Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 1.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации - P40 Pro

   

Идвал ли е при някого този ъпдайт.

Huawei P40 Pro Black ; Huawei P10 DS Black ; Ex: Samsung Galaxy S Plus ; Samsung Galaxy S3 Neo 
Цитирай
Аксесоари

При мен последно дойде този: 

[Изображение: Screenshot-20211016-191503-com-huawei-android-hwouc.jpg]
Цитирай

Здравейте, аз съм с версия на Emui11. 0.0. 208,опитах да понижа да Emui 10 през компютър но не ми дава по стара версия?

Huawei P40Pro
Цитирай

Аз по този начин се справих.Всяка една стъпка я правиш както я прави пича от клипа.Стопираш клипа връщаш ако трябва и ще стане работата.
https://youtu.be/CdYpZlXlgOQ

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай

(2021-10-16, 18:20:25)petarstoil написа:  При мен последно дойде този: ...

Аз съм още с 11.0.0.208 .. не ми излиза нито през My Huawei, нито от ъпдейта от настройките.
С GMS съм .. предполагам и Вие??

Ако не падaш, значи не си се мъчил достатъчно усърдно!!!
Цитирай

Иаз съм по същият начин със 208 съм и GMS няма update
Цитирай

Аз съм с 11. 0. 0. 223
Без GMS съм

Изпратено от моят ELS-NX9 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2021-10-21, 11:25:35)rijiq написа:  Аз съм още с 11.0.0.208 .. не ми излиза нито през My Huawei, нито от ъпдейта от настройките.
С GMS съм .. предполагам и Вие??

Привет! Не съм с GMS.
Цитирай

Хъм .. дали за това не го получаваме  Rolleyes

Ако не падaш, значи не си се мъчил достатъчно усърдно!!!
Цитирай

Аз имам същата версия 208 и приятелката ми също е със нея на моя телефон нямам GMS, но на нейния има и двата са с тази версия няма е от това  и двата телефона са p40 pro

 Huawei mate 20 pro Huawei p40 pro 
Цитирай

208 дойде преди седмица-две.
220 е за други региони най-вероятно, за къде сте се разбързали ?
В чейндж лога освен секюрити патч има и Meetime, който е наличен в апп галери и работи.
Цитирай

Meetime го имам вече на 208 версията и го ползвам
Цитирай

Нещо по-различно ли написах в предния си пост ?
Цитирай

Днес ми дойде 223. С GMS съм.
Цитирай

Колеги, някой може ли да изпрати АПК файл youtube vanced, на версия, която като отвориш клип тръгва от първия път ..защото при мен първият път върти, все едно зарежда клипа и трябва да го затворя със слайп надолу и след това като го пусна, тръгва ..
Благодаря Smile
Цитирай

(2021-10-24, 08:03:04)Tix0mir написа:  Колеги, някой може ли да изпрати АПК файл youtube vanced, на версия, която като отвориш клип тръгва от първия път ..защото при мен първият път върти, все едно зарежда клипа и трябва да го затворя със слайп надолу и след това като го пусна, тръгва ..
Благодаря Smile
Освен Ютуб трябва да инсталираш и Vanced MirorG
С него ще се логнеш и тогава няма да имаш проблем!!! Направо си изтегли Vanced Manager и си инсталирай 1 и 3 след това се логни и след това отвори Ютуб
Цитирай

(2021-10-24, 09:31:34)Vasilii-Zaicev написа:  Освен Ютуб трябва да инсталираш и Vanced MirorG
С него ще се логнеш и тогава няма да имаш проблем!!! Направо си изтегли Vanced Manager и си инсталирай 1 и 3 след това се логни и след това отвори Ютуб
Дай насоки, моля ..откъде да сваля този мениджър и кое е това едно и три, което трябва да инсталирам ? Както и мирър джи откъде да изтегля? Благодаря
Цитирай

https://vancedapp.com/ това е линк към

 Huawei mate 20 pro Huawei p40 pro 
Цитирай

От доста време ползвам NewPipe за сваляне , пробвай!
Цитирай

(2021-10-24, 09:40:44)Tix0mir написа:  Дай насоки, моля ..откъде да сваля този мениджър и кое е това едно и три, което трябва да инсталирам ? Както и мирър джи откъде да изтегля? Благодаря
Разгледай тази тема https://forum.androidbg.com/showthread.p...259&page=2 ,имаше проблем с логването на новите версии,сега не знам как е,аз на П30 ползвам Vanced-v15-43-32 и MicroG v.0.2.6.17455 може при проблем да се деинсталира MicroG и да се подмени с нова версия.

Huawei P30
Цитирай

Сега ще прочета тази тема, зашото, както си написал, имам проблем с логването Smile

(2021-10-24, 10:20:21)DoryanY написа:  Разгледай тази тема https://forum.androidbg.com/showthread.p...259&page=2 ,имаше проблем с логването на новите версии,сега не знам как е,аз на П30 ползвам Vanced-v15-43-32 и MicroG v.0.2.6.17455 може при проблем да се деинсталира MicroG и да се подмени с нова версия.
Ами и с версията на твоето микро Джи не стана ...поне ми прие паролата, обаче уж проверява информацията нз си какво ..и това може да отнеме няколко минути и така си оставаше ...
Обаче свалих версията на Ютюб, която ползваш и тръгват клиповете от първия път ..тоест не ми трябва да се логвам и така Smile)
Цитирай

За логването вероятно е от това че аз използвам П30 който е с гугъл.Преди да инсталирам тази версия на MicroG,бях с по стара,не помня коя,която си работи ше,но спря и не можех да се логна,изтеглих тази v.0.2.6.17455 и стана,може да се пробват различни версии по стари,на MicroG,ако ти се занимава,и искаш да си запазиш историята.

Huawei P30
Цитирай

(2021-10-24, 14:26:22)DoryanY написа:  За логването вероятно е от това че аз използвам П30 който е с гугъл.Преди да инсталирам тази версия на MicroG,бях с по стара,не помня коя,която си работи ше,но спря и не можех да се логна,изтеглих тази v.0.2.6.17455 и стана,може да се пробват различни версии по стари,на MicroG,ако ти се занимава,и искаш да си запазиш историята.

Не, не ..не ми трябва ..просто беше дразнещо, като пусна клип през Гугъл и Ютюб скоро не е отварян( не работи във фонов режим ) и първият път върни и зарежда безкрайно ..ама с твоята версия е добре Smile)
Цитирай

Току що ми дойде 223. С GMS съм. Излезе ми след
ръчна проверка за актуализация.

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

На мен вчера ми дойде: 11.1.0.206(C432E2R5P4)
5,63 GB


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 7 гост(и)