Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 1.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации - P40 Pro
#1

Сложих сим картите и на секундата дойде 114 ъпдейта.
С 109, с който дойде телефона, въпросния golden snap липсва.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари
#2

Писах ти, че има нов ъпдейт Smile
Цитирай
#3

Да, но се появи, чак като сложих сим картите.
Цитирай
#4

Очакваме - 10.1.0.122


Чейнджлог:

Camera: Optimizes the photo effect in high-pixel mode, improve the imaging quality, optimize the camera stability, and improve the shooting effect.

Always on Display: Adds a new condensed color scheme clock style.

Multi-Device Control Panel: Adds screen collaboration support for Huawei Vision TV X65, to share video playback.

Display: Optimizes the display effects.

System Stability: Improves system stability for better performance.


Радвайте се сега на чести ъпдейти, че после като наближи п50 Big Grin
Цитирай
#5

Ето още нещо за ъпдейта
https://www.gsmarena.com/huawei_p40_seri...-42775.php
Цитирай
#6

А, тия ъпдейти колко ще ги чакаме?
Цитирай
#7

(2020-04-22, 21:16:12)Panteleimonov написа:  А, тия ъпдейти колко ще ги чакаме?
Началото на май месец
Цитирай
#8

(2020-04-22, 21:16:12)Panteleimonov написа:  А, тия ъпдейти колко ще ги чакаме?
Колкото трябва!

                                                                    
Цитирай
#9

Какви са вашите първи впечатления от новият ъпдейт?!
Цитирай
#10

според нощният режим е по добър, друго не съм забелязал още!
Цитирай
#11

Huawei P40 и P40 Pro започнаха да получават нова актуализация. Тя е под номер 10.1.0.121 носи подобрения и оптимизация на камерата, екрана, настройките, както и на системата за сигурност. Актуализацията в размер на 1,14 GB включва априлски пачове за сигурност, разпространява на вълни и може да не се появи веднага в различни региони. За повече инфо - Тук

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай
#12

Аз понеже съм леко разочарован от цветовете на екрана и нямам търпение за този ъпдейт. Някой в БГ и други европ. държави вече го получиха. Аз си спомням, че Mate 20 pro и P30 pro за моя регион Германия се бавиха. Слагах Виваком СИМ и май идваха ъпдейтите. Сега пробвам същия номер, засега от 1 час нищо. Да видим дали ще излъжем системата!

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#13

(2020-05-03, 12:27:30)Bavarche написа:  Аз понеже съм леко разочарован от цветовете на екрана и нямам търпение за този ъпдейт. Някой в БГ и други европ. държави вече го получиха. Аз си спомням, че Mate 20 pro и P30 pro за моя регион Германия се бавиха. Слагах Виваком СИМ и май идваха ъпдейтите. Сега пробвам същия номер, засега от 1 час  нищо. Да видим дали ще излъжем системата!
Колега оправи си настройките на екрана. Цветовете са бомба.
За ъпдейда и аз го чакам.
Цитирай
#14

Само на мен ли ми се струва, че след ъпдейта видеото е по зле при снимане вътре на осветление!
Цитирай
#15

(2020-05-03, 12:32:57)ickata25 написа:  Колега оправи си настройките на екрана. Цветовете са бомба.
За ъпдейда и аз го чакам.
Цветовете са бомба, докато го сложиш до P30 или Mate 20 или някой флагман на LG. С настройки не става. За да не жълтее трябва да засилиш студения нюанс и се убиват червеното и другите топли цветове. Може и да има някакъв начин, но аз не съм ТВ инженер. Дисплея си е готин, но ако го сравняваш със Амолед. Не е на нивото на най добрите ОЛЕД.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#16

Няма го още ъпдейта при мен.
Цитирай
#17

И при мен го няма все още Sad
Цитирай
#18

При мен дойде сутринта.
Цитирай
#19

Аз имам ъпдейта от няколко дена Smile. Дисплея ми се струва, че е с доста по наситени цветове. Споделете впечатления, след като го получите.
Цитирай
#20

(2020-05-04, 18:57:24)Xiaomi007 написа:  Аз имам ъпдейта от няколко дена Smile. Дисплея ми се струва, че е с доста по наситени цветове. Споделете впечатления, след като го получите.
КАЖИ колега какво е новото в ъпдейта на камерата че не мога да го намеря
Цитирай
#21

Лошото е, че сме с два ъпдейтя назад от китайците, което явно е нормално, иначе ъпдейта при мен донесе много по добри нощни снимки навън!
Цитирай
#22

Дойде прословутия ъпдейт.
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • Niksana5
Цитирай
#23

кой ъпдейт е дошъл? аз съм с 10.1. 0.121 за него ли говориш или е дошъл следващия?
Цитирай
#24

......121
Цитирай
#25

И при мен дойде ... 121 и донесе на пръв поглед
Подобрен дисплей от към цветове
Celia Huwaei Assistant
За камерата още не съм пробвал та да коментирам.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)