу съобщението


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 1 потребител изказва благодарност на eewf за това мнение:
  • suffer
Цитирай

Здравейте, случайно някой да има проблем с приложението AmazFaces?
Като стартирам приложението и ми зарежда малко и ми излиза грешка: " not an error (code 0 SQLITE_OK)?
Моля ако някой е решил проблема да сподели опит.

HTC TITAN -> HTC One plus -> LG G2 -> LG G4 -> Xiaomi Mi Note 3 6/64 GB Blue Edition -> Xiaomi Mi 10T 5G  8/128 GB Cosmic Black
Цитирай

Влизаш отново и ще се оправи, или най-добре го ъпдейтни.Беше бъг в предишните версии.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай

И при мен вече не работи приложението ъпдейтвах го изтривах пак качвах неще и неще но не е някакъв голям проблем Smile

Искам да попитам някой забелязвал ли е поне при мен се получава часовника се изключва за 5 6 секунди логото излиза амазфит и си продължава да работи нормално получава се примерно на 2 седмици един път
Цитирай

Това, без да се натиска по невмнимание бутон, така ли?
Цитирай

Нищо не натискам както си седи на ръката и го прави включва се вибрация и докато го погледна виждам логото амазфит и в рамките пак казвам за 5 6 секунди и всичко е наред
Цитирай

Здравейте пичове , имам проблем със шрифта и емотиконите  версията ми на Firmware е V1.4.0.17 буквата ж не ми я изписва като е първа буква , а пък буквата "Щ" я изписва "sh" ще съм благодарен ако дадете линк или съвет как да го оправя , теглих файла на предните страници , но след като го кача през "Notify for amazfit" часовника иска да си върне същата версия . Благодаря предварително !
Цитирай

(2022-03-16, 09:12:25)petar4esto написа:  Нищо не натискам както си седи на ръката и го прави включва се вибрация и докато го погледна виждам логото амазфит и в рамките пак казвам за 5 6 секунди и всичко е наред

и при мен го прави
Цитирай

Здравейте колеги, да попитам от скоро крачкомера ми въобще не е верен смисъл че като си повдигна ръката да видя колко е часа ми отчита крачки като си мия зъбите, храня или мия чинии отново същото трупа по 50 100 крачки минимум за няма нищо и много ме дразни това ( с шофирането го правеше същото при въртене на волана но като го пуснах през приложението че карам кола се оправи ) има ли как да се настрои да е по правилно или така ще си седи на гривни и други часовници съм нямал такъв проблем
Цитирай

Виж дали в приложението zepp имаш опция behavior tagging и я пускай като си миеш зъбите или правиш нещо, което не искаш да отчита като крачки. Така часовникът ще се нагоди по твоите навици, а не по тези по подразбиране
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • petar4esto
Цитирай

и аз си помислих първо затова но викам да попитам може да има и друго благодаря
[-] 1 потребител изказва благодарност на petar4esto за това мнение:
  • suffer
Цитирай

Часовникът има ли някаква памет и може ли да си качваш някакви файлове ?
Цитирай

He. Само циферблати
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • gdgrozev
Цитирай

Здравейте,
"Удавих" си с морска вода mi band 6 и реших да си взема T-Rex. Него ще го пазя от солена вода. Smile
Въпросът ми е - има ли устройството ( T-Rex) будилник с вибрация (тиха аларма)? Предполагам да, но понеже само заради тази екстра го купувам, искам да съм сигурен.
Благодаря!
Цитирай

Има си аларма с вибрация. Спокойно
Цитирай

Здравейте да попитам вашите часовници колко изкарват с включен/изключен Bluetooth и как ги ползвате за да пестите максимално батерията ?
Аз моя го използвам 6 месеца и нагоре максимума на батерията е 10 дни с изключен Healht Monitoring
Цитирай

Спортуваш ли с него
Цитирай

когато сасичам батерията (пестя) неспортувам с него
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)