Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Моля за обективно сравнение между два телефона
#1

Здравейте, първо да споделя, че ще копирам темата и в Нокиа подфорума.
Имам два телефона Galaxy A50 и Нокиа 7.1
Един от двата ще продам, но се чудя кой. Самсунга аз го разпечатах и има гаранция 2 год, набих се 40 лв за стъкло и калъф.
Нокиата ми стои на витрината, без гаранция е, но пак с кутии и документи.
Питането ми обективно, кое да запазя и кое да продам.
За мен люса на самсунга е, че е 128 гб хранилище, а минусът е големината му. Не ми допада
При Нокиата големината ми е плюс, но е една идея по - стар ( няколко месеца )
Дайте обективно мнение, кое да си оставя за телефон, който мисля да ползвам приблизително две години.
Благодаря предварително.

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай
Аксесоари
#2

Не съм ползвал нито единия, но мисля че е по добре да си оставиш А50.Защото е по нов модел с по голяма батерия по добър дисплей.А и най важното има 2 години гаранция
Цитирай
#3

(2020-03-26, 12:47:44)DoryanY написа:  Не съм ползвал нито единия, но мисля че е по добре да си оставиш А50.Защото е по нов модел с по голяма батерия по добър дисплей.А и най важното има 2 години гаранция
Това с гаранцията не ме блазни особено, щото съм си патил. По - нов модел е с няколко месеца, не казвам, че е лош, но ми е бая големичък . Ще го мисля .
Мерси за мнението

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай
#4

Нокията ползвал ли си е? Тя е с андроид one и трябва да прецениш дали ще ти допадне.
Иначе, настина е по-удобно за ползване като размер.
И двете ще са андроид 10 и приключват, но нокията ще има няколко месеца security update повече.
Самсунга е с по-добър процесор, по-добри камери, повече рам памет, както и малко по-добър живот на батерията.

Ако изборът ти беше мой, щях да избера нокията, по-компактна и чист андроид.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
Цитирай
#5

(2020-03-26, 12:25:29)chinchilla написа:  ...Имам два телефона Galaxy A50 и Нокиа 7.1..
Кой телефон/таблет да избера?

 
Цитирай
#6

(2020-03-26, 14:29:08)GodPetar написа:  Нокията ползвал ли си е? Тя е с андроид one и трябва да прецениш дали ще ти допадне.
Иначе, настина е по-удобно за ползване като размер.
И двете ще са андроид 10 и приключват, но нокията ще има няколко месеца security update повече.
Самсунга е с по-добър процесор, по-добри камери, повече рам памет, както и малко по-добър живот на батерията.

Ако изборът ти беше мой, щях да избера нокията, по-компактна и чист андроид.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk

Не е с повече рам и двете са с по 4 рам . Просто галаксито е 128, а нокиата 64 вътрешна 
Извинявай Номад, не съм чест посетител във форума и подраздела ми е убегнал

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)