Темата е заключена
Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Какво да очакваме в Note 20.

Колеги, не че нещо, но предвид финансовата/икономическа криза която тече в момента и ще се разгърне следващите месеци, със затворени граници, липса на полети, туризъм, съответно забавена търговия и т.н. не мисля, че в началото на есента на някой ще му е до Note. Говоря за масовия потребител.

Самсунг може да се готвят за намалената покупателна способност на потребителите... Макар че с техните цени...

Cognosce te ipsum!
Аксесоари

То, не че нещо, но мисля, че се отнася до всички производители това предупреждение.... Предвид обстоятелствата едва ли очакват невероятни продажби. Било то Самсунг,ябълките, или който там се сетите...

Ex Htc Hero ->Ex Samsung Galaxy S ->Ex Motorola XT910-> Ex Samsung Ativ S -> Ex ZTE 5s -> Ex K910 Vibe Z -> Ex Samsung Note 4 -> Samsung Galaxy S7 ->Ex Samsung Note 9.. Samsung Note 10 +to be continued... waiting for Samsung Galaxy S22 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на luchko15 за това мнение:
  • OliQueenBG

Очаква се Note 20+ да ползва новия 865 +  soc на 3.09Ghz.Истински звяр.Ето статията.
https://www.t3.com/amp/news/samsung-gala...gen-weapon

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
[-] 2 потребители изказват благодарност на venes за това мнение:
  • doktorra, Victormihov

Кризата е съвсем друга и болезнена тема.
Всеки един от нас е засегнат в личен план, молим се да свърши бързо или поне да има някаква светлина в тунела.
Защото, ако продължи така, големите икономки ще го отнесат много здраво.

По темата:
Не мисля, че Note серията ще я оставят назад спрямо S, 8гб ще има - ДА., но за Note 20 както има за Note 10.
Note 20+ или Note ultra ще са по 12 и 16гб + 256ром базово, няма как да слязат от това, освен ако не се казва Note 20 ultra lite.
Не мисля, че ще се със Снапдрагон, по-скоро изтеклата информация е на апарат определен за Американският пазар.
Надали ще се оставят процесора ей така, Дано да е с 865, но и да е с Ексинос, не би ме спряло да си го купя.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra

Презентацията на Galaxy Note 20 е запланувана за месец август тази година. За повече инфо: тук

 

(2020-04-02, 15:05:49)ivanov_km написа:  Това определено е крачка назад ако заложат по малко от 12GB RAM.
Само дет ти не усещаш разликата а те си спестяват малко парички и го продават на по скъпично от миналата година

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart

Не мисля. че разликата между двата чипа, този с 8 и 12 GB е повече от 30 долара за Самсунг. Което в крайната цена ще се отрази до към +100 лв. Дали телефонът ще струва 2000 или 2100 е все тая, проблема е в 2000-те хиляди лева ако трябва да бъда честен Smile.
[-] 2 потребители изказват благодарност на ivanov_km за това мнение:
  • NaniG, OliQueenBG

Първо да видим какво ще предложи и тогава ще говорим.
S20 сериите, не впечатлиха, разликата между снапдрагон и ексинос си казва думата и апаратите се държат доста различно в ползва на 865.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra

Вие да не очаквате в България Note 20 да се предлага с нещо различно от Ексинос?

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 

(2020-04-16, 13:07:53)OliQueenBG написа:  Вие да не очаквате в България Note 20 да се предлага с нещо различно от Ексинос?
Не, разбира се. Не сме и помисляли за друго нещо.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • OliQueenBG

(2020-04-16, 13:07:53)OliQueenBG написа:  Вие да не очаквате в България Note 20 да се предлага с нещо различно от Ексинос?
Разбира се ,че някои очакват ,като се заговори за недоволство от страна на потребителите за дискриминацията със страните и си мислят че ,хоп.. и готово ,веднага Камсунг ще ги послушат! Big Grin Big Grin Може би да,но не и тази година.
[-] 1 потребител изказва благодарност на emo_841 за това мнение:
  • OliQueenBG

Не са единствени в света на Андроида, по тази свирка може да играят само феновете на Айфон, каквото им сервират, това сърбат.
Слава Богу излезнах от този лууп.
Ноут 20 ще е атрактивен, но ако е пак с Ексинос, не мисля, че хората ще се излъжат, тази година разликата между 990 и 865 е по-голяма.
Усеща се и в батерията на S20 ultra с Ексинос.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra

Не помня сега, дали четох или някой ми спомена, че може селфи камерата да е в писалката, това би било доста интересно, някой има ли такава информация?

Изпратено от моят LIO-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra

Слухове. Не знам каква ще е тая камера да може да се побере в писалката. Освен това каква батерия трябва да има тая писалка да стриймва сигнала към телефона, който ще насича най-вероятно?
[-] 1 потребител изказва благодарност на Bobby34 за това мнение:
  • Victormihov

Очаква се Note20 да получи батерия с капцитет 4,000 mAh. Няма данни за Note20+, но можем да предположи, че батерията му ще има капацитет 4500-5000 mAh. За повече инфо - Тук

 

(2020-04-17, 19:26:15)NoMaD написа:  Очаква се Note20 да получи батерия с капцитет 4,000 mAh. Няма данни за Note20+, но можем да предположи, че батерията му ще има капацитет 4500-5000 mAh. За повече инфо - Тук
Интересно  е  дали ще има графен в тази батерия най сетне!

Надали.
Те още камерата не могат да вкарат под екрана.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra

Е защо кой е вкара Smile, изключвам онези прототипи, които не видяха бял ден и до днес.

(2020-04-17, 20:38:11)Victormihov написа:  Надали.
Те още камерата не могат да вкарат под екрана.
Aaa  ,! Това теще го направят някък си, ама за батерията май ще им е по трудно!

Може просто да не може да се вкара бе хора. Явно има технологични ограничения.

И аз така мисля, че има нещо, което ги спъва.

И батерията е още рано, ще тъпчат вече на едно място.
Ето почна се, телефон преди 10 години с настоящен чип "уж" НОВ телефон за 400 долара- хората ахкат.
Вече се почна тъпченето, от страна на всички фирми.
Ноут 20/ултра/плюс, ако пак е с 990 си е чиста загуба на пари, без значение 120херца.
Време е да спрат и те с подигравките.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra

Може цената за масово производство да не е достатъчно ниска.

Cognosce te ipsum!

А за Сащ и Южна Корея е ниска нали?

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra

Там си я дотират от европейските хард-кор фенове... Wink

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)