Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Запис на flash памет от телефон
#1

Здравейте! Пускам тази тема ,защото неможах да намеря такава ,а въпроса ми е как мога да запиша  видеофайл от телефона на флашка и после да го гледам на тв .Трябва ли някаква програма или как става без такава . Благодаря!
Цитирай
Аксесоари
#2

еи така 
.jpg 31yCPa+plYL._AC_SY400_.jpg Размер: 11.39 KB  Сваляния: 104

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#3

(2020-04-03, 10:58:45)niksanvn написа:  еи така 
Аз това го имам ама от там на сетне! Пробвал съм но само с него не става и големи файлове не качва въпреки че е форматирана за такива.Като я сложа в телефона и иска пак форматиране .След това се показва някяква папка в която има подпапки и става обърквация .
Цитирай
#4

Телефон - компютър - флашка - телевизор.
Цитирай
#5

(2020-04-03, 12:25:59)BisVal написа:  Телефон - компютър - флашка - телевизор.
Как да пропусна стъпка ном.2?
Цитирай
#6

По принцип както си пробвал досега, но може би с флашката ти има проблем, пробвал ли си друга? Не би трябвало като я закачиш към телефона да иска форматиране.
Цитирай
#7

(2020-04-03, 13:38:43)Sv3TL10 написа:  По принцип както си пробвал досега, но може би с флашката ти има проблем, пробвал ли си друга? Не би трябвало като я закачиш към телефона да иска форматиране.
Нямам друга!
Цитирай
#8

При мен телефонът си чете и fat32 и NTFS (за големите файлове) форматирани флашки без проблем, както и прехвърлянето на файлове няма проблем. Сега пробвах специално, че иначе не ми се налага често... При теб това, че не става да се копира файл в нея, както и че иска да ти я форматира всеки път като я закачиш, за мен е повредена флашка.
Цитирай
#9

(2020-04-03, 14:15:55)Sv3TL10 написа:  При мен телефонът си чете и fat32 и NTFS (за големите файлове) форматирани флашки без проблем, както и прехвърлянето на файлове няма проблем. Сега пробвах специално, че иначе не ми се налага често... При теб това, че не става да се копира файл в нея, както и че иска да ти я форматира всеки път като я закачиш, за мен е повредена флашка.
Може би не е ,защото  съм пробвал да копирам от компютър и след това на телевизора върви без проблеми!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)