Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор между Google Pixel 3 vs Google Pixel 2XL
#1

Здравейте. От заглавието си личи всъщност какво питам. Ще ви бъда благодарен на мнения от първа ръка. Чета доста в нета, но според мен е най добре от хора които ползват телефона. Благодаря ви.
Единият е този

https://www.olx.bg/ad/google-pixel-3-201...89erd.html

Другият ги няма като обява. Със сменена чисто нова батерия. Всичкото това за бартер на iPhone 8 със счупен гръб.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз съм с 3 XL и съм доволен за сега. Моят избор бе между mate20 pro и Pixel 3 XL, не съжалявам за избора.
Като минус бих добавил яркоста на дисплея, самият дисплей е топ ниво, личното ми мнение е, че е по-добър на Хуавей и Ябълката, но пък яркостта е слаба.

На твое място бих опитал за 3 XL и все пак, ако няма възможност за големия, бих взел 2 XL защото 3та е доста малък. Ако за теб не представлява проблем, взимай го!

Pixel 3 XL 64gb clearly white and Pixel XL 128gb
------------------------------------------------------------------
Huawei P8 GRA-L09 TITANIUM GRAY
------------------------------------------------------------------
Цитирай
#3

По принцип наистина предпочитам по малък дисплей. Не знам ,но гледах че батерията е доста по малка на 3ката. Не знам това колконвлие все пак дисплея пък е по малък. Сега съм на тази вълна да взема пиксел. Дано не сбъркам. Искам и аз 3xl но финансите не ми го позволяват


Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай
#4

Здравей ползвал съм всички пиксели от 1 до 3 ,без 4-ката!Кое по-точно те интересува за разлика от двата?

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
Цитирай
#5

Както виждаш, попитах разликата между 2Xl и 3. Дали има голяма разлика в бързодействието и чак толкова в големината на самите телефони. Като цяло аз лично предпочитам телефона да е по малък,но някой път голям дисплей с малка рамка и малък с голяма е еднакво. Ако решиш дай на фейс или Вайбър както ти е удобно


Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай
#6

(2020-04-02, 13:19:23)mitkoandroid написа:  Както виждаш, попитах разликата между 2Xl и 3. Дали има голяма разлика в бързодействието и чак толкова в големината на самите телефони. Като цяло аз лично предпочитам телефона да е по малък,но някой път голям дисплей с малка рамка и малък с голяма е еднакво. Ако решиш дай на фейс или Вайбър както ти е удобно


Sent from my iPhone using Tapatalk
Разлика има в големината.Като скорост не, говорим чисто реалистично няма как да усетиш ,че 3-ката е по-бърза.Дори пиксел 1 до е бърз за ежедневно ползване,това идва най-вече от отлично балансирания стоков андроид.За избора трябва да знаеш,че 2xl имат под ъгъл синкав дисплей.То е известен факт това заради зле направения навремето дисплей от LG.Има бройки които го нямат този проблем ,но аз за три бройки които съм имал не съм срещал у нас.Реално проблема не е чак толкова проблем,защото едва ли ще си гледаш телефона под ъгъл!Малката 2-ка няма този проблем защото дисплеите им са на Самсунг.За 3-ката бих казал,че е отличен избор и най вече липсата на прорез за разлика от XL където си е доста парче макар и да се свиква.При камерите трудно ще видиш разлика но да речем 3-ката нощни е малко по-добре и то не заради детайли а по-балансиран е за цветове и светлина.За дневните разлика трудно ще видиш освен ако не гледаш две снимки една до друга,ще имат различни нюанси.Като детайли пак са неразличими.Батерии , при който и да е пиксел там е слабото място.Уж XL по-голяма батерия но и повече разход,по-малък дисплей от друга страна по-икономичен.Все пак 3 е по-нова и бих ти препоръчал него като за първи гугълски,в зависимост с какво се продава и за колко

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на tiesto_pld за това мнение:
  • mitkoandroid
Цитирай
#7

Тройката има едно много сериозно предимство: това е последния модел с безплатни неограничени снимки в Гугъл фотос.
Иначе аз съм много доволен от тройката: лек, компактен и страхотна камера. Батерията държи ден поне аз както го ползвам. Аз също исках по-малък апарат
Цитирай
#8

(2020-04-03, 08:28:47)georgekodinov написа:  Тройката има едно много сериозно предимство: това е последния модел с безплатни неограничени снимки в Гугъл фотос.
Иначе аз съм много доволен от тройката: лек, компактен и страхотна камера. Батерията държи ден поне аз както го ползвам. Аз също исках по-малък апарат
Едно питане за безплатни неограничени снимки в Гугъл фотос. Не важи ли само при първата активация на телефона?Защото той май ще го купува на старо.Аз така преди купих HTC и имаше 50GB бонус но беше вече използвана и не става.
Цитирай
#9

Не. Аз го дадох на жената. С нейния акаунт пак става
Цитирай
#10

(2020-04-03, 08:28:47)georgekodinov написа:  Тройката има едно много сериозно предимство: това е последния модел с безплатни неограничени снимки в Гугъл фотос.
Това не е точно така. До 31 януари 2022. След това се качват в Drive
Цитирай
#11

Значи като цяло размера е разликата и евентуално малко към батерия. Размера за мен наистина предпочитам да е по малкия,но ще водим


Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай
#12

(2020-04-03, 08:28:47)georgekodinov написа:  Тройката има едно много сериозно предимство: това е последния модел с безплатни неограничени снимки в Гугъл фотос.
Иначе аз съм много доволен от тройката: лек, компактен и страхотна камера. Батерията държи ден поне аз както го ползвам. Аз също исках по-малък апарат
Да те поправя,само Пиксел 1 имат вечно хранилище за снимки в оригинален размер.Всички останали уж се води 2-3 години.

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
Цитирай
#13

Ахааа. Значи другите нямят неограничен ресурс към Google photos ?
Цитирай
#14

Да. Ограничени са във времето и пространството.

 
Цитирай
#15

Мхммм. Това е кофти. Както и няма слот за карта. Май ще търся друг модел. На там отиват работата


Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)