Темата е заключена
Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Какво да очакваме в Note 20.

(2020-08-08, 23:22:39)rikob написа:  Вярвай на каквото искаш, имаш ноте 10 и си от фен групата, която обаче оредява и губи членове. Доста голям показател пореден, е това че ексиноса не го броят за жив във тая класация.

Ако вярвам в каквото си искам все едно да се самозаблуждавам. 
Нямам акции никъде, че да защитавам някоя марка. Самсунг не ги чака нищо хубаво с безбожните цени и разделението на пазарите.
Ти пък имаш S10 Lite, което автоматично те причислява към "оредяващата фен група". И този S10 Lite е голям компромис (освен процесора). Казвам го от личен опит. У нас има едно такова недоразумение и отчитам за грешка покупката му. Добре, че го ползва дъщеря ми и много не й прави впечатление.
(2020-08-08, 23:35:35)greensmoke7777 написа:   
Както винаги просто ми пишеш на контра, колкото да не заспиш. Имам чувството ,че слушам Венци Корема: Ами на 5-тия гол ,който ни вкараха, имаше засада!

Същата работа. Снапдрагон е по-добър процесор, по-бърз, по-мощен, батерията пада с него по-бавно, телефонът не загрява толкова, качеството на снимките е по-добро, процесорът обработва снимките по-добре и тн. Неслучайно имаше и петиция срещу Самсунг да спрат да им пробутват ескимосчета, които оказват негативно влияние на целия телефон-от батерията до камерата. Иначе си пиши на контра , те фактите са си факти.

[Изображение: Screenshot-2020-08-09-00-07-52.png]
[Изображение: Screenshot-2020-08-09-00-09-57.png]
[Изображение: Screenshot-2020-08-09-00-27-12.png]
[Изображение: Screenshot-2020-08-09-00-27-38.png]
[Изображение: Screenshot-2020-08-09-00-28-55.png]

Точно ти да ми казваш, че пиша на контра!!!!!!
Никъде не съм твърдял, че Exynos e по-добър от Snapdragon. Даже в един от по-горните постове съм писал, че дракончето е #1 в бенчмарк тестовете. И ще добавя, че отваря приложенията ултра, мега, гига бързо в сравнение с корейчето.
Обработката на снимките зависи не от процесора, а от софтуера. 
Одобрявам петицията срещу Самсунг, но виждам, че любимото LG вървят по техните стъпките, явно това е модерно сега. LG Velvet с два ли, три ли различни процесора са? Даже в темата за телефона (LG Velvet) си писал, че има версия с 60 херцов дисплей и такъв с 90. 
Хайде и от мен един скрийншот Wink


Прикачени файлове Миниатюри
   

1916 
Аксесоари

(2020-08-09, 01:39:04)milss написа:  Ако вярвам в каквото си искам все едно да се самозаблуждавам. 
Нямам акции никъде, че да защитавам някоя марка. Самсунг не ги чака нищо хубаво с безбожните цени и разделението на пазарите.
Ти пък имаш S10 Lite, което автоматично те причислява към "оредяващата фен група". И този S10 Lite е голям компромис (освен процесора). Казвам го от личен опит. У нас има едно такова недоразумение и отчитам за грешка покупката му. Добре, че го ползва дъщеря ми и много не й прави впечатление.  
Колкото и да се въртиш си от ексинос фен групата на форума и това се знае, но членовете оредяват защото се осъзнават. S10 Lite е телефон 
който е еднакъв за цял свят и е снапдрагонов и не е флагман, а e LITE версия за 1000лв . S10 LITE е един от трите истински телефони за Европа заедно със А71 и А80 каквито са такива са, не знам къде го вкара за сравнение. За пореден път разсъжденията ти не контактуват с реалноста това са фактите. Сам беше си признал че разсъжденията не са ти силна страна и го доказваш за пореден път.

Нищо не съм признавал, затова ми припомни къде съм писал, че разсъжденията не са ми силна страна. Явно злобата и безсилието, че си се минал с това "нещо" наречено Lite те карат да си излееш злобата тук. Заради робуването на един процесор да правиш компромиси с всичко друго-дисплей, камера, материали на изработка, IP, ......... Хилядарка на вятъра. Много силни разсъждения от твоя страна. Телефона си струва, но ако цената му е двойно по-ниска. LG G8s предлага всичко това и то за 3 стотака по-малко. Както вече писах, считам покупката на S10 Lite за огромна грешка.

1916 
[-] 4 потребители изказват благодарност на milss за това мнение:
  • borandi, martoo, oxuboxu, tonus

Друго си е да имаш дисплей за 2000лв. и качествени материали без процесор като ноте 10 Rofl_mini
Да не говорим за Ноте 20.
Или можеш или не.  За "разсъжденията" ти става на въпрос Rofl_mini

Не ми се спори с радиоточка. Едно си баба знае, едно си бае. Спирам да обръщам внимание на  "разсъжденията" ти. По-умния отстъпва.
Ползвай си пластмасовата сапунерка със здраве. Пластмасова, но със Snapdragon  Rofl_mini
Иначе към момента това са "грешни пари" за Note 20 Ultra, а за недоразумението Note 20 нямам думи.

1916 
[-] 4 потребители изказват благодарност на milss за това мнение:
  • borandi, martoo, oxuboxu, tonus

Има ли го изложен някъде в София този таблет?

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Телефоните вече се продават (до колкото знам), моля насочете се към Други телефони Samsung!


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 2 потребители изказват благодарност на vargala81 за това мнение:
  • oxuboxu, ronnie72
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)