Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi Note 9S/9 Pro - магазини, покупка и цени
#51

Действително в момента вървят акции с купони в няколко магазина. Успях да достигна цена от 163 долара или около 295 лв. за 4/64 ГБ с обикновена доставка. Това е реалната цена, спира ме повишеният риск от митница и забавянето на пратките с въздушен транспорт по целият свят.

Засега версията 6/128 GB с доставка с DHL без митница остава над 400 лв. Скоро ще падне под тази цена и ще стане изгодна за покупка.

[Изображение: 30211767.jpg]


Ако някой има конкретен интерес да поръча, да пише в темата, за да споделя точно как се взимат купоните.


Цитирай
Аксесоари
#52

Времето на доставка + обработка на документи=2месеца.тъкмо ще излезе ноут 10
Цитирай
#53

Откъде го намери този $30 store coupon? Рекламите им са за $20 и в магазина толкова предлага?
Цитирай
#54

Купон за 30 долара за магазина нa Goldway, линка да се отвори от компютър. Важи до края на 14-ти април тяхно време: https://****/2JU9Yj

Писах им дали достaвките с DHL избягват митница както едно време, но засега няма отговор.  Eдинствената сигурна доставка с DHL без митница остава тази на MI Global store.


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • ronnie72
Цитирай
#55

Декември месец им бях писал за DHL, тогава също нямаха банер както преди, но отговориха, че е tax free. Тогава ми отговориха във ФБ, в Али така и не отговориха на въпроса.
[-] 1 потребител изказва благодарност на hellkiller за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#56

Да, проблема е, че ако няма отговор в чата на Алиекспрес както няма и банер, при евентуален диспут няма какво доказателство да приложите. В отзивите за поръчките не намирам съобщения за доставки с DHL без митница в ЕС. За други страни като Молдова виждам че с DHL отиват на митница, което е нормално.

Но без изрично потвърждение и както нямат банер от много време, аз лично не бих рискувал. Ако има някой по-смел: да пише отзиви Smile

Цената на варианта с 6/128 GB с тях и DHL излиза към 375 лв., една нормална цена Smile


[Изображение: 30212798.png]

За 24 часа поръчките от Goldway скочиха от почти нула  до 300 за 4/64 ГБ варианта и 900 бройки за 6/128 ГБ или общо към 1 200 поръчани. Доста добре като за едно денонощие.


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • niksapz
Цитирай
#57

Колега само една малка поправка, че 228$ в момента са към 410лв, защото курсът на долъра в момента е 1.80лв за долър.
П. С. Телефончето за 400лв изглежда доста обещаващо. Аз лично почнах да се чудя, дали си струва да дам над 700 лева за телефон, при положение, че камерата почти не я ползвам, а основните разлики между средния и средно високия клас е там и още някои други, разбира се.
[-] 2 потребители изказват благодарност на niksapz за това мнение:
  • airbus, Wild bear
Цитирай
#58

Аз попаднах и на тези с банер и купон 20$ :
https://www.aliexpress.com/store/group/N...ce_asc&g=y
А доларът даже е над 1.80 в банките курс продава.
Цитирай
#59

Goldway отговориха както във Фейсбук, така и в Телеграм, че доставките до България с DHL са без мито и ДДС. Може да се поръчва който има интерес.

[Изображение: 30216116.jpg]

Гугъл показва в момента курс от 1.79 лв за един долар. Цените съм ги смятал при курс 1.80 лв. Може да се получи разлика от 3-4 лв с курса на вашата банка. По късно ще поръчам и ще покажа скрииншот колко точно е излязал телефона.


[-] 2 потребители изказват благодарност на milenvn за това мнение:
  • airbus, Be6i4
Цитирай
#60

57лв да dhl!!! Доста е.
Цитирай
#61

81 лв за ДДС и най-евтиното пощенско митническо обслужване, когато телефонът дойде някъде средата на август е повече от 57 лв и да дойде дори може би в април Wink.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
[-] 1 потребител изказва благодарност на stenlius за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#62

И така колеги, току що поръчах страхотният 6/128 GB син на цвят Xiaomi Ноте 9 Smile   Реших да е от MI Global store, защото имат по-малко поръчки от Goldway, които имат вече над 1 300 поръчани. Гайд за поръчка от MI Global store- отивате на линка:

https://www.aliexpress.com/item/40009036...5e33e8iRTL

Цена 229 долара. Добавяте купон за 20 долара от магазина- под цената. Добавяте доставка с DHL, отивайте на Bay Now. Там в полето горе вдясно добавяте още един промо код за 25 долара- NOTE9S0025. Кода важи до края на 15-ти април. Крайна цена за 6/128 ГБ и доставка с DHL- 212 долара. Моята банка ми взе точно 385 лв. Това е реалната цена на телефона!!

Ако ще поръчвате с Goldway. взимате купон за 30 долара, линк съм дал по-горе. Допълнително 15 долара от Алиекспрес по следната схема:

For all country aliexpress $15.84 / $33 coupon>>https://****/3b0C4Wq
(Set the top of region as Russian-moscow-moscow, coupon will auto reload and get it)

Избирате DHL, давате Bay Now и крайната цена е 209 долара или 380 лв.

За 4/64 GB модела крайната цена с доставка с DHL без митница е 350 лв.

Не поръчвайте с обикновена поща за момента! Руснаците са пропищели, от 2-3 седмици всички пратки са блокирани в Сингапур. Пощата е под карантина заради болни служители от COVID-19.

Успех на всички, дано бързо ни дойдат телефоните!! За въпроси, ако някой не може да достигне цената съм насреща! Давайте отзиви, какво поръчахте Smile


[-] 13 потребители изказват благодарност на milenvn за това мнение:
  • Be6i4, dani_z25, Dikich, heis3nberg, JOKVN, joresx, kalin.krasimirov, milstan, niksapz, ronnie72, stenlius, suffer, Wild bear
Цитирай
#63

   
350лв излиза 4/64, страхотна цена.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Wild bear за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#64

^ Браво колега! Поръчахте ли вече или още обмисляте?

Колкото повече поръчки има днес и утре от България, толкова по вероятно е бързо да ни изпратят пратките.


Цитирай
#65

Кой цвят е най -хубав според вас сега ще поръчам и аз.

Изпратено от моят Redmi 8 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на ostava123 за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#66

Синият цвят е уникален и на мен ми харесва най много. Но все пак погледнете и някой клип в YouTube.


Цитирай
#67

До колкото изгледах клипове синият (aurora blue) зеленее на светлината, докато сивият (interstellar grey) на светлина изглежда синкав.
Цитирай
#68

Изстрелях един сив за 212 комара точно както го описа.
[-] 1 потребител изказва благодарност на joresx за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#69

Поръчах синия 192$.Как се процедира при доставка с Dhl доставят до врата ли?

Изпратено от моят Redmi 8 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на ostava123 за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#70

(2020-04-14, 18:40:03)ostava123 написа:  Поръчах синия 192$.Как се процедира при доставка с Dhl доставят до врата ли?
До посочения от купувача адрес в ордера.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • ostava123
Цитирай
#71

Браво колеги, добре се развиват нещата с поръчките за БГ! Кой е следващият поръчал Smile

Иначе с  DHL е много удобно, носят пратката до вратата, звънят по телефона в деня на доставка. Гледайте телефона ви в профила в Алиекспрес да е актуален.


Цитирай
#72

Взех два сиви - по един от двата магазина. Big Grin Единият е спешъл едишън.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











[-] 1 потребител изказва благодарност на airbus за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#73

Интересна тактика. Тъкмо да сравним кой DHL е по бърз Smile


[-] 2 потребители изказват благодарност на milenvn за това мнение:
  • airbus, Wild bear
Цитирай
#74

Имате ли представа кога се очаква да пуснат redmi note 9 pro Max

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай
#75

За Max модела не съм срещал никакво инфо скоро.

Колеги напомням ви, че купона и промо кода за MI Global store важат и днес (15.04) цял ден. Обадете се на колеги, приятели, роднини които биха имали интерес към телефона и поръчвайте. Колкото повече пратки се съберат към БГ, толкова по-добре. Цените са неустоими:

4/64 GB с доставката: 350 лв.

6/128 GB с доставката: 385 лв.

Успех и да се похвалите в темата какво сте поръчали и в какъв цвят, разбира се Smile


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • ronnie72
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)