Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Изчезващи опции на програмиста
#1

Здравейте! Може ли някой да ми даде логично обяснение как активирани настройки на програмиста на Redmi Note 8T изчезват и защо менюто трябва да се извежда наново всеки път?

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
Аксесоари
#2

И при мен на 8pro е така
Цитирай
#3

Защото сканирате през Секюрити центъра и той ги затваря при оптимизацията
[-] 2 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • tough, userworx
Цитирай
#4

Ясно,благодаря
Цитирай
#5

А тези опции къде точно са или имаше нещо, което се прави, за да се покажат?  Unknw_mini
Цитирай
#6

Настройки - Моето устройство - натискаш 7 пъти на Версия на MIUI. После чукваш назад и въпросните опции ще намериш в "Други настройки".

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
[-] 1 потребител изказва благодарност на HERUS за това мнение:
  • Paloma87
Цитирай
#7

Здравейте , имам следния проблем. След ъпдейт на софтуера когато вляза в engineering mode / wifi с *#*#3646633#*#* вече липсва NVRAM има налични само Tx, Rx и Help , а преди ъпдейта си беше там. Има ли възможност да се отключи отново тази опция или не ? Благодаря предварително !
Цитирай
#8

по съвсем различни начини е обяснен и в двата поста проблемът.

Ако изчезват опциите на програмиста това се случва ако се пусне от Security да се почисти и оптимизира телефона.
Тогава винаги се заключват developer options.
Което не мисля, че е същото.
Нямаше ли външна програма, която играеше ролята на това инженерно меню?
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • ronnie72
Цитирай
#9

(2020-09-29, 08:37:19)suffer написа:  по съвсем различни начини е обяснен и в двата поста проблемът.

Ако изчезват опциите на програмиста това се случва ако се пусне от Security да се почисти и  оптимизира телефона.
Тогава винаги се заключват developer options.
Което не мисля, че е същото.
Нямаше ли външна програма, която играеше ролята на това инженерно меню?
Аз влизах в инженерното меню с *#*#3646633#*#* телефона не е руутнат
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)