Темата е заключена
Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Какво да очакваме в Note 20.
#26

По предварителна информация Samsung вече работи по One UI 2.5. Очаква се новата версия да дебютира в Galaxy Note20, през месец август или септември: https://www.sammobile.com/news/samsung-d...-features/

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • oxuboxu
Аксесоари
#27

(2020-03-19, 12:35:11)rikob написа:  Не мога да те разбера ?
Не е защо искат да е най-доброто там.
Ако не бяха Qualcomm, то Ексиносът щеше да бъде натресен и на американците. (предполагам, защото в другите пазари също се предлагат устройства със snapdragon). 
В САЩ причините са патентни; необходимо е договаряне на Qualcomm със Samsung и вероятно още други причини.

И да, дори и Самсунг си признаха, че чипът им изостава. Ще взимат уж готови ядра (или някакви подобни).
Аз също искам Самсунг със snapdragon, то защото разликата вече не е малка.

А и.. имаш проблем с разбирането, така като гледам и с начина на изразяване.
#28

(2020-03-19, 20:09:46)galaxyhopper написа:  Не е защо искат да е най-доброто там.
Ако не бяха Qualcomm, то Ексиносът щеше да бъде натресен и на американците. (предполагам, защото в другите пазари също се предлагат устройства със snapdragon). 
В САЩ причините са патентни; необходимо е договаряне на Qualcomm със Samsung и вероятно още други причини.
Първо се оправя документацията дали ше се казва патент или нещо друго е без значение, затова го написах по-български казано искат най-доброто и го получават.

(2020-03-19, 20:09:46)galaxyhopper написа:  А и.. имаш проблем с разбирането, така като гледам и с начина на изразяване.
Научи се да се изясняваш за да не ти се струва странно когато някой те пита какво си искал да кажеш ! Грешката е във тебе но викаш другия е виновен.
#29

Note 20 ще се появи в две версии, едната ще е със Snapdragon 865, а другата с друг вид процесор най-вероятно Exynos 990. Въпреки корона вируса се очаква премиерата на двата телефона да е в средата на Август 2020г.


Прикачени файлове
.jpg dsffsd.JPG Размер: 44.42 KB  Сваляния: 295

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
[-] 2 потребители изказват благодарност на OliQueenBG за това мнение:
  • oxuboxu, Victormihov
#30

Е нали щяха да спират да разработват ескимоса и всичко да е дракон?

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
#31

Спряха да разработват собствени ядра за процесорите си. Сега правят Exynos с ядра на ARM. Същите ползват и Qualcomm за Snapdragon, но ги модифицират.

1916 
[-] 1 потребител изказва благодарност на milss за това мнение:
  • oxuboxu
#32

Очаква се устройството да изглежда като Galaxy S20 Ultra и ще има стилус S Pen. Ще има две версии: със Snapdragon 865 и с чип, чиято марка още не е подтвърдена.

[Изображение: c0ea5893cdb25841bc370580927fc829-full.jpg]

Очаква се 128GB вътрешна памет в базовата конфигурация, 2K дисплей с 120Hz скорост на опресняване, поддръжка на 5G мрежа, както и необичайна функция на писалка с кодово име Project C.
Източник: >>>>>>

 
#33

Не вярвам базовата памет да е 128гб, то сега базовата е 256гб за Ноте 10/10+
#34

Снапдрагон 865 и някакъв друг.................ясно, старата песен на нов глас.
[-] 1 потребител изказва благодарност на rikob за това мнение:
  • Victormihov
#35

(2020-03-24, 11:04:34)rikob написа:  Снапдрагон 865 и някакъв друг.................ясно, старата песен на нов глас.
Ами като нямат други, все него ще го предлагат, то е ясно.

 
#36

(2020-03-24, 11:07:01)NoMaD написа:  Ами като нямат други, все него ще го предлагат, то е ясно.
Невероятното е в какавички разбира се, за колко глупави и наивни ни смятат като кажат "някакъв друг".
#37

Ами Самсунг са само едни и хората преглъщат по-слабият процесор.
Ноута си е Ноут- няма друг като него.
Имам Ексиноса, вярвам, че Снапдргона е по-добър, но и този си се справя отлично със всички задачи.
Няма избор.
[-] 4 потребители изказват благодарност на Victormihov за това мнение:
  • Bobby34, OliQueenBG, oxuboxu, TNTKZ
#38

(2020-03-24, 10:07:38)Victormihov написа:  Не вярвам базовата памет да е 128гб, то сега базовата е 256гб за Ноте 10/10+
128GB ще е с цел намаляване на цената, естествено ще има и версия с 256GB.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
#39

(2020-03-24, 11:55:07)Victormihov написа:  Ами Самсунг са само едни и хората преглъщат по-слабият процесор.
Ноута си е Ноут- няма друг като него.
Имам Ексиноса, вярвам, че Снапдргона е по-добър, но и този си се справя отлично със всички задачи.
Няма избор.
Не ти вярвам. И на себе си не вярвам. Вярвам на хората, които го нямат, но казват, че не става за нищо.
[-] 5 потребители изказват благодарност на Bobby34 за това мнение:
  • extremee13, martoo, OliQueenBG, TNTKZ, Victormihov
#40

Трябва да си купиш мерцедес със мотор на опел за да разбереш че е по-зле от мерцедес със мотор на мерцедес ! 
Иначе е точно така и двата мотора ше те закарат до морето !
Същото е със Note ексинос vs. Note снапдрагон.

(2020-03-24, 11:55:07)Victormihov написа:  Ами Самсунг са само едни и хората преглъщат по-слабият процесор.
Ноута си е Ноут- няма друг като него.
Имам Ексиноса, вярвам, че Снапдргона е по-добър, но и този си се справя отлично със всички задачи.
Няма избор.
Има решение и то е бойкот на покупките с ексинос процесор. След това ще има избор.
[-] 2 потребители изказват благодарност на rikob за това мнение:
  • nastykb, oxuboxu
#41

Е другия чип сигурно няма да е медиатек. Явно пак ще си е ексинос за Европа и дракон за САЩ.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
#42

(2020-03-24, 11:57:31)OliQueenBG написа:  128GB ще е с цел намаляване на цената, естествено ще има и версия с 256GB.
Ще видиш, че ще бъде с 256/512GB
#43

На фона на намаляло търсене на смартфони и покачване на цените в световен мащаб може пък и да заложат на подобна конфигурация.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • oxuboxu
#44

Качват GB за да оправдаят високите цени 128GB не са малко!
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • oxuboxu
#45

Те не са малко но ще е крачка назад спрямо Note 10, а това немя да се приеме добре от потребителите. Ценово за производителя не е толкова голяма разликата в цената на чиповете.
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivanov_km за това мнение:
  • oxuboxu
#46

(2020-03-24, 12:44:47)rikob написа:  Трябва да си купиш мерцедес със мотор на опел за да разбереш че е по-зле от мерцедес със мотор на мерцедес ! 
Иначе е точно така и двата мотора ше те закарат до морето !
Същото е със Note ексинос vs. Note снапдрагон.

Има решение и то е бойкот на покупките с ексинос процесор. След това ще има избор.

Не ми пука...
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • Bobby34
#47

аз ако бях, на мястото на Самсунг, просто щях да разгранича ценово(със същия процент, като производителността) двата процесора и така, малко по евтино да продавам апаратите с Ексинос..сигурен съм, че тогава нямаше да има възроптали, чак толкова.
пр. Note ексинос 950$ vs. Note снапдрагон 990$

                                                                    
[-] 2 потребители изказват благодарност на georgi4a за това мнение:
  • oxuboxu, vovalinder
#48

(2020-03-24, 17:30:13)georgi4a написа:  аз ако бях, на мястото на Самсунг, просто щях да разгранича ценово(със същия процент, като производителността) двата процесора и така, малко по евтино да продавам апаратите с Ексинос..сигурен съм, че тогава нямаше да има възроптали, чак толкова.
пр. Note ексинос 950$ vs. Note снапдрагон 990$

Аз ако бях на мястото им , при такива крайно незаинтересовани и неизискващи потребители-мечта, на която армия каквото им подхвърлиш веднага го купуват, щях още да надуя цените. Мислиш,че и Samsung не знаят това ли?
В крайна сметка, гледайки и петицията, защо да не ги цакаш здраво и да не ги доиш докрай с по-слаби процесори, по-загряващи и бавни телефони, по-слаби батерии, по-слаби камери, по-некачествени компоненти и всичко това дори на по-високи цени?
[-] 3 потребители изказват благодарност на greensmoke7777 за това мнение:
  • alexbg67, nastykb, oxuboxu
#49

Ти ако беше на Самсунг щеше да правиш същото. Защото това, което прави този гигант, нали не си мислите, че не е премислено много добре? Всяка компания прави това, което ще й донесе по-високи продажби. И когато продават с техен чип, естествено печелят повече.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Bobby34 за това мнение:
  • oxuboxu
#50

Значи трябва да мислим за печалбите на Самсунг...............евала нямам думи Big Grin
Затова ни продават каквото си искат  Big Grin
[-] 1 потребител изказва благодарност на rikob за това мнение:
  • oxuboxu
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)