Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Applications crash, Android 10
#1

Здравейте, банда,

Ако темата е дискутирана другаде, извинете ме!

От близо два месеца имам ужасен проблем с вайбър - постоянно крашва, трудно се влиза, отварят съобщения и т.н., Нещата се появиха в някакъв слънчев ден, ъпдейтвайки нещо, не знам и аз какво. Със сигурност не е от моментът, в който сложих Андройд 10, а се появи на по-късен етап.

Някакви идеи, предложения или решения на проблемът, тъй като в интернет видях, че и други имат сходни проблеми, но така и не намерих някакво изцерение?
Цитирай
Аксесоари
#2

(2020-04-03, 09:43:51)sM1Le написа:  Здравейте, банда,

Ако темата е дискутирана другаде, извинете ме!

От близо два месеца имам ужасен проблем с вайбър - постоянно крашва, трудно се влиза, отварят съобщения и т.н., Нещата се появиха в някакъв слънчев ден, ъпдейтвайки нещо, не знам и аз какво. Със сигурност не е от моментът, в който сложих Андройд 10, а се появи на по-късен етап.

Някакви идеи, предложения или решения на проблемът, тъй като в интернет видях, че и други имат сходни проблеми, но така и не намерих някакво изцерение?
Инсталирай наново приложението. Ако си пробвал и не работи пак както трябва, лошо.
Цитирай
#3

(2020-04-03, 10:20:06)sawmv написа:  Инсталирай наново приложението. Ако си пробвал и не работи пак както трябва, лошо.

Изпробвано е - не действа. Оттогава имаше нови ъпдейти на софтуер, приложение и т.н. - безрезултатно.

Толкова бях доволен от Самсунга, че се чудех как в продължение на 10 години съм ползвал iPhone, но този проблем е толкова досаден, че юе съм в дилема на следваща покупка...
Цитирай
#4

За съжаление трябва ресет. Но според мен най-добрия вариант е чиста инсталация с один

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)