Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Вградено записване на разговори ?
#1

Гледам в интернет, че се поддържа в някои страни, но с българския фърмуер това го няма. Предполагам, че дори и да сложа друг, който го има и активирам опцията без СИМ карта(българска), тя ще изчезне, когато пак сложа СИМ картата ? Как мога да заобиколя това ?
Цитирай
Аксесоари
#2

Няма да изчезне.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#3

(2020-03-23, 20:47:37)Ивайло69 написа:  Няма да изчезне.
А на коя държава фърмуера го поддържа ? По възможност ако може да е от ЕС, тъй като надали е само една. На Андроид 8 съм все още и бих искал да си остана Big Grin
Цитирай
#4

За моя модел е Индонезия, за ЕС не мисля, че има тази опция. Потърси повече инфо в 4PDA.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#5

(2020-03-23, 22:09:29)Ивайло69 написа:  За моя модел е Индонезия, за ЕС не мисля, че има тази опция. Потърси повече инфо в 4PDA.
Сайтът е на руски, но какво точно да търся там ?
Цитирай
#6

По спомен - египетския CSC го поддържа. Но това не се променя със инсталиране на софтуер, а с монтиране на такава SIM карта, телефонът после сам те подканя да го ресетнеш и автоматично ще се промени CSC-то. Има и някакви други врътки, но със сигурност не става със SamFirm да изтеглиш софтуера с кода на дадена държава, да флашнеш и да имаш кол рекордър.

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай
#7

За S8 не мога да кажа със сигурност, но има софтуер, който променя региона БЕЗ сим карта, както вече казах за Note 10 e индонезийския, не може да няма такъв и за S8.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#8

За модела на Samsung S8 + (G955F) не можах да го активирам това записване и това си е.
Имам тайванска СИМ карта и с нея не успях и при смяна на ROM-ве да активирам записа.
Нито ROM от Индонезия, намерих нито Египет, нито от Тайван за този модел.
Язък дето купих преди 6 месеца тая таванска СИМ карта 25 долара в канала. Bu
Цитирай
#9

При Орео с приложения работи, но искам приложение, което да НЕ работи на заден план постоянно, а само, когато ми трябва. ACR уж има, но трябва платената версия да купя, а не искам Big Grin Няма ли някое open source приложение безплатно ?
Цитирай
#10

Hades Rom има вграден запис. Записваш, когато искаш, с един клик.
Цитирай
#11

Най-лесният начин е с root. Аз така съм си активирал вграденият запис.

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай
#12

https://forum.xda-developers.com/lineage...96233/amp/
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)