Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi K 30 Pro- впечатляващ флагман на неустоима цена
#26

По-голямата част от представянето е обобщена в тази статия: https://www.gizmochina.com/2020/03/24/re...e-cameras/


Цитирай
Аксесоари
#27

От към дизайн е чук но тази светкавица на гърба
направо ми боде очите! Да я бяха вградили в ринга
с камерите..........

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай
#28

Frankie Tech обобщава своите впечатления:




Сред другите представени продукти се откроява гигантски телевизор с 98 инча диагонал на екрана. 98 инча... наистина огромен Smile

[Изображение: 29985456.jpg]


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • cinizam
Цитирай
#29


SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
[-] 3 потребители изказват благодарност на TNTKZ за това мнение:
  • cinizam, doktorra, milenvn
Цитирай
#30

Сериозно обмислям покупката на това устройво , понеже в момента имам Mate 20 PRO , но ще бягам далеч от извития екран , а тук виждам , че не е такъв и по нищо не отстъпва на Хуауейте , а те без гугъл.. ами не..

Знае ли се кога ще бъде наличен World Wide , и дали в България ще има официален внос или по скоро без гаранция от AliExpress и т.н.
Като цена така като гледам , няма да е над 900лв модела със 6 GB/128GB - без 5G , просто на този етап не виждам смисъл от 5G anyway.
Вече другия там със по бързата рам , UFS 3.1 и 5G , сигурно ще е над 1000лв.

''A true master is an eternal student''

           
                
Цитирай
#31

И аз се замислям като преподписвам (декември) . От оператор ще дойдат по 600-700 лева с моя план . Наистина си е доста добра покупка . Искаше ми се да има поне 90 херцов екрана ама пълно щастие няма . Да видим и Mi 10/ Mi 10 Pro колко ще го пуснат операторите (ако изобщо го продават де) .
Цитирай
#32

Еми в Али се появи оферта вече от fantasy, сериозен търговец, но стартовата цена не е особено обещаваща - около 1100 лв. за 6/128. И това си е като преордър, може след два месеца да го получиш. Ако някой намира по-добри оферти да поства.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Цитирай
#33

К30 Про това е Китайска версия нали знаете, иска отлючване, чакане, флашване за да го направите уж европейски.
[-] 3 потребители изказват благодарност на Victormihov за това мнение:
  • airbus, doktorra, memmfis
Цитирай
#34

(2020-03-26, 07:19:39)Victormihov написа:  К30 Про това е Китайска версия нали знаете, иска отлючване, чакане, флашване за да го направите уж европейски.

А дали се очаква представяне на европейска версия , защото на китайците нищо не им разбрах. И дано европейската версия не се различава с нищо от китайската. По хардуер*.

''A true master is an eternal student''

           
                
Цитирай
#35

(2020-03-26, 11:23:39)gamerz7 написа:  А дали се очаква представяне на европейска версия , защото на китайците нищо не им разбрах. И дано европейската версия не се различава с нищо от китайската. По хардуер*.

Глобалната версия на телефона се очаква да е под формата на Poco F2.

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
[-] 2 потребители изказват благодарност на batala за това мнение:
  • doktorra, Victormihov
Цитирай
#36

Представяне на телефона с 360° VR видео:




Цитирай
#37

Първата флаш разпродажба в Китай на Redmi K 30 Pro е приключила светкавично за 30 секунди. Около 30 000 бройки от телефона са тръгнали към нетърпеливите потребители:

https://www.gsmarena.com/redmi_k30_pro_s...-42278.php


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • doktorra
Цитирай
#38

Т.е. захранили са едно село под карантина в Китай.................Smile
За тези пари сглобката е без аналог на пазара.............
Дано да се предлага и в България по някой канал..........!
Адмирации за възхода - заслужен според мен!

Huawei P 40 Pro    Angel
[-] 1 потребител изказва благодарност на doktorra за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#39

Около 500 евраци за Zoom е добре. Още по добре е цената на чистото Pro. Ще продадат много, особено, че припокрива на 90% новото mi 10, a e на 50% по-евтин.

Очаквах 5К батерия, заради не малкия екран, но и така бива. Радвам се, че изкараха телефон с изкачаща предна камера. Може и да им последния. Видя се, че К30 не е добре приет от потребителите. Този е наследникът на К20/9Т.

Изпратено от моя Mi 9T

Cognosce te ipsum!
[-] 3 потребители изказват благодарност на kayovas за това мнение:
  • doktorra, gamerz7, milenvn
Цитирай
#40

K30 Про Зуум изглежда наистина впечатляващ за цената си

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
[-] 1 потребител изказва благодарност на nowhere за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#41

Нека да видим на каква цена ще дойде при нас и тогава ще видим струва ли си. Иначе лично за мен Zoom версията не си струва, освен ако разликата не 50лв, защото освен камерите друга разлика не видях, а тя най-малко ме касае.
П. С. Разликата между UFS 3.0 и 3.1 голяма ли е, че видях, че 6/128 ще се предлага само с по-слабия вариант. За сравнение Mi Note 10 е с UFS 2.0
Цитирай
#42

При всички случаи UFS 3.0 е много по-добре от десегашните слагани във флагмани флаш памети UFS 2.0.

Тук отново Xiaomi направиха невероятен жест към потребителите миналата година. Всички модели К 20/ К 20 Pro и съответно 9T/ Mi 9T Pro бяха с бърза UFS 2.0 памет. Аз поне не знам друг производител да е предлагал модели с такава памет в същият ценови клас.

Сега отново виждаме K 30 Pro- модел със стартова цена от 780 лв. е оборудван с най-новото поколение UFS 3.0 и UFS 3.1 флаш памет.


Цитирай
#43

Телефона е истинска машинаааа.
Доволен съм от дисплея, процесора е бомба, а камерите... няма да коментирам. Smile
И аз очаквах 5К батерия, но не може да се угоди на всички... като се замисля, може и да е за добро. Телефоните на Xiaomi с тези големи екрани и батерии стават по-тежички.

So uncivilized.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Roskoo за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#44

(2020-03-29, 18:30:18)Roskoo написа:  Телефона е истинска машинаааа.
Доволен съм от дисплея, процесора е бомба, а камерите... няма да коментирам. Smile
И аз очаквах 5К батерия, но не може да се угоди на всички... като се замисля, може и да е за добро. Телефоните на Xiaomi с тези големи екрани и батерии стават по-тежички.
Ползваш ли го? Ако да - сподели повече инфо...

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
[-] 1 потребител изказва благодарност на stenlius за това мнение:
  • airbus
Цитирай
#45

По скоро го гледа в тубата Smile

Изпратено от моят MIX 2 с помощта на Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
Цитирай
#46

(2020-03-29, 20:16:35)stenlius написа:  Ползваш ли го? Ако да - сподели повече инфо...
 
Ох, леле... извинявам се, че е станалo неясно. Впечатлен съм и доволен съм от това, което предлага машинката, иначе още не го ползвам.

So uncivilized.
[-] 2 потребители изказват благодарност на Roskoo за това мнение:
  • milenvn, niksapz
Цитирай
#47

Unboxing и първи впечатления на Frankie Tech от Xiaomi Redmi K 30 Pro:




[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#48

Телефон е страхотен и ми грабна вниманието макар, че ми липсва бързото опресняване.
И все пак защо този телефон го няма в Ми глобал? Преди всеки един телефон който излезе и веднага се появяваше там.
Заради кризата ли или заради какво?
Ми10 няма, К30 про няма?

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#49

Е не са ги произвели още, затова няма. Mi 10 го има при 2ма търговци, но сигурно нямат физическа наличност. Кризата си е, обърка доста неща по света включително и това с телефоните.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#50

Така е, нарушени са веригите за доставка и транспортни потоци по целият свят. Над 2/3 от транспорта е блокиран, самолетни полети отменени, цели летища спират, стотици държави са под строга карантина, вече сме в тежка икономическа криза и т.н.

Така че напълно нормално е нещата да стават по-бавно от преди.


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)