Темата е заключена
Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Какво да очакваме в Note 20.
#1

Забравете за S20.Note 20 се очаква да бъде натъпкан с нов хардуер от Samsung.Нов UFS 3.1, нов дисплей ,нов скенер нов RAM идр.Цялата статия тук.
https://www.forbes.com/sites/gordonkelly...a9228d1926

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
[-] 2 потребители изказват благодарност на venes за това мнение:
  • oxuboxu, Victormihov
Аксесоари
#2

Galaxy Note 20 Ultra - Първи рендъри.

[Изображение: 6c0d7ebd0ae5f5a0a5122df18956536b-full.png]

 
#3

С място за писалката и тоя "джам" отзад, батерията ще е 3500? Big Grin Изглежда супер без дупка в дисплея, ама шансът е минимален.

Cognosce te ipsum!
#4

Какъв ли тоя сензор да се събере в писалката...
#5

УжасТ! ?

Pixel 3 XL 64gb clearly white and Pixel XL 128gb
------------------------------------------------------------------
Huawei P8 GRA-L09 TITANIUM GRAY
------------------------------------------------------------------
#6

Давайте да нахраним дизайнерските догадки, че като се появи може и да се окаже достатъчно добър, че да не става за плюене. Big Grin
[-] 1 потребител изказва благодарност на fifth_root за това мнение:
  • OliQueenBG
#7

Че, кога Note серията не са били добри и стилни.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


[-] 3 потребители изказват благодарност на Ивайло69 за това мнение:
  • OliQueenBG, oxuboxu, Victormihov
#8

Ясно е, че до излизането на телефона ще се нагледаме на мокрите мечти на всяко хлапе с базови 3Д умения. Накрая телефонът ще е копие на S20, но с писалка. Възможно е да сложат нови чаркове в телефона, но цената ще е още нагоре.

Има обаче едно голямо НО и то е, че в края на лятото светът ще е след пандемия, икономика в рецесия, множество фалирали бизнеси... Обаче съм сигурен, че и тогава ще има такива на които им е скъпо, обаче ще купят, както и "гроздето ще е кисело".

Но по-голямата част от потребителите ще са променени заради преживяните страх и паника, а не че ще са помъдрели и излекувани от "твърде съм красив, за да ползвам друго освен флагман".

Очаква ни доста тежка криза, особено тук в България. 70-80% от икономиката се крепи на малък и среден бизнес. Дори и тези, които работят за чужбина ще усетят много сериозно. Зная, че доста хора няма да разберат написаното, но на есен пак ще си говорим. (както стана с Хуавей, когато за пръв път писах, че ги чака бан и много трудни времена...)

Изпратено от моят MI MAX 2 с помощта на Tapatalk

Cognosce te ipsum!
[-] 7 потребители изказват благодарност на kayovas за това мнение:
  • BloodBullet, doktorra, DoryanY, losh1, NaniG, oxuboxu, RichardV
#9

Единствената серия която си заслужава.
#10

Мисля, че с Ноут 10 и 10+, от Самсунг показаха, че искат вече да разграничат 2те серии. Разлика имаше, не само във във външния вид, но и в хардуера(нов чипсет, повече памет, рам ...). Ноут серията винаги е била върха на сладоледа при тази марка и очаквам топ модела от серията Ноут, тази година да е поне с идея, по - добър с нещо от S20 ultra. Да не забравяме че и от Huawei подготвят нова Мейт серия, въпреки кризата. Трябва да бъдат конкурентни.

Samsung Galaxy Note 4 - Black - 32/3
Samsung Galaxy Note 8 - Midnight Black - 64/6
Samsung Galaxy Note 10 Plus - Aura Black - 256/12
Samsung Galaxy S21 Ultra - Phantom Black - 256/12
[-] 1 потребител изказва благодарност на stankovraca за това мнение:
  • oxuboxu
#11

Че са добри телефоните спор няма, но със тия ексинос модели за Европа мен ме губят като клиент.
[-] 1 потребител изказва благодарност на rikob за това мнение:
  • oxuboxu
#12

Ексиноса при мен работи перфектно.
Обаче 2 въпроса ме тормозят - колко ще е голям Ноута и колко ще струва. Имайки предвид размерите и цената на Ултра.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Bobby34 за това мнение:
  • oxuboxu
#13

(2020-03-19, 09:06:30)kayovas написа:  Но по-голямата част от потребителите ще са променени заради преживяните страх и паника, а не че ще са помъдрели и излекувани от "твърде съм красив, за да ползвам друго освен флагман".
Такава глупост не бях чел скоро, какво общо има красотата с флагман моделите. Флагман моделите се купуват предимно от хора който искат качествен и завършен продукт или power user-и. До сега не съм попадал на "кифла" или "батка" с телефон от Note серията.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
[-] 1 потребител изказва благодарност на OliQueenBG за това мнение:
  • fifth_root
#14

(2020-03-19, 10:39:50)OliQueenBG написа:  ...какво общо има красотата...
Offtopic Нищо, колега, нищо. Едно време учихме подобни части на речта като метафори, хиперболи, буквален и преносен смисъл и т.н. в 6ти клас. Сега не съм наясно кога става тая "магия". 

Но не ми обръщайте внимание, а се информирайте. Обстановката е такава, че не е време за езикови курсове. Трябват информирани решения.  Казано направо, сигурен съм, че дори в трудните времена, които идват, ще има хора, които да парадират с притежанието на флагман, други ще спорят и т.н.  Спирам с офтопика, като наближи пускането на въпросния телефон, ще коментирам отново.

Cognosce te ipsum!
[-] 1 потребител изказва благодарност на kayovas за това мнение:
  • oxuboxu
#15

Човек трябва да е на много ниско интелектуално ниво, ако парадира с телефон, кола или каквото и да е. Винаги закупувам продукти които ми харесват на мен и никога не ми е минавал мисълта, че някой ще си прави сметка какъв човек съм на базата на тези продукти. Но явно някой хора няма с какво да изпъкнат в обществото и се надяват да го направят, чрез покупка на скъпи продукти. Това не значи да се слагат всички под общ знаменател. Но продължавам да твърдя, че "метафората" ти не е на място.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
[-] 1 потребител изказва благодарност на OliQueenBG за това мнение:
  • Victormihov
#16

(2020-03-19, 10:38:47)Bobby34 написа:  Ексиноса при мен работи перфектно.
Обаче 2 въпроса ме тормозят - колко ще е голям Ноута и колко ще струва. Имайки предвид размерите и цената на Ултра.
И при мен работеше перфектно s10+ но като се докоснах отново до снапдрагона разбрах че съм имал мерцедес с двигател на опел.
[-] 2 потребители изказват благодарност на rikob за това мнение:
  • kery70, oxuboxu
#17

Всеки има различен критерий, по който си купува телефон, не е нужно да се конкретизира, това малко или много означава комплексарщина.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • OliQueenBG
#18

Не знам каква е причината Самсунг да използват snapdragon процесори при условие че си произвеждат техни.Как другите компании като Huawei -Apple си използват техните на всякъде по света.
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • oxuboxu
#19

Може да провериш в Google, има достатъчно информация по въпроса. Специално в САЩ Qualcomm имат патент и там Samsung нямат право да предлагат телефоните си с процесор Exynos. Huawei изобщо не се предлагат официално там, а Apple са си тяхна компания.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 3 потребители изказват благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • fifth_root, OliQueenBG, oxuboxu
#20

@hazART
Най-лошото е когато някой е фен на нещо си, защото той си го е купил и съответно то е най доброто. Такъв е живота едни неща са по-добри от други неща.

(2020-03-19, 11:51:02)DoryanY написа:  Не знам каква е причината Самсунг да използват snapdragon процесори при условие че си произвеждат техни.Как другите компании като Huawei -Apple си използват техните на всякъде по света.
Kaкто Китайците така и Американците искат истинските процесори, казано на български.
[-] 1 потребител изказва благодарност на rikob за това мнение:
  • oxuboxu
#21

Според информация на mobilebulgaria поцесорите Exynos магат да се продават само в европа а Snapdragon в САЩ, Китай и Япония и Корея
https://mobilebulgaria.com/news/galaxy-s...ki-regioni
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • oxuboxu
#22

(2020-03-19, 12:15:03)DoryanY написа:  Според информация на mobilebulgaria поцесорите Exynos магат да се продават само в европа а Snapdragon в САЩ, Китай и Япония и Корея
https://mobilebulgaria.com/news/galaxy-s...ki-regioni
Защото са "еднакви" затова започват да ги произвежат с снапдрагон даже и за Корея  Big Grin

Цитат:
Според The Elec ръководството на Samsung е преценило, че разликата в производителността между двата чипсета е значителна, без това да се заявява официално.
[-] 1 потребител изказва благодарност на rikob за това мнение:
  • oxuboxu
#23

(2020-03-19, 12:02:05)rikob написа:  @hazART
Най-лошото е когато някой е фен на нещо си, защото той си го е купил и съответно то е най доброто. Такъв е живота едни неща са по-добри от други неща.

Kaкто Китайците така и Американците искат истинските процесори, казано на български.
Да знаеш, че е само защото искат истинските процесори. Big Grin
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • milss
#24

(2020-03-19, 12:31:51)galaxyhopper написа:  Да знаеш, че е само защото искат истинските процесори. Big Grin
Не мога да те разбера ?
#25

Snapdragon са по добри от Exynos, това го признават и от Самсунг. С по-добра производителност и по-енергоефективни са (първото мен лично не ме интересува).
Миналогодишния S10/S10+ със Snapdragon бил по-добър от новите S20+/S20 Ultra с Exynos. Не знам дали е така, но така се твърди тук.
https://www.gizchina.com/2020/03/18/the-...y-s20/amp/

1916 
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)