Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефон до 700лв
#1

Здравейте, предложение за добро и надеждно телефонче с чудесна за тези пари(700лв) камера?
Мислих си за А51, но искам и още предложения и мнения.

So uncivilized.
Цитирай
Аксесоари
#2

Има няколко варианта Huawei nova5t Xiaomi Mi 9 или 9t- A51 отстъпва по камера и на 3те!
Цитирай
#3

За мен специално бих си взел Huawei nova 5T страхотно изглежда на външен вид, топ хардуер, 128gb памет,  голяма батерия бързо зареждане за камерите не мога да кажа как се представя но има 4 от зад и селфи. Процесора който ползва е на миналогодишният P30 pro.

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай
#4

Красив телефон= Самсунг.
А51 - макар, че за мен е нисък клас.
Цитирай
#5

Пластмасови телефони Big Grin
Не съм момиче но не знам дали ако бях щях да се кефя супер много на пластмасовия А51

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#6

Добрем, ще прегледам ревюта, но най-доброто сякаш си остава Нова 5Т и Mi 9t.

So uncivilized.
Цитирай
#7

По-добре nova 5t. С Шаоми ще си скъсаш нервите с разни бъгчета по софта им.

Sent from my OnePlus 7T using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на whitehart за това мнение:
  • anatol06
Цитирай
#8

(2020-03-16, 05:18:29)BGDropche написа:  Пластмасови телефони Big Grin
Не съм момиче но не знам дали ако бях щях да се кефя супер много на пластмасовия А51

Стъклото не е елитен материал, ми май ще дойде по-чупливо - аз толкова спукани телефони, откакто масово са със стъкло, не съм виждал докато бяха пластмасови. А и според мен им се е получила добре изработката. Друг въпрос е за цената си какво предлагат.
Цитирай
#9

Аз също съм на мнение че nova 5t е по добър избор.Имам Р30 от близо година и нямам оплаквания от бъгове,колегите от раздела също, докато за Xiaomi не мога да кажа същото!
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • airbus
Цитирай
#10

(2020-03-16, 12:17:28)DoryanY написа:  Аз също съм на мнение че nova 5t е по добър избор.Имам Р30 от близо година и нямам оплаквания от бъгове,колегите от раздела също, докато за Xiaomi не мога да кажа същото!

Автора на темата иска обективни мнения, а ти лъжеш най-грозно. Специално раздела за P30/30Pro е пълен с оплаквания - проблеми с известията, проблеми с цветовете при зуумнати снимки и какво ли още не. За капак един цветен AOD не могат да пуснат великите Хуавей. 
Аман от фенщина и долни лъжи.

1916 
[-] 1 потребител изказва благодарност на milss за това мнение:
  • fifth_root
Цитирай
#11

Към двамата, които са писали за бъгове при Шайоми - имаха в миналото по-често. Към момента е до модел, да - може да уцели някой, за който не си дават много зор. Но щом аз нямам с моя, значи има стабилни модели, освен ако не ме считате за рядко изключение. Бих казал, че имат достатъчно на брой изпипани модели, без да са идеални (като Хуауей, разбира се Tooth).
[-] 1 потребител изказва благодарност на fifth_root за това мнение:
  • milss
Цитирай
#12

Бих избрал Nova 5T/Honor 20. Единствено батерията би могла да бъде фактор при избирането на друг модел - не е голяма, но софтуера е оптимизиран. Няма да влизам в плюенето на принципа "купил съм си най-доброто, другите не стават".

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#13

(2020-03-16, 12:17:28)DoryanY написа:  докато за Xiaomi не мога да кажа същото!
Доста бъгав софт имат Ксиоми. За тези пари можете да вземете и Ми9тпро със SD855, но не ви го препоръчвам, поради първото

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#14

(2020-03-16, 17:47:29)milss написа:  Автора на темата иска обективни мнения, а ти лъжеш най-грозно. Специално раздела за P30/30Pro е пълен с оплаквания - проблеми с известията, проблеми с цветовете при зуумнати снимки и какво ли още не. За капак един цветен AOD не могат да пуснат великите Хуавей. 
Аман от фенщина и долни лъжи.
Колега я погледни в раздела на Р30 какви бъгове е имало.Това с известията го имат дори и новите Samsung S20 всичките модели и при S10 го има.При нас имаше дълга дискусия за тези известия НО аз още на 10 януари си направих настройките и обясних на колегите как става но никой не чете как е описано и чак след 1 месец и половина един колега даде същите настройки и колегите си оправиха проблема.Това със зума над 5 където избледняват цветовете го има но е от трето степенно значение.Аз следа форума и като гледам в раздела на Xiaomi има най голям процент оплаквания от бъгове. Особено с андроид 10 от точене на батерия до проблем с 4G и други но който го интересува да гледа отзивите Аз съм дал Xiaomi MI 9 -9t като варианти
Цитирай
#15

(2020-03-16, 18:01:37)fifth_root написа:  Към двамата, които са писали за бъгове при Шайоми - имаха в миналото по-често. Към момента е до модел, да - може да уцели някой, 
Еми, значи руска рулетка.
Цитирай
#16

Радвам се, че си решихте проблема с известията, който продължи цели 6 месеца. За първи път се споменава в раздела на P30/30Pro на 15 юни миналата година, но не с пропуснатите повиквания, а с други. При Самсунг не са изявени толкова много, не че и те не се осират. Това с цветовете при снимките за теб е от третостепенно значение, но за други може и да е от първостепенно.
Според мен не е никак коректно да се пише за даден модел, че е перфектен и без бъгове само защото го имаш. Много рядко се попада на обективно мнение. Повечето са от рода "моето е най-добро, а всичко друго е боклук".

1916 
[-] 1 потребител изказва благодарност на milss за това мнение:
  • fifth_root
Цитирай
#17

(2020-03-16, 19:34:38)airbus написа:  Доста бъгав софт имат Ксиоми. За тези пари можете да вземете и Ми9тпро със SD855, но не ви го препоръчвам, поради първото
Аз още не мога да ги открия тези бъгове, сега да не ме обвините в ерес... Smile В "подписа" имам поне 3 претендента. Smile

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • milss
Цитирай
#18

И MIUI, и EMUI стават все по-добри. И двете приличат на iOS. MIUI има повече възможности (функции) в някои отношения от EMUI, в други - по-малко. Мога да ви дам и един пример - EMUI с Android 9 няма пъноценна пълна тема, както в MIUI, но пък има пълноценни ултраспестяващ режим и възможност за промяна на резолюцията. При MIUI режима трябва допълнително да си играеш, за да го отключиш. А като споменахте снимките - в галерията MIUI дава ли въобще графика на снимките, че се хващате за зуума? Не, не дава. Голяма част от недостатъците на тези интерфейси са в миналото, не задълбавайте в несериозни критики, в някакви откъслечни наблюдения и в митове и легенди. Към момента EMUI е по-подреден и изпипан интерфейс, това е сигурно. Останалото е въпрос на вкус.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#19

Перфектен телефон няма. Без значение от марката. Всеки има косури. Аз съм препоръчвал в резлични теми за избор на телифон. Като почнеш от айфон, шаоми различни модели, нокиа, хуавей. Най добрите модели според парите за които е търсинето. Това е моето мнение така съм прецинил. Milss дай си твоето предложение за модел телефон

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#20

Не мога да препоръчам никой от изброените модели, защото не съм ползвал никой от тях.

1916 
Цитирай
#21

Той колегата е писочил за около 700 лв Samsung A51 или други предложения. Аз съм дал 3 примерни модела Nova 5t Xiaomi Mi 9 или 9T до тази сума мисля че това е най добро

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
Цитирай
#22

Не знам какво да препоръчам вече, приятелче има Mi9T и няма никакви проблеми със самия телефон, но има проблеми с апповете защото те самите са бъгнати.

Mi9T е малко по голям от Nova5T

Аз ако бях щях да си взема Mi9T защото в мойте очи предлага много повече от Nova 5T

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#23

Mi9T vs Nova 5T

(-)191г vs 174г(+)
(+)Amoled vs IPS LCD(-)
(-)SD730 vs Kirin 980(+)
(-)24-bit/192kHz vs 32-bit/192kHz(+)
(+)Li-Po 4000mAh vs Li-Po 3750mAh(-)
(-)251377т vs 376278т(+) antutu
[-] 1 потребител изказва благодарност на solo5 за това мнение:
  • BGDropche
Цитирай
#24

Гледам емаг предлагат Huawei P20 pro за 699лв но е малко стар вече
Цитирай
#25

P20 Pro си е доста добре даже.

От 2 години го имаме в нас и не е мръднал и батерията също е чук|

(2020-03-17, 11:58:57)solo5 написа:  (-)251377т vs 376278т(+) antutu

Поправка
(-)320xxx vs 401xxx(+) antutu

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
[-] 1 потребител изказва благодарност на BGDropche за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)