Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG G PRO 2 седи в мод TWRP
#1

Здравейте,

През почивните дни реших да си поиграя с старото ми LG G PRO 2, реших да му сменя фирмуера с по нов от стоковия който спря на андроид 5,
та върнах го на 4.4.2 кит-кат роот-нах го, всичко наред успях да му кача TWRP с който да ъпна фирмуера, следвах инструкцийте в TWRP да се истрият файловете и тогава маркирах всичко и тогава започнаха проблемите.
От тогава постоянно се зарежда TWRP, немога да вляза в download mode, за да го флашна с flashtools.
Опитах с хардресет с бутоните ефект 0, всичко възможно с бутоните не сработва като начин да вляза в download mode.
Ще съм благодарен на всяка помощ.

Поздрави.
Цитирай
Аксесоари
#2

От доста години вече не съм руутвал телефон, но си спомням, че в TWRP има опция Reboot с няколко възможни избора, някои от които Reboot Recovery (което е рестарт и връщане в TWRP) и Reboot Bootloader, което трябва да те прати в Download Mode. Ако не става по този начин, можеш да го закачиш за компютър и с ADB Sideload да му прехвърлиш друг ром, с който да пробваш.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • Luscious
Цитирай
#3

До колкото разбирам си изтрил всичко, включително и рома. Качи рома на SD карта и флашвай през Recovery.
Иначе в Donwoad Mode се влиза по следния начин;
1. вадиш батерията, или изключваш телефона от Recovery с power of.
2. При изключен телефон задържаш volume up и го свръзваш към компютъра посредством USB кабела.
3. Държиш бутона натиснат докато влезне в режим Donwoad Mode.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 1 потребител изказва благодарност на vargala81 за това мнение:
  • Luscious
Цитирай
#4

Здравейте,

Изклучително много благодаря и на двама ви, с вашите съвети и много търсене, успях да го събудя Smile през TWRP му дадох някакъв инстал и след като се инстална го вкарах в Download Mode и процедурата е ясна.

Благодаря ви !!!
[-] 1 потребител изказва благодарност на Luscious за това мнение:
  • vargala81
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)