Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P40 Lite - Лични впечатления и коментари
#51
Heart 

Здравейте, четох доста коментари по темата, било то тук или на друго място и само не разбрах едно.. Всичко си има телефона, много съм доволен искам само да попитам, мога ли чрез YouTube Vanced да си вляза в профила или дали има друг начин, който да не е чрез Интернет, защото това не е въобще удобно, не можеш да коментираш, харесваш, да си запазваш неща за по-късно и като цяло това е много голям проблем, също няма и Vbx7, някакви предложения за алтернатива ??
Цитирай
Аксесоари
#52

За да се логваш ти трябва още и Vanced MicroG. Намери го там, откъдето си дръпнал Ютюб Вансд.

https://vanced.app/

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#53

Това е ясно, аз свалих някакъв MicroG от нета, колкото да мога да го ползвам, но като цъкна добавяне на профил и ми изписва " моля проверете връзката" и като реша да вляза в някой профил ми изписва, че вече съществува, а в действителност го няма и няма как да вляза в него.. Свалих YouTube Vanced от moreapps, а там няма NicroG
Цитирай
#54

Сваляй го само от сайта на Vanced, модификациите на MicroG за многобройни.

Иначе не съм много запознат с всичките му функции, пробвал съм го бегло - видях , че работи pop-up play, offline download функциите и, че няма реклами.

Аз си плащам Youtube Premium и Nova-та си има GMS, така, че нямам проблем с това. Пробвай да свалиш Vanced от сайта, даден по-горе само с microG-то от там (изтрий стария и рестартирай телефона преди това) и виж какви функции допълнително има.
Цитирай
#55

(2020-06-11, 21:31:56)startx написа:  Може да погледнете това видео, защото явно работи, но не се знае дали ще стане и за Lite версията, въпреки че не виждам причина да не стане. Не съм го пробвал понеже не ми се налага, но ако имате време може да пробвате.


Аз си инсталирах GMS, но не по самото видео, а от обяснението в коментара по-долу. И си замених пакета за Backup с този от LZplay,защото другия не щеше да прави възстановяването. Общо- взето 10 минути.
...И този път няма непрестанни съобщения.

The Truth is out there.
Цитирай
#56

Това вече не работи. Вчера мъчих един П40 Про и днес като поразчетох има явно някакъв блок от страна на Гугъл при етапа с Логването на акаунта. В XDA има "уж" работещ вариант, но доста пишат, че не работи и/или е много бъгъв.

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

Цитирай
#57

(2020-06-22, 16:44:52)Pelikana написа:  Това вече не работи. Вчера мъчих един П40 Про и днес като поразчетох има явно някакъв блок от страна на Гугъл при етапа с Логването на акаунта. В XDA има "уж" работещ вариант, но доста пишат, че не работи и/или е много бъгъв.

https://huaweiadvices.com/download-googl...r-p40-pro/
Само че използвай файла от LZplay за бекъпа, че другия при мен даваше грешка. А за логването може и да почакаш няколко минути. Ако не става - рестартирай и ще ти си появи.

The Truth is out there.
Цитирай
#58

Не става. Без значени колко пъти рестартирам. Дава грешка, че не може да се свърже със сървърите на гугъл. Пробвах и няколко бекъпа. Просто увисва на логването.

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

Цитирай
#59

И аз пробвах този начин, потвърждавам, НЕ става, и още на няколко места четох, че този начин бил блокиран от Гугъл.

Изпратено от моят JNY-LX1 с помощта на Tapatalk

HTC Desire 500
Цитирай
#60

(2020-06-24, 08:42:26)Pelikana написа:  Не става. Без значени колко пъти рестартирам. Дава грешка, че не може да се свърже със сървърите на гугъл. Пробвах и няколко бекъпа. Просто увисва на логването.
https://www.youtube.com/watch?v=WC1HfW0xc0U
Актуално при руснаците от 21.06
Дано разбираш руски.
https://4pda.ru/forum/index.php?showtopi...ry97582744

The Truth is out there.
Цитирай
#61

Здравейте! Искам да попитам следното: Имам Huawei P40 lite, инсталирал съм Google store и другите приложения, които си работят нормално (Messanger, Whatsapp, Viber), но имам проблем с известяванията на bet365 и SofaScore app. И двете приложения не ме известяват като има например гол или че мача е започнал. Проверих всички настройки за известяване, дори писах на Huawei обслужване на клиенти - и те се опитаха да ми помогнат с настройките, но уви - нищо. Дори инсталирах още 4-5 други приложения за известяване на футблони мачове и резултатът си е същият. От техническото облужване на SofaScore i bet365 ми казаха да се обърна към Huawei , а те обратното. Просто си прехвърлят токпата. Според мен проблема е някъде в телефона, но не знам какво е. Някой да има подобен проблем и да каже как да го оправя. Ще съм много благодарен!
Цитирай
#62

Някои има ли проблем нано мемори то да не му го намира моята е такава
https://a.aliexpress.com/_d7qE3z6
Цитирай
#63

(2020-06-25, 22:30:48)dobri81 написа:  Здравейте! Искам да попитам следното: Имам Huawei P40 lite, инсталирал съм Google store и другите приложения, които си работят нормално (Messanger, Whatsapp, Viber), но имам проблем с известяванията на bet365 и SofaScore app. И двете приложения не ме известяват като има например гол или че мача е започнал. Проверих всички настройки за известяване, дори писах на Huawei обслужване на клиенти - и те се опитаха да ми помогнат с настройките, но уви - нищо. Дори инсталирах още 4-5 други приложения за известяване на футблони мачове и резултатът си е същият. От техническото облужване на SofaScore i bet365 ми казаха да се обърна към Huawei , а те обратното. Просто си прехвърлят токпата. Според мен проблема е някъде в телефона, но не знам какво е. Някой да има подобен проблем и да каже как да го оправя. Ще съм много благодарен!

С GMS ли си? Покажи си настройките на известията.
Може приложенията да не работят с Андроид 10.

https://huaweiadvices.com/download-insta...honor-30s/..
и за нашите.

The Truth is out there.
Цитирай
#64

Голямо разочарование е, че няма лед известия при пропуснат разговор или съобщение по вайбъра. Или поне аз не намерих начин да ги активирам.

XIAOMI MI MIX 2S 64GB Black

Цитирай
#65

Ама нали съобщенията са на екрана? Ти така или иначе си го гледаш? Проблемът е при някои пуш-съобщения.

The Truth is out there.
Цитирай
#66

(2020-06-30, 12:13:00)Krisign написа:  Ама нали съобщенията са на екрана? Ти така или иначе си го гледаш? Проблемът е при някои пуш-съобщения.

Проблемът е, че не го гледам (жената по-точно де) постоянно, и при липса на LED индикатор трябва да се пали екрана всеки път за пропуснати съобщения.

XIAOMI MI MIX 2S 64GB Black

Цитирай
#67

В крайна сметка, могат ли да се използват вайбър, месиджър, фейсбук, лърд, пдф формат и прочие?
Цитирай
#68

(2020-07-01, 18:34:59)NNikolov написа:  В крайна сметка, могат ли да се използват вайбър, месиджър, фейсбук, лърд, пдф формат и прочие?
Естествено

Между другото...В 4PDA има обяснение/на руски,който разбира/ за активиране на пуш-съобщенията,но за сметка на Play Store.
Не,че не може да ъпдейтвате с друго приложиние.

The Truth is out there.
Цитирай
#69

Здравейте,

Взехме телефончето за съпругата ми, пробвахме варианта извън "градината" на Гугъл, но си е мъка, поне според мен. Видях няколко tutorial-а, за някои последните коментари пишат, че работят за други не. Можете ли да ме насочите към tutorial, който да сработва към 18/07/20.

Благодаря.

Xiaomi Mi Max
Цитирай
#70

В петък слагай на p40 lite гугъл сървис. Ето този начин работи-
https://m.youtube.com/watch?v=HAxj0FYgwoY

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай
#71

(2020-07-18, 11:55:53)Nexus3 написа:  Здравейте,

Взехме телефончето за съпругата ми, пробвахме варианта извън "градината" на Гугъл, но си е мъка, поне според мен. Видях няколко tutorial-а, за някои последните коментари пишат, че работят за други не. Можете ли да ме насочите към tutorial, който да сработва към 18/07/20.

Благодаря.
Ако разбираш руски:
https://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=991712

The Truth is out there.
Цитирай
#72

Здравейте! Препоръчате ми навигация, моля! Свалих една, но не ми допада Smile Също искам да попитам дали има приложение подобно на Google foto за съхранение?
Цитирай
#73

Препоръчвам HERE WeGo.

 
Цитирай
#74

Мерси! Има ли бг глас?
Свалих Apkpure, надеждно ли е това приложение за сваляне?
Цитирай
#75

Има да, но трябва да си го изтеглиш.
Надеждно е, и приложението на Amazon също.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)