Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Програма за възстановяване на изтрити данни (снимки, видео)
#1

Здравейте колеги, нов съм във форума и се извинявам, ако преди това е имало подобна тема. Последната, която видях на тази тема е била от януари 2019. Затова си позволявам да пусна нова, може би от тогава да има развитие или пък потребители, вече намерили решение, да споделят опит. Та по същество:
Случи се така, че някое от децата ми (не си признават кое) изтрило цялата галерия със снимки на телефона.  Bu Става въпрос за няколко по-важни и сантиментални лични моменти, когато сме ги снимали.

От 2 дни се ровя и инсталирам масово програми на Windows, които обаче за възстановяването искат немалки суми.

Въпросът ми е такъв: Знаете ли някоя работеща и безплатна програма, която да свърши работата? Досега единствено донякъде помага MiniTool..., но там възстановява само 10 файла.  Huh


Идеята е, за да спестя презаписването върху вече изтритите снимки, да сваля програма на Windows (вече съм root-нал телефона и съм го поставил в USB-debugging), която по USB да възстанови от телефона в директория на Windows изтритите файлове.
Ползвам Android 4.4

Благодаря Ви предварително за помощта!
Цитирай
Аксесоари
#2

Какъв е телефона?В Google снимки няма ли ги?Снимките на SD карта ли са били или във вътрешната памет на телефона?Някай програми за Уиндоус http://bg.wondershare.com/recover-data/t...tware.html
Цитирай
#3

Нещо не схващам защо темата е със статус Разрешен, но както и да е... Ако си намерил работеща платена си я изпиратствай, това се сещам. А снимките се подразбира, че са били на вградената памет? Докато не ги извлечеш не записвай нови неща по възможност.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)