Темата е заключена
Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Какво да очакваме в Note 20.

doryani, не е така, ще гледаме интереса на Samsung или нашия. Логично е да мислим за нашия, защото не ни го подаряват, нито ни го продават по-евтино. И Exynos не се представя зле, но в случая като е по-добър Snapragon, по-добре с него.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • rikob
Аксесоари

За в момента е така, но не мисля че нещата няма да се изравнят, или обърнат. Последното нещо за което мисля са компаниите.

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30

@Victormihov не ме разбирай погрешно ,не те насърчавам да не си го купиш само изказах мое мнение .

На мен не ми допадна дизайна му и по конкретно, камерата как е издадена ,чак отблъскващо и скъпотията но за Galaxy Note сериите винаги е било така, скъпо.

@NoMaD Много хубава поговорка

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Note20 в нови рендъри.
[Изображение: 7d677a8b08cb1da935286608e35e0249-full.jpg]
И сравнение с Note10, очакваната разликата в размера между двата модела ще съставлява около 1 см.
[Изображение: 98f45a46306695148a44d9588fc6bdb9-full.png] [Изображение: 87fdbe54ac4b1fa3000611cff90a94a0-full.png]
Източник: >>>>>>

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Dowper

(2020-07-13, 19:03:55)Compare написа:  Лично мое мнение Smile
Срещу добре съчетаната комбинация между грозно и скъпо можете да притежавате новия Galaxy Note20, Note20 Ultra LTE, Note20 Ultra 5G.
Явно и тоя път ще пропусна закупуването на Galaxy Note 20,в очакване на Galaxy Note30 съм Smile


Note 30 ще е подобие на S30. Само разлика е писалката. Big Grin

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











[-] 1 потребител изказва благодарност на airbus за това мнение:
  • Compare

Този рендър, сигурно ще е малкия телефон.
airbus, фирмена стратегия, надграждане.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • airbus

(2020-07-14, 11:48:03)hazART написа:  Този рендър, сигурно ще е малкия телефон.
airbus, фирмена стратегия, надграждане.

По-скоро преместване на части от една в друга кутия. Минимални разходи - висока цена. Smile Само мъртвите риби плуват по течението.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











(2020-07-14, 13:02:47)airbus написа:  Минимални разходи - висока цена. Smile

Това е целта на всеки бизнес. Това е тяхната цел. Ако можеха, щяха да продават едно и също всяка година. Нулеви разходи. Само прибират. Обаче конкуренцията ги заставя да се движат.

Потребителите, ако си гледат интереса, също би следвало да предположим, че ще правят нещо подобно - няма да са съгласни да ги цакат. Но откак откриха, преди около 100 години, приложението на пропагандата за целите на търговията, и почнаха да промиват мозъците на потребителите, последните почнаха да се изживяват като Стокхолмски заложници. "Amazing... Life changer..." - главата пълна с безсмислени лозунги, че парче техника ги прави "cool", a джобовете - празни.  Visslar

Cognosce te ipsum!

Най-големият пример е iPhone SE, който е с дизайн  на 6 години, но пък много хора ще му открият плюсове, а от Apple всъщност са вложили минимални усилия и пари, а ще се продава, знаете как.
Иначе аз подкрепям минималните подобрения. Например Note и S серията. Минималните подобрения са в Note.
Ето от Samsung Galaxy S5, Note 5 беше стъклен, Samsung Galaxy S8, Note 8 беше с по-малки рамки и пръстовия отпечатък беше на по-добро място, Samsung Galaxy S9, Note 9 май само рамките бяха по-малки, е и батерия камера, Samsung Galaxy S10+, Note 10+ беше с по-малки рамки, бутона за включване и изключване не беше толкова високо и всичките логични подобрения, камера, батерия. Е малко по-скъпи са, но пък всичко е по-обмислено, и чакаш повече. А я сега си представете нов дизайн, който може да е още по-зле от S серията и така да не надгради Note по никакъв начин.
Но говоря за минимални подобрения в кратък период, не да седиш на едно място, защото при Android няма време, както при Apple, да си правят, почти каквото искат.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium

Очаква се Galaxy Note20 да ни предложи DeX с нови функции. За повече инфо - Тук

 

(2020-07-16, 09:20:57)NoMaD написа:  Очаква се Galaxy Note20 да ни предложи DeX с нови функции. За повече инфо - Тук
Това ще е супер особенно с невероятният процесор Exynos 990 Bu .

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+

Квот тва, ще се купува няма как.

Все пак е топа.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra

Е, нали не е Кирин, snapdragon 7XX, Helios, mediatek?
Винаги съм смятал, че не процесорът е виновен в Самсунг, а софтуера. Даже имат различен софтуер за snapdragon и exynos. Объркаш ли софтуера при флаш, директно се отива в bootloop.

А за най-добрия процесор отивайте при Ябълките.
На мен хич не ми харесва на къде отиват нещата с размерите на телефоните и цените. Да не говорим, че новите модели нямат нищо вълнуващо. Например какво като има 100X zoom? Голям маркетинг, за нищо ставаща функция.
За мен е вече наложащо да се концентрира върху софтуера на Samsung устройствата. Не може да подобряваме хардуера и да се надяваме софтуера да се оправи.

Че какво му е на софтуера всичко лети.
Онзи ден купих s20 със ексинос чип, е и?
Всичко лети, удоволствие е да се борави с него.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • OliQueenBG

Абе то е ясно, че ще лети, остава и да не лети за една торба пари, ясно е също така, че единия процесор е по-добър от другия, и хората скачат защото ги цакат с топла бира.
[-] 2 потребители изказват благодарност на vovalinder за това мнение:
  • Dowper, rikob

https://mobilebulgaria.com/news/samsung-...ant-na-dex Ето още информация.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium

(2020-07-16, 11:44:24)vovalinder написа:  Абе то е ясно, че ще лети, остава и да не лети за една торба пари, ясно е също така, че единия процесор е по-добър от другия, и хората скачат защото ги цакат с топла бира.

Че на коя фирма флагманите не са една торба пари?
Аз не скачам и Ексинос си е супер, телефона е абсолютен флагман, освен, че върви прекрасно, снима и невероятно, Ноута ще е още по-добър, а мрънкотения винаги ще има.
Аз затова и спрях да се вълнувам от мненията във форума, положителните мнения винаги са верни, но плюенето е почти винаги безпочвено и недоказано.
Отивам в магазина, виждам, харесвам, плащам и е мой.... никога не съм се чувствал прецакан.

Лека вечер колеги, чакаме 5-ти август.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 6 потребители изказват благодарност на Victormihov за това мнение:
  • fifth_root, ivanov_km, martoo, NaniG, OliQueenBG, TNTKZ

Струват разбира се, но при друга фирма няма разделение на пазарите нали, и само да се съгласим, има ли разлика в двата процесора, за мен има, плащаш ли същите пари за по-калпавия, плащаш, да, лети, да, добър е, но не по-добър. Не се опитвам да те убедя, че си се прецакал, а че някак си не е честно.

Изпратено от моят ELS-NX9 с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
[-] 2 потребители изказват благодарност на vovalinder за това мнение:
  • Dowper, Marto.g

Че е нечестно, нечестно е, но пък и някои се прехласват в греенето.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium

(2020-07-16, 21:14:42)vovalinder написа:  Струват разбира се, но при друга фирма няма разделение на пазарите нали, и само да се съгласим, има ли разлика в двата процесора, за мен има, плащаш ли същите пари за по-калпавия, плащаш, да, лети, да, добър е, но не по-добър. Не се опитвам да те убедя, че си се прецакал, а че някак си не е честно.

Изпратено от моят ELS-NX9 с помощта на Tapatalk
Честно няма в този живот, а в смартфон темата е въпрос на ИЗБОР, тъй, че думата "честен" не е точна. И все пак това е каквото предлагат и аз ИЗБИРАМ да го купя.
Абсолютно не е топла бира или цакане, избора си е изцяло МОЙ.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 2 потребители изказват благодарност на Victormihov за това мнение:
  • borandi, martoo

Не видях да сте коментирали, че Ultra-та ще има и LTE вариант, не само 5G. Потвърдено е след сертифицирането от Федералната комисия по съобщенията (FCC). За моделите със Snapdragon - хардуерно 5G и LTE моделите ще са еднакви, но при LTE -  вграденият 5G модем ще е деактивиран. Предвижда се LTE моделите да са за регионите без 5G инфраструктура.

На мен мистично бронзовия ми харесва много:

[Изображение: Samsung-publishes-pictures-Galaxy-Note-20-Ultra.jpg]

[Изображение: samsung-revealed-the-note-20-ultra-in-co...s-good.jpg]

Вероятно бих се престрашила да го ползвам без кейс.

Над силата е само умението да я владеем!

Според известния блогър Еван Блас Galaxy Note20 ще изглежда така.
[Изображение: f9b87a146b3b3facc17f46b9ab0ce6c6-full.jpg]
Източник: >>>>>>

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Dowper

Ужас!

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Уникален дизайн! Заслужава минимум 3500 лв цена + клетвена декларация, че поне веднъж на ден притежателят ще пада на колене и ще благодари за "лайф чейджинга".

Всъщност не е чак толкова зле, дори в бакърено изглежда свежо. Сериозен съм.

Изпратено от моя Mi 9T

Cognosce te ipsum!
[-] 1 потребител изказва благодарност на kayovas за това мнение:
  • airbus

kayovas все тая. По-добре да работи както трябва, не очаквайте революционни промени в дизайна, особено пък от Note.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)