Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi Note 9S/9 Pro - магазини, покупка и цени

Няма смисъл вече.
Който купил евтино - купил Smile
Цитирай
Аксесоари

(2020-06-10, 08:17:59)redsys написа:  Какъв е смисъла след като е на същата цена(почти) и може да имаш проблем с гаранцията, има да чакаш доставка , а и няма да я дочакаш,защото не се доставя до България ?

https://www.mydealz.de/deals/xiaomi-redm...de-1596547
https://www.mydealz.de/deals/xiaomi-redm...gb-1600873
Цената бе 188,99€ като се ползва кода PFIFFIGER 168,29€ според мен е напълно разумна цена!
Че не изпращат за България също не съм виновен че пише Weltweit (буквален превод по цял свят)а не изпращат за България за което също съжалявам ,нямаше как да проверя!
Това че късно си погледнал не ме вини,всички намаления са за кратко време ,така като цяло .
А до колкото гаранцията провери кой го продава от къде ,информирай се и така .

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

Линка който бе дал се разминава малко с последния пост(грешката явно не е в мен и времето), но след като не се доставя до България разговора е безмислен.Не те разбирам какво целиш?
Цитирай

Линкът е същия. Просто е дал линк, към платформа за оферти, която препраща към продавача - в случая ибей, който колегата беше дал. С посредник евентуално биха могли да се спестят 30-40 лв.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

Евентуалното отпадна .Разбра се ,че не е нито актуална нито реална за БГ. Не споря,че е имало оферта и съм я изтървал, но е безполезна и вместо да се поправи колегата , реши да изтъкне своята компетентност и информираност. Не е ОК.
Цитирай

Какъв е смисъла като по нашите онлайн магазинчета е 350лв?
Цитирай

(2020-06-10, 19:43:51)redsys написа:  Евентуалното отпадна .Разбра се ,че не е нито актуална нито реална за БГ. Не споря,че е имало оферта и съм я изтървал, но е безполезна и вместо да се поправи колегата , реши да изтъкне своята компетентност и информираност. Не е ОК.

А ти реши да смъмриш някой просто еи така що нещо не ти е на кеф !
Толкова ли е трудно като не ти харесва нещо да го подминеш без много мурафети Stolt !
С една дума дразнител в случая си за мен.Сега, от тук нататък те оставям да ме правиш прав крив какъвто си искаш.Върти сучи прави каквото щеш.
Какво искаш в случая да направя? Да се извиня за линка ли, ИЗВИНЯВАМ СЕ !
Прочел съм че се търси телефон и съм дал линк, какво се палиш че и мен палиш не разбирам.Охлади малко страстите и не ме занимавай с излишни проблеми.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

Зравейте тъкмо щях да вемам един 9S  от технополис и гледам го няма вече и mi note 10lite и него го няма нито във зора нито във тенотата.Някаква идея какво се случва.
Цитирай

В Техмарт пише, че е наличен 9S.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

За сега в БГ в buybest цените не за подценяване.
Цитирай

Само като прочетеш общите условия на този т. нар. "магазин", ти става ясно, че трябва да бягаш с 200 от подобни търговци. Даже и адрес нямат.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

Условията са стандартни. Къде условията ви харесват. Адрес имат, обявили са дори и фирмата която ги предтавлява с регистрация в БГ. Аз лично никога не съм си купувал телефон от България, но и никъде нямам сигурност на 100% , че всичко ще е наред.
НАй-добре е покупка от физически магазин, но дали си заслужава разликата в цената, всеки сам си преценява.
[-] 1 потребител изказва благодарност на redsys за това мнение:
  • Wild bear
Цитирай

Дай един скрийншот с адреса им да видим, ако не те затруднява.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

Това е от лични данни на сайта:
Контакти:
Администратор: „Трейд Хевън“ ЕООД, ЕИК 205884487, София, България, тел. +359 876 600 600,  E-Mail: office@buybest.bg

Следва Извадка по ЕИК 205884487 от Търговски регистър :

БЪЛГАРИЯ
област София (столица), община Столична
гр. София 1606
район р-н Красно село
ж.к. Белите брези, бл. 30, партер, офис 1
Цитирай

Да, благодаря! Тия са същите от Allgsm.

Може да се прочетат мненията с 1 звезда (90 на брой) в пазарувай.ком. Препоръчвам тези, отнасящи се за гаранционен ремонт. Smile)

https://www.pazaruvaj.com/stores/allgsm-s134489/


П. С. Редно е да добавя, че подобни практики са характерни са всички подобни "гаражни" магазини. В най-общият случай гаранцията към такива е само един хвърчащ лист.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

Вторите наистина са за предпочитане. Оценката е въз основа на 3 пъти повече гласове. А и сервиза си е бонус.
Цитирай

Исках да кажа мненията, които се отнасят, когато опреш до ползване на гаранционните им услуги. Явно не съм бил достатъчно ясен , за което се извинявам.

Накратко, от подобни магазинчета се купува с ясната нагласа, че реално гаранция нямаш.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
[-] 2 потребители изказват благодарност на gurcayy за това мнение:
  • didkobanditko, vinchenzo84
Цитирай

9s е наличен в Техномаркет. Мисля на склад имат и 6/128.

xiaomi redmi note 3 (helio 10)
Redmi note 4 , 4/64
A2 lite
Цитирай

Goldway ми върнаха парите, да се имам и каръка. Идеи за подобни цени, като априлските или да си търся от продавалника?

Redmi Note 4 4/64
Цитирай

В момента има големи намаления в Алито. Провери ли и други магазини?

Ето тук е 179 долара с купон от 10 долара от магазина с доставка от склад в Европа.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
[Изображение: 2a60ec469573829478270a7b5e9a19e4.jpg]
[-] 2 потребители изказват благодарност на gurcayy за това мнение:
  • aladin, milstan
Цитирай

Аз поръчах от Goldway един Note 9 Pro 6/128, като доставката ще е мега бавна Big Grin, но мисля да се възползвам от горната оферта и да взема един 9S 4/64 като подарък. Излиза около 317 лева с доставката и промо кода.
Цитирай

Има ли отзиви за горната оферта
Цитирай

Купувал съм прахосмукачка от същия продавач. Читав е.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

Аз поръчах от него един 9S 4/64 на 16.06 от опцията - CZ Warehouse и още на следващият ден(днес) статуса се ъпдейтна и показва - The shipment has been processed by the sender, като явно идва от Германски склад, понеже пише Germany DHL Paket.
Докато Note 9 Pro-то което поръчах от Goldway на 08.06 още е някъде на майната си май... пътувайки до Stansted - Takeley - UK, поне според тракинга от UPS, с които ще бъде доставен до Англия и от там с DHL до България.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Eustace за това мнение:
  • milstan
Цитирай

Каква е разликата между Redmi Note 9s и Redmi Note 9 pro?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)