Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Програма за вадене на текст от говор
#1

Може ли някой да сподели програма или приложение, което да мога да ползвам за сваляне на текст от говорене. Искам докато някой говори на български например да ми вади като текстови файл говоренето и то да става за българска реч

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай
Аксесоари
#2

Gboard - клавиатурата става за това.
[-] 1 потребител изказва благодарност на BisVal за това мнение:
  • kstavrev
Цитирай
#3

Пробвай това https://play.google.com/store/apps/detai...ribe&hl=bg
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • kstavrev
Цитирай
#4

(2020-03-20, 18:09:05)BisVal написа:  Gboard - клавиатурата става за това.
Как става с нея

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай
#5

(2020-03-20, 17:49:55)kstavrev написа:  Може ли някой да сподели програма или приложение, което да мога да ползвам за сваляне на текст от говорене. Искам докато някой говори на български например да ми вади като текстови файл говоренето и то да става за българска реч
С Google Translate, чрез него може да се превежда говор от някой от поддържаните езици към друг в реално време в текстови формат: https://play.google.com/store/apps/detai....translate

 
Цитирай
#6

(2020-03-21, 12:35:16)kstavrev написа:  Как става с нея

Ами отваряш някое приложение за писане, натискаш микрофона на клавиатурата и говориш, то ти го изписва.

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)