Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S20 Ultra 5G - Хардуерни проблеми и въпроси
#51

Добър ден!Не знам дали тук тук да питам ,ако не да се премести!Та въпроса ми е следния !!!Как може или кое приложение поставя ЗАКЛЮЧЕНИЯ ,(нарочно го написах с главни букви)в LANDSCAPE положение !??
За менюто и приложения намерих такова приложение,но за ЗАКЛЮЧЕНИЯ екран не става с нищо!!!Благодаря!Забравих да спомена ,че телефона е S20 Ultra!!!

Samsung Galaxy s24Ultra5G 1TB
Цитирай
Аксесоари
#52

(2020-04-27, 21:18:45)ole написа:  От 10 снимки и 2 не особено дълги клипа тва загря на поразия. Някой друг забелязал ли е нещо подобно?

Sent from my SM-G980F using Tapatalk
Гледам, че никой не ти е отговорил и не е споделил мнение няколко месеца. А аз чак сега виждам проблема ти.
Не си писал повторно какво е развитието на нещата. 
Сега ще ти споделя инфо: 
Мой приятел си купи Р10 преди време. И имаше подобен проблем. Той обича много да снима. Затова ТОГАВА избра тоя телефон за да може да снима, когато не си носи фотоапарата. И още при първите тестове ми се оплака, че телефонът много загрява, дори леко парел. Казах му да изчака, да не прибързва, да продължи да тества.
Накрая го занесе за рекламация и му подмениха устройството.

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
[-] 1 потребител изказва благодарност на oxuboxu за това мнение:
  • OGIER
Цитирай
#53

Явно съм объркал тогава темите, аз съм с чиста 20ка. Иначе по въпроса не знам нещо се съмнявам, че ще го отразят това като "проблем".

Sent from my Galaxy S20 using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай
#54

С ултра нямам никакъв проблем със загряване. Аз също снимам доста и видео и снимки и не съм забелязал нещо необичайно.
[-] 4 потребители изказват благодарност на dika за това мнение:
  • OGIER, OliQueenBG, TNTKZ, Victormihov
Цитирай
#55

Имам интересен въпрос когато си разклатя телефона  се чува някакво тракане някой да има същия проблем и въобще проблем ли е телефонът е на 1 седмица и не е изтърван благодаря предварително !  Angry
Цитирай
#56

@qnchosad оптиката на камерата се мести. Всички са така.
[-] 2 потребители изказват благодарност на Гост за това мнение:
  • OliQueenBG, qnchosad
Цитирай
#57

Не казвам, че е нормално, но е нормално Smile Оптиката се мести механично и когато моторчето не е под напрежение, няма какво да държи толкова здраво лещата. Опитай обаче да пуснеш камерата, така моторчето се "пали" и седи в очакване нещо да зумнеш, пробвай да разклатиш телефона тогава Wink
https://youtu.be/k-OZVWcyN5w?t=311 - в този клип може да видиш как изглежда оптиката и да си обясниш какво имам предвид.
[-] 2 потребители изказват благодарност на dika за това мнение:
  • oxuboxu, qnchosad
Цитирай
#58

При всички телефони с IOS е така, има звук.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 2 потребители изказват благодарност на hazART за това мнение:
  • oxuboxu, qnchosad
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)