Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P40/P40 Pro - Лични впечатления и коментари

В подкрепа на предния пост, да добавя само че Гугъл изобщо не ми липсва. Телефона след толкова години се държи като в първия ден, всичко налично си има в App Gallery, батерия повече от добре, при мен е на 90%. Като цяло за момента не виждам на пазара с какъв бих го заменил.

 Huawei P40 pro+    512GB black
[-] 1 потребител изказва благодарност на carden за това мнение:
  • Amilo
Цитирай
Аксесоари

GMS не е проблем и сегашния ми няма, въпроса е какъв е живота на батерията, на мейт 20 след 3години и половина си беше супер,махнах го от страх да не рухне от веднъж

sony ericsson k510 -> sony ericsson K810 -> sony ericsson W810 -> Sony Xperia P -> Sony Xperia M2 -> Sony Xperia Z2 D6503
Цитирай

При свален днес от заряд около 08.00 часа, постоянно на мобилни данни, ровичкане в нета, гледал съм цял мач допреди малко в момента съм на 4 часа екран и 57 батерия. 
Повече от пре доволно.


Прикачени файлове Миниатюри
   

 Huawei P40 pro+    512GB black
[-] 1 потребител изказва благодарност на carden за това мнение:
  • neardark
Цитирай

(2023-04-01, 12:10:32)carden написа:  В подкрепа на предния пост, да добавя само че Гугъл изобщо не ми липсва. Телефона след толкова години се държи като в първия ден, всичко налично си има в App Gallery, батерия повече от добре, при мен е на 90%. Като цяло за момента не виждам на пазара с какъв бих го заменил.
Съгласен съм с теб! Gspace-a и като цяло AppGallery по никакъв начин не изостават от при дпугите марки устройства. Който и да ме попита му отговарям, че тези коментари, че е много неудобно да се използва тяхните телефони заради ограничения на апликации е голям мит.
Цитирай

А могат ли да се инсталират Revolut,Viber,Whatsapp,keepass?
Без някакви гимнастики през други програми,и работят ли нормално?
Цитирай

(2023-04-02, 18:21:42)svetofar написа:  А могат ли да се инсталират Revolut,Viber,Whatsapp,keepass?
Без някакви гимнастики през други програми,и работят ли нормално?

Разбира се.
Цитирай

Аз съм с P40 Pro и да ви кажа не съм бил по-доволен никога преди, но все пак телефона не е от най-новите им. Супер бърз процесор, апаратът е с готин дизайн, а снимките на много високо ниво. Както писах по-рано AppGallery не прави никакви проблеми от сорта на "липсват ми апликации". Има ли някой който е с Mate 50 Pro да ми каже дали си заслужава или да изчакам новите модели?
Цитирай

(2023-04-03, 10:41:35)kostadin54 написа:  Аз съм с P40 Pro и да ви кажа не съм бил по-доволен никога преди, но все пак телефона не е от най-новите им. Супер бърз процесор, апаратът е с готин дизайн, а снимките на много високо ниво. Както писах по-рано AppGallery не прави никакви проблеми от сорта на "липсват ми апликации". Има ли някой който е с Mate 50 Pro да ми каже дали си заслужава или да изчакам новите модели?

Аз ползвах успоредно с p40 pro, mate 50 pro. И спрямо разликите в цената не си заслужава. Да мейта е по-бърз, снима по-добре, има стерео, дисплея е 120 херца и е по-ярък. Всичко това е нормално при разликите в поколенията. Но/от моя гледна точка, аз не си вземам нови телефони а втора ръка/и разликата в цената е три пъти. П40 про много запазен може да се намери за около 500лв,докато мейта е около 1500лв.Е не снима три пъти по-добре и не е три пъти по-бърз. И тук идват и леките предимства на p40 pro - то, а именно с телефон на 2 години при моето ползване спокойно ми изкарва деня с 6-7 часа дисплей и час разговори, мейта това не става. Или по ограничено ползване или веднага щом се прибера на зарядното. Второто/живея в София, ясно че няма да е адекватно за всички/е потдържаката на 5g.И в къщи и на работата има добър сигнал и скоростта спокойно ми стига до и над 1000мб,при мейта варира около 400+-.Може би нещата за 40-ката ще станат една идея по-добре при emui 13/когато и ако дойте/. Това е от мен. 

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
[-] 2 потребители изказват благодарност на boboe за това мнение:
  • iwan33, Tix0mir
Цитирай

Хей и аз съм с P40 pro и съм супер доволен, а на жена ми й взех P50цата. И двамата си ги ползваме с голям кеф като тя ми се фука, че е с по-нов хаха. Разликата не е голяма гледайки камерите, не знам как е с мейта, но на твое място бих изчакал новите модели, че и аз съм запален по тях.
Цитирай

(2023-04-02, 16:42:37)kostadin54 написа:  Съгласен съм с теб! Gspace-a и като цяло AppGallery по никакъв начин не изостават от при дпугите марки устройства. Който и да ме попита му отговарям, че тези коментари, че е много неудобно да се използва тяхните телефони заради ограничения на апликации е голям мит. 
И на мен ми е много доволно от AppGallery. Въпрос на време е човек да свикно, което е нормално нещо при каквато и да е било смяна на операционна система.

Аз съм с P40 pro от два месеца и също като теб съм супер доволен от марката. Имат много добри камери тези телефони и батерията им държи здраво, което ми беше важно.
Цитирай

Здравейте, на мен нещо последните дни не ми върви тубата, пускам клипа, зарежда 10 секунди и запопва да върти, проблема не е я нета, предложения?

sony ericsson k510 -> sony ericsson K810 -> sony ericsson W810 -> Sony Xperia P -> Sony Xperia M2 -> Sony Xperia Z2 D6503
Цитирай

Аз също съм с P40 Pro и съм изключително доволен! До сега не ми е създал никакви проблеми нито с камера, нито батерия. Работи перфектно. Оправиха и проблемите с гугъл приложенията и сега App Gallery ми върши перфектна бих казал работа. Препоръчвам силно!
Цитирай

Youtube vanced лу ползваш, е той няма да работи аз ползвам gspace и youtube от там

 Huawei mate 20 pro Huawei p40 pro 
Цитирай

Аз ползвам vanced без проблем ..преди ползвах една версия поне 2 години. .после бъгна, защото бях инсталирал през апк и нямаше актуализации..после инсталирах по- нова и вече няколко месеца никакъв проблем
Цитирай

(2023-04-25, 21:09:27)Tix0mir написа:  Аз ползвам vanced без проблем ..преди ползвах една версия поне 2 години. .после бъгна, защото бях инсталирал през апк и нямаше актуализации..после инсталирах по- нова и вече няколко месеца никакъв проблем

Примен vanced вече не работи, като пусна нещо за гледане ми дава че неможе да се отвари версията на прикожението е стара, и до там и на приятелката също така и се получи сега ползвам youtube през Gspace пак работи нямам проблеми само дето има реклами

 Huawei mate 20 pro Huawei p40 pro 
Цитирай

(2023-04-25, 21:40:49)bumer написа:  Примен vanced вече не работи, като пусна нещо за гледане ми дава че неможе да се отвари версията на прикожението е стара, и до там и на приятелката също така и се получи сега ползвам youtube през Gspace пак работи нямам проблеми само дето има реклами
Деинсталирай и инсталирай по- нова версия ..сега съм с тази и нямам проблем ..през апк мирър май съм го дръпнал     
Цитирай

В App Galery има Вансед,от там може да се изтегли инсталера,който работи,изглежда тъка.


Прикачени файлове Миниатюри
       

Huawei P30
Цитирай

Благодаря много и аз намерих същата версия аpkmirror и сега съм с нея рърву без проблем

 Huawei mate 20 pro Huawei p40 pro 
Цитирай

Какво би следвало ако зареждам телефона с 66 W оригинално зарядно ор Хуавей при 44 W-то приемане от телефона?

sony ericsson k510 -> sony ericsson K810 -> sony ericsson W810 -> Sony Xperia P -> Sony Xperia M2 -> Sony Xperia Z2 D6503
Цитирай

40w зареждане би следвало.
Цитирай

Който има проблеми с YouTube Vanced може да разгледа темата във форума (в раздел Общи приказки) за YouTube Revanced.

Sent from my SM-S906B using Tapatalk

Samsung Galaxy S II, Lenovo A3000-H, Meizu MX4, Redmi 4 Prime
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)