Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

В условия на криза ТЮТЮН vs ЦИГАРИ- мнения
#26

(2020-04-03, 03:58:44)eddieto_m написа:   цигарите. [Изображение: e7966b3d02be2f8d6ccd5f243e623472.jpg]

Изпратено от моят CPH1917 с помощта на Tapatalk
Ей това е истината, Малборо и аз така съм чувал че е добър ама не го внасят в България. Странно, дори е по-евтин от тези неизвестните които се предлагат тука "PUEBLO, Old HOLBORN, RED BUL Big Grin

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
Аксесоари
#27

Едно време в Кореком си спомням, че продаваха Klan, страхотен аромат... Има ли го още?

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#28

(2020-04-03, 10:24:54)alexbg67 написа:  Едно време в Кореком си спомням, че продаваха Klan, страхотен аромат... Има ли го още?
Аз ти казвам че в няколко нон стопа видях само PUEBLO, Old HOLBORN, RED BUL, Golden Virginia (най-евтиния от всички), Karelia. Това е, затова питам някой ако е по-наясно да каже за Българския пазар как стоят нещата.

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#29

Като бивш страстен пушач мога да препоръчам Карелия тъмен. Има аромат на мед, нормална тежест и тн... Сега мисля е към 7лв малката опаковка и стига за 60-70 свити цигари. Общо взето съм пробвал най-различни преди да си харесам този. За лула е по-различен тютюна и има доста аромати. Най-евтино излиза кило от патладжаните за 20лв...

SE WT19i, SGS II, SGS IV, XPERIA SP, LG G2, Xiaomi Redmi note 4x
Цитирай
#30

(2020-03-31, 14:06:26)nehranimaiko написа:  Ами да такае, аз от 1 тютюн за 10лв успях да свия 60 цигари

Как ще пушиш по 2 кутии дневно? Това не е възможно чисто физически. Аз мисля че 1 е максимума а аз по принцип пуша по 10ц/ден и искам да ги намаля, спират ми дишането а за 40 цигари всеки ден, това ми е нереално. Изхвърляш се малко, признай си.
Свити може, от тия тънките. Аз като пуших веднъж пробвах и напълних 28 нормални цигари и прецених, че не си струва.

Преди да откажа цигарите и аз пуших от 1 и 1/2 до 2 кутии, и това в продължение на близо 20 год. Бях започнал да кашлям не само сутрин но и вечер. Още с отказването и преминаването към вейп спрях да кашлям.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#31

Аз си правя с жълт (ама не блонд) холборн, гилзи и ръчна машинка. 1 цигара ми отнема 20 секунди правене и 5 минути пушене Smile За мен са си в пъти по-хубави от пакетираните, независимо от цената - е поне масовите марки, дето се продават в обикновените магазини. Това че гилзите били забранени, няма как да е вярно, при положение че се продават навсякъде. А и спрямо холборн другите тютюни (пак нормално достъпни) са доста по-зле, поне според моя вкус.
Цитирай
#32

(2020-04-09, 21:15:38)tough написа:  Аз си правя с жълт (ама не блонд) холборн, гилзи и ръчна машинка. 1 цигара ми отнема 20 секунди правене и 5 минути пушене Smile  За мен са си в пъти по-хубави от пакетираните, независимо от цената - е поне масовите марки, дето се продават в обикновените магазини. Това че гилзите били забранени, няма как да е вярно, при положение че се продават навсякъде. А и спрямо холборн другите тютюни (пак нормално достъпни) са доста по-зле, поне според моя вкус.
Абе забелязвам че тоя Холбърн е много мокър като отворя пакета, дали нарочно е така или за да увеличат измамно грамажа. Между другото пробвай PUEBLO малко повече ми харесва от Холбърна ама е по-скъп.

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#33

Здравейте,продавам микро слим гилзи за цигари,една гилза събира по малко от 0.5 грама тютюн,аз от 40 грама си правя 90 бройки и без да правя компромис с качеството на тютюна(пуша old holburn просто защото ми допада) си правя цигари на адекватна цена,стоката не е акцизна и безпроблемно се доставя с куриер.
Цитирай
#34

Пак малко за лулите: наскоро от стари пушачи на лула научих страхотен трик-върху картончето на тютюна поливам отгоре малко хубав алкохол и целия тоя аромат влиза в тютюна. Щото предишния ми стана на слама. Купих нов и го полях с мъничко френски коняк-няколко дена по-късно се получи страхотен аромат. 

[Изображение: 20210502-143729-HDR.jpg]
Цитирай
#35

Бях пушач на цигари и като стигнах 2 кутии на ден ги спрях преди 12-13 години. Сега пуша наргиле само.

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
#36

Щом е под КРИЗА ,ДА,това ще да е оптимално,спиране на цигарите докато се излезе от кризата Smile
Като знам че се спестяват и съм по спокоен .Не че ги спестяваме но не ги даваме за цигари поне.Като си направя една бърза сметка на месец са ни(бяха) около 300€ само цигарите и един ден жена ми каза ,избирай цигарите или колата, едното ще бъди ликвидирано за 2-те няма опция.Разбира се колата избрах ,да не бръмча и сменям скорости на балкона и да дразня комшиите ХАХХАА Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#37

Аз пък си търся нови цигари с хубав вирджински тютюн и средна сила. Бях на сив Дънхил, но му смениха сорта и вече не ми харесва.

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай
#38

Пичове и мацки: цигарите са долнопробен атрибут на низшите раси! И отмъщението на низшите раси към Господстващата арийска раса!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)