Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P40/P40 Pro - Лични впечатления и коментари

(2020-05-28, 20:51:03)NookX написа:  Здравейте, моля ВИ ударете едно рамо, че нещо изтрещях.
Взех си п40 лайт,  опитах по няколко начина да му инсталирам ГМС и не и не.
Хич не ми е за гугъла, ама играя една игра от близо 2 години и откачам, че не мога да я инсталирам , 
става въпрос за Puzzles&Empires, не става и не става.От телефона съм доволен, ама дотам. 
Моля ако някой може да удари едно рамо, ако има начин изобщо, другите приложения масовите са си налични, ама с тая игра ударих греда!
Ако става въпрос за тази игра, може да си я дръпнеш от тук: https://m.apkpure.com/search?q=Puzzles+and+empire&t=app
[-] 1 потребител изказва благодарност на Mihail_ за това мнение:
  • doktorra
Цитирай
Аксесоари

(2020-05-28, 20:51:03)NookX написа:  Здравейте, моля ВИ ударете едно рамо, че нещо изтрещях.
Взех си п40 лайт,  опитах по няколко начина да му инсталирам ГМС и не и не...
Може да хвърлиш един поглед на това видео, дано помогне.


 
Цитирай

Колеги
Дайте някакъв aпп за новини на мястото на Гугъл нюз. Ама така да може да се кофигурира какво и скам да чета, точно както беше Гугъл.
Ще съм благодарен да споделите нещо от вашия опит!

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай

(2020-06-04, 23:25:30)Bavarche написа:  Колеги
Дайте някакъв aпп за новини на мястото на Гугъл нюз. Ама така да може да се кофигурира какво и скам да чета, точно както беше Гугъл.
Ще съм благодарен да споделите  нещо от  вашия опит!
https://squidapp.co/bg/
[-] 1 потребител изказва благодарност на kostaivanov за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай

Huawei P40 - Тест камера

 
Цитирай

https://www.youtube.com/watch?v=lsvKOfiKqBE Ето ревю на български.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • Velev636
Цитирай

Колеги, от 10 дни ползвам телефона. Доволен съм, но имам един проблем-по никакъв начин не мога да накарам да ми излизат известия на olx. При вас има ли го този проблем? Качих гугъл нещата още в началото и всичко си работи ок. На предишния p30 pro нямах този проблем.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай

Има тема по-надолу по въпроса с нотификациите.
Цитирай

Как да инсталираме GMS
Виждам,че много хора успешно са инсталирали GMS по този метод. Аз все още не съм се занимавал, но на по-късен етап може да го направя. Който още не е успял може да пробва.

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай

(2020-06-13, 12:44:08)Spellbound91 написа:  Как да инсталираме GMS
Виждам,че много хора успешно са инсталирали GMS по този метод. Аз все още не съм се занимавал, но на по-късен етап може да го направя. Който още не е успял може да пробва.
Този метод работи на 100%.Има го и във форума. Трябва да се спазва всичко стриктно на 100%.Ако се омаже нещо може да се наложи и пълен формат на телефона. Внимавай със стъпките с чистене на кеша. Цъкаш докато светне бледо.
Преди седмица го качихме на един P40 pro и работи идеално. След ъпдейти всичко си остава и работи.

Цитирай

Не виждам такава тема тук в раздела,а ако има то тя трябва да бъде закачена със статус "важна".

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай

(2020-06-13, 13:47:48)Spellbound91 написа:  Не виждам такава тема тук в раздела,а ако има то тя трябва да бъде закачена със статус "важна".
Има, но е закачена, но в общия раздел.
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=99213
Цитирай

Колеги, не знам тук редно ли е да пиша - в теленор отново имат налични бройки p40 pro в комлект с HUAWEI GT2 :)

Samsung Note 8 Midnight Black ... 
[-] 1 потребител изказва благодарност на TVD за това мнение:
  • i.stojanov
Цитирай

(2020-06-15, 03:32:23)TVD написа:  Колеги, не знам тук редно ли е да пиша - в теленор отново имат налични бройки p40 pro в комлект с HUAWEI GT2 Smile
И във Виваком ги имат. Онзи ден взех един комплект. Най-вероятно обаче ще запазя само часовникът. Много ми харесва и мери супер много неща. Обаче трудно се намират. Моя пакет го поръчах чрез приятел, който работи във Виваком. Иначе навсякъде ми казваха, че в моманта нямат.
Цитирай

И в А1 ми изскача реклама, че го има комплекта.
Така като сме подхванали Big Grin
Цитирай

Здравейте, а да попитам с риск да прозвучи дори малко тъпо, но има ли някакъв риск, т.е. някакви евентуални последици от добавянето на GMS, става въпрос по-скоро за блокиране на акаунт от Гугъл след време или нещо такова?
Цитирай

Не, няма такава опасност, но не всички приложения могат да работят коректно.

 
Цитирай

(2020-06-16, 11:34:45)NoMaD написа:  Не, няма такава опасност, но не всички приложения могат да работят коректно.
Може ли малко инфо да дадеш, кое не работи ок. Мога да проверя и споделя. В момента работят нормално без никакви проблеми:
Google Chrome 
Google maps
Keep 
Снимки
Google drive
Google games
Gmail
Цитирай

Тествай Google Tables за проба или Google Translate, опцията за превод на текст чрез снимка крашва.

 
Цитирай

На gmail без гимнастики не работи пуш известяването!
Цитирай

Ок. Ще видя тези дни на брата, защото моят все още е запечатан засега.
Цитирай

(2020-06-16, 12:29:23)NoMaD написа:  Тествай Google Tables за проба или Google Translate, опцията за превод на текст чрез снимка крашва.
Ползвам google translate без да имам GMS и няма проблем при превод на текст чрез снимка :-D. Странна гугълска работа.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай

Еми при мен пак без GMS превод от снимка просто не е налична тази функция. Превод през камера ДА, но от вече направена снимка НЕ.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай

Колеги, някой знае ли дали могат да се инсталират някакви лед нотификаций около предната камера, нещо като на Самсунгите? Много ме дразни, че няма лед нотификаций за пропуснато повикване и т. н..

Samsung s22 ultra phantom white
[-] 1 потребител изказва благодарност на pi6ligara за това мнение:
  • Spellbound91
Цитирай

pi6ligara, тъкмо си мислех и аз за това днес.
Би било много полезно, а ако има и wallpapers подобни на Ким Чен с бинокала,като бинокала е изрязаната част на камерите бих си сложил.
:-D

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)