Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как да си върна телефона до фабрични настройки през компютър?
#1

Здравейте! В предишната ми тема бях написал,че телефона ми не може да се включи и някой ми каза да го върна до фабрични настройки през компютъра,обаче си нямам и капка идея това как ще стане. За това реших да отворя нова тема и да попитам как да си го върна до фабрични настройки през компютър? Ако някой си има на идея това как ще стане моля да запише отдолу,ще съм му много благодарен. Телефона е Samsung Note 8.
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвай първо през ракавърито ако може да влезе в него.
Задържаш едновременно бутоните Vol+ и Bixby и натискаш еднократно Power бутона, докато държиш другите два натиснати.
Ако влезе в Recovery Mode там навигираш нагоре/надолу до опцията Factory Settings и потвърждаваш с Power бутона, който ти се явява като ОК бутон.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#3

Нищо не става
Цитирай
#4

Ето нагледно как става, гледай клипа от 1:40 минута нататък. Всъщност се задържат и трите бутона едновременно.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#5

Правя апсолютно същото,но не става
Цитирай
#6

Тогава пробвай с Vol- + Bixby + Power. Това е комбинацията за Download Mode, където трябва да се флашва през компютър. Ако и тук не влиза, значи си е за сервиз, няма какво да се направи повече без специална техника.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#7

Еми май е за сервиз,нищо не става

Ако някой знае някой друг вариант,да го напише.
Цитирай
#8

За съжаление, явно да...
Не знам само дали работят сервизите в сегашната обстановка.
Иначе телефона претърпявал ли е някакви удари или мокрене?

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#9

Бил е намокрян,но не е с много вода,пък и е воден

Ако има някакъв вариант да го включа през компютъра. Един колега беше написал да го върна към фабрични настройки през компютъра

Но нито знам как

Той през деня се рестартира сам, и на вечерта е приключил
Цитирай
#10

През Odine не може ли да се флашне.Аз на Сони нещеше да се включва и през flash tool го флашнах и се оправи?Но на самсунг не знам как става има клипчета https://www.youtube.com/watch?v=OknLhZQbboE но вие знаете по добре
Цитирай
#11

Еми ще изчакам да чуя няколко мнения и вечерта или утре сутрин ще пробвам
Цитирай
#12

За да го направиш, трябва да влезеш в Download Mode, а ти не можеш да влезеш, така че отпада този вариант.
Що се отнася до мокренето, това че се води водоустойчив не означава на 100%, че е така. Още повече с течение на времето уплътненията губят свойствата си. Та може това да е последствие от това мокрене. Дори да е било преди време, понякога се проявява по-късно, когато влагата вътре окисли платката.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#13

Еми ще очаквам и други варианти,ако не,когато сервизите отворят ще го пратя там
Цитирай
#14

Включвал ли си го към компютър да видиш да ли реагира?
Цитирай
#15

Нищо не ми излиза на компютъра,май е издал багажа
Цитирай
#16

Телефона не реагира ли?
Цитирай
#17

Опита ли да го включиш да се зарежда,там нещо случва ли се?
Цитирай
#18

Телефона се зарежда вече два часа и нищо,ще го оставя тази вечер,и на сутринта ще видя да ли става нещо
Цитирай
#19

(2020-03-15, 19:49:01)bajchoni написа:  Опита ли да го включиш да се зарежда,там нещо случва ли се?
Той беше качил друга тема че го е оставил през ноща да се зарежда и на сутринта не искал да се включи,само вибрира.Казва че е пробвал с друг кабел и зарядно но нищо.През деня преди това се е рестартирал сам.
Цитирай
#20

Имали накакъв начин да се поправи,без да се ходи до сервиз?
Цитирай
#21

(2020-03-15, 21:22:22)IVAN123455 написа:  сепоправи?
Без да се обиждаш, но ти сериозно ли?
Цитирай
#22

В бързината съм объркал
Цитирай
#23

Като е включен да се зарежда отчита ли че се зарежда или няма проценти.Пробвай пак дали ще може да се направи фактори ресет натискай хубаво копчетата може да стане както е на първия клип, докато светне.
Цитирай
#24

Като го включа да се зарежда,нищо не се показва,нито пък да светва

Дори да натисна по-силно копчитата,пак нищо
Цитирай
#25

Ще трябва да го носеш на сервиз, да видят какво му е

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)