Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Приемане на входящо обаждане без плъзгане ?
#1

Здравейте, имам телефон Самсунг С9 с последната версия на андроид и искам да питам има ли начин входящите обаждания да са само с едно натискане на бутона ,а не с плъзгане защото адски ме дразни това  ? Намерих начин с опцията да се включи през инвалидното меню ,но така седи една постоянна грозна нотификация или на екрана или горе в менюто,което също е дразнещо  !!
Цитирай
Аксесоари
#2

От достъпност взаимодействие и подвижност и там отговаряне и прекратяване на разговори си включваш с волюм нагоре да вдигаш.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

Става ли за други марки?

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай
#4

Ами не знам. Аз с които съм бил не е могло.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#5

(2020-04-05, 23:54:26)doxr написа:  Става ли за други марки?
Huawei p30 има в функции за достъпност-прики пътища и жестове-отговаряне на повиквания с вдигане на телефона до ухото
Цитирай
#6

(2020-04-05, 23:02:50)Marto.g написа:  От достъпност взаимодействие и подвижност и там отговаряне и прекратяване на разговори си включваш с волюм нагоре да вдигаш.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk

Това решение не ме кефи много ,защото съм свикнал досега да вдигам и затварям с еднократно натискане на слушалката !!
Цитирай
#7

Каква слушалка, блутут външна ли? Ти пак натискаш просто еднократно волюм на горе. А и друго решение не знам да има само със жест вероятно.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#8

Иска да каже, че не се налага да плъзга иконките с червена и зелена слушалки, а само ги "тапва" , за да ги задейства. Това го имаше в дайалъра на ЕлДжи мисля в Андроид 6 или 7....

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#9

А да на g3 ми беше това. На самсунг единствения начин е да си с активирана услуга за достъпност talkback или voice assistant, което едва ли го устройва.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#10

Приложението Full Screen Caller ID и неговите плъгини ще ти удовлетворят желанието.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)