Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Galaxy Grand Root настройки
#1

Здравейте, преди месец един приятел ми руутна телефона, но все още не мога да премахвам вградени приложения, като Google Play Store/Google play services, което е много  дразнещо, защото моделът е стар и всички ненужни процеси го товарят на минимум 50%. Имам Root Checker , който казва че телефона е руутнат, но все пак не мога да махна вградените апликации, какво мога да направя по въпроса?
Цитирай
Аксесоари
#2

И как мислиш да ползваш устройство си без Google play services?

 
Цитирай
#3

Имам нужните апликации а вместо Play Store ползвам F-droid. До скоро play store бе блокиран и нямах проблеми. Play services до колкото зная убива батерията.
Цитирай
#4

Първо Google Play Store и Google play services не е едно и също. И второ - Услугите на Google Play не могат принудително да бъдат деактивирани или изтрити.

 
Цитирай
#5

В същност могат да бъдат деактивирани, проблемът е, че първо се премахват всички ъпдейти до начална версия .
Искам да се добера до админ. права на телефона, като да бръкна в system32 на windows
Цитирай
#6

(2020-04-02, 20:45:33)WizzKid написа:  В същност могат да бъдат деактивирани, проблемът е, че първо се премахват всички ъпдейти до начална версия..
И как после мислиш да ползваш без тях такива приложения като карти, геолокация, синхронизация на контактите, push-уведомления, игри и т.н.?

 
Цитирай
#7

(2020-04-02, 21:07:33)NoMaD написа:  И как после мислиш да ползваш без тях такива приложения като карти, геолокация, синхронизация на контактите, push-уведомления, игри и т.н.?
Както споменах по-рано, не възнамерявам да ползвам подобни апликации, всичко което ми е нужнонго имам.
Цитирай
#8

(2020-04-03, 06:23:21)WizzKid написа:  Както споменах по-рано, не възнамерявам да ползвам подобни апликации, всичко което ми е нужнонго имам.

Titanium backup е твоята програма.
Създадена е точно за тази цел за рутнат телефон.
Съвет от мен....не бързай да изтриваш,първо ЗАМРАЗЯВАЙ,после рестартирай и ако все е ок тогава трий.

DELL STREAK 5,ROM....GELERMO's ROM,ANDROID 4.0.4 ->
 ROOT NEXUS 5 32gb->Android 6.0.1->VENENO ROM,gelermo'sMOD
Цитирай
#9

Излишните приложения може да спреш с Package Disabler Pro+ и след това да тестваш телефона как ще работи без тях.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)