Темата е заключена
Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Какво да очакваме в Note 20.
#51

Ами да продават само с техните чипове и никой няма да се сърди!
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • oxuboxu
Аксесоари
#52

(2020-03-24, 17:45:49)greensmoke7777 написа:  Аз ако бях на мястото им , при такива крайно незаинтересовани и неизискващи потребители-мечта, на която армия каквото им подхвърлиш веднага го купуват, щях още да надуя цените. 
.......

Те ги надуха цените. Note 20 може и да удари 3000 лв.

1916 
[-] 2 потребители изказват благодарност на milss за това мнение:
  • emo_841, oxuboxu
#53

(2020-03-24, 17:50:46)rikob написа:  Значи трябва да мислим за печалбите на Самсунг...............евала нямам думи Big Grin
Затова ни продават каквото си искат  Big Grin
Ти можеш ли да четеш изобщо??????
#54

(2020-03-24, 18:14:58)Bobby34 написа:  Ти можеш ли да четеш изобщо??????
Разбира се, че си за печалбите на Самсунг и не те интересува че ти продават Exynos. 

Това е ясно на всички нещо друго ?
[-] 1 потребител изказва благодарност на rikob за това мнение:
  • oxuboxu
#55

И на каквато и цена да продават, и какъвто процесор да сложат пак няма да има конкурент.
Серия Ноут има само една и тя е на Самсунг.
Никой не ви натиска на пъпа да го купувате.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • Bobby34
#56

Трябва ли да сме съгласни със това ?

И ние искаме да ползваме Ноте но истински не това недоразумение !
[-] 1 потребител изказва благодарност на rikob за това мнение:
  • oxuboxu
#57

Недоразумение, шегаджия.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


#58

Да четеш очевидно не можеш. Или по-скоро проблем с разбирането имаш. То не е за всеки де.
Иначе КОЙ те спира да си купиш "истински" Ноут? Не виждам проблем, има начини.

Личи си, че телефона си го цъкал 3 минути, вързан на кабел в магазина...
#59

Затова се продават ментета щото има кой да ги купува и да ги защитава. "Браво"
[-] 1 потребител изказва благодарност на rikob за това мнение:
  • oxuboxu
#60

(2020-03-24, 19:00:03)rikob написа:  Затова се продават ментета щото има кой да ги купува и да ги защитава. "Браво"

Потребители мечта !
Такива се цакат и цедят докрай и това е!
Поздравления за Samsung!
[-] 4 потребители изказват благодарност на greensmoke7777 за това мнение:
  • doktorra, nastykb, oxuboxu, rikob
#61

(2020-03-24, 19:29:55)greensmoke7777 написа:  Потребители мечта !
Такива се цакат и цедят докрай и това е!
Поздравления за Samsung!
Най интересното е че тези потребители със тези си убеждиния биха седнали даже да разубедят дори и Самсунг да не си махнат шит процесора защото те са им верни до гроб . Big Grin
[-] 1 потребител изказва благодарност на rikob за това мнение:
  • oxuboxu
#62

(2020-03-24, 19:00:03)rikob написа:  Затова се продават ментета щото има кой да ги купува и да ги защитава. "Браво"

Ако Note серията е менте то не знам тогава какво да кажа за останалите телефони, започваш вече да дразниш и излагаш.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


#63

Когато се възмущавате от нещо въобще разбирате ли за кой Ноте със кой процесор става на въпрос или си карате по инерция ?
Най голямата излагация е за потребителите които нямат изисквания.
[-] 1 потребител изказва благодарност на rikob за това мнение:
  • oxuboxu
#64

Много добре знаеме за какво става на въпрос и май ти караш по инерция, захапал си и вече не се усещаш.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


#65

Колеги ,вижте че момчето има психични проблеми оставете му поне поле на изява в интернет Smile .
[-] 2 потребители изказват благодарност на martoo за това мнение:
  • Bobby34, milss
#66

Ни най малко не ме интересува мнението на който и да било. Нота със ексинос не става. Спонсорийте си Самсунг но не се опитвайте да налагате мнението си.

(2020-03-24, 19:53:34)martoo написа:  Колеги ,вижте че момчето има психични проблеми оставете му поне поле на изява в интернет Smile .
Благодарим че ни каза във какво положение си. Разбрахме и за познанията ти между ексинос 9820 и снапдрагон 855 което предимство на снапдрагон само ти не си разбрал.
[-] 1 потребител изказва благодарност на rikob за това мнение:
  • oxuboxu
#67

(2020-03-24, 19:56:35)rikob написа:  Ни най малко не ме интересува мнението на който и да било. Нота със ексинос не става. Спонсорийте си Самсунг но не се опитвайте да налагате мнението си.

Благодарим че ни каза във какво положение си. Разбрахме и за познанията ти между ексинос 9820 и снапдрагон 855 което предимство на снапдрагон само ти не си разбрал.


За разлика от теб съм боравил и с двата процесора ,а не гледам клипчета по интернет микроб ! Имам собсвено мнение ,а не като теб някой да ми промива мозъка . Такива тролове като теб ,даже не заслужават да се коментират !!!
[-] 2 потребители изказват благодарност на martoo за това мнение:
  • Bobby34, milss
#68

Абе никой не отрича, че единия процесор е по-добър, но ти много се вживяваш бре, ще спукаш някоя вена, не се напрягай толкова и не на последно място това е телефон, а не плейстейшън. За това за което е предназначен се справя повече от перфектно.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


#69

(2020-03-24, 20:05:48)martoo написа:  За разлика от теб съм боравил и с двата процесора ,а не гледам клипчета по интернет микроб ! Имам собсвено мнение ,а не като теб някой да ми промива мозъка . Такива тролове като теб ,даже не заслужават да се коментират !!!
Собственото мнение което си представяш че имаш е толкова глупаво че просто си нямаш на идея. Когато не ти се отдава ако въобще е истина че си ползвал и двата телефона, по добре не пиши повече тая глупост че няма разлика между двата процесора.
[-] 1 потребител изказва благодарност на rikob за това мнение:
  • oxuboxu
#70

То е пределно ясно ,че дракона е по-добрия процесор . Сега като го няма в Европа да почнем да си режем вените ли?
Микроб пий си хапчетата......
[-] 3 потребители изказват благодарност на martoo за това мнение:
  • Bobby34, milss, OliQueenBG
#71

Ако говорим само за Exynos процесора на S серията и Note серията от миналата година, виждам разлика.
S серията е Exynos 9820 8 нанометра.
Note серията е 9825 7 нанометра.
Имах S10 и сега Note 10+ и двата закупени в България с Exynos процесор, разлика в работата се усеща, Note 10 като, че ли работи малко по-добре от S10, което ме навежда на мисълта, че все пак Самсунг си подобряват процесорите в Note серията и не е толкова "страшно" да купиш Note с Exynos. В новият Note 20 може би ще сложат по-добър процесор от сегашният Exynos 990 и повече ще се доближава или
задминава Snapdragon 865, така, че не му режете още от сега главата на Exynos процесора в новият Note.
Времето ще покаже, РЕАЛНО S и Note сериите не са еднакви.
Историята показва, че Note НЕ Е просто S-серия с писалка.
[-] 2 потребители изказват благодарност на Victormihov за това мнение:
  • Bobby34, ivanov_km
#72

Ами според мен си е s серия с писалка особено от както вече в s серията излизат по два модела вече и по 3. А най-големия проблем на ексиноса според мен е батерията. За другото ако не играеш тежки игри едва ли ще намериш разликата до къде пишеш във фейса вайбър и лацап.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
#73

И аз съм на мнение ,че Note си е S серия с писалка . Самсунг пускат новия си хардуер и нововъведенията за календарната година в S серията и след 6 месеца вадят същия модел с леки промени и писалка . Но в това няма лошо , и в началото и в средата на годината ,който търси топ модел има избор .
#74

Аз не знам, обаче, колко голям ще е Ноута. По принцип е по-голям от плюса. Може би колкото Ултра. Което пак е много.
#75

Мисля, че ще удари 7 инча.
Винаги Ноут серията е с по-голям екран от S, поне досега.
Сегашният Ноут 10+ е голям, новият Ултра или Плюс ще е още по-голям.
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)