Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари - P40 / P40 Pro
#1

Веднагически си поръчах:
http://nillkin.org/smartphones-accessori...-3d-cp-max

Ако той не е читав, не вярвам някой да пусне нещо дето да става.

И един калъф за цвят Smile
http://nillkin.org/smartphones-accessori...ro-frosted
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • ilialazarov
Цитирай
Аксесоари
#2

Мдааммм, тази серия е много добра, стилна и семпла, и добре стои в ръка. У дома всички съм ги "фростнал" с който, какъвто цвят желае. Отделно останалите, тези са предпочитани.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

ПП
За П40 Про от АЛИ, понеже е доста детайлен, иначе който откъдето желае да пазарува... Smile
https://www.aliexpress.com/item/40008499...305dCtvKff

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#3

Колега от Технополис за 2 к ли ти дойде ако не е тайна и 
имаше ли възможност и бял да си вземеш в комбина със смартчасовник
с кафява кожена каишка?

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай
#4

А някой има ли в кутията оригинален калъф? Тук там пише, че за някой региони подарявали в комплекта. При мен няма, става дума за Германия.
И проблема ми е голям, щото от никъде не мога да купя. Имам предвид по реалните магазини нямат. А поръчките през Амазон се бавят по няколко дни заради тая вирусната шашканица.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#5

За Бг - има.
Uk, De - няма.
Запиши се, моля в темата за собствениците и да ни отворят раздел.
Цитирай
#6

(2020-04-25, 07:39:39)Bavarche написа:  А някой има ли в кутията оригинален калъф? Тук там пише, че за някой региони подарявали в комплекта. При мен няма, става дума за Германия.
И проблема ми е голям, щото от никъде не мога да купя. Имам предвид по реалните магазини нямат. А поръчките  през Амазон се бавят по няколко дни заради тая вирусната шашканица.
В България телефона върви с предпазен силиконов калъф.
[-] 1 потребител изказва благодарност на nasco_era за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай
#7

Сега като ми пристигне телефона, ако има калъф ще ти го пратя веднага, началото на май ще го имат пак в теленор

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

[-] 1 потребител изказва благодарност на Sokolchev за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай
#8

Хах а за богаташите в Германия и Англия няма. Сами да си купуват!
Всъщност проблема е, че за една седмица изръчках Франкфурт и Ханау и и никой не продава още калъф. А телефона е излязъл тук вече месец стана.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#9

Аз си поръчах черен huawei pu case за 29 лв. и много е готин особено гърба! Още си ползвам този от комплекта, но като ми омръзне ще сложа черния!
Цитирай
#10

(2020-04-26, 13:40:31)juventusarl написа:  Аз си поръчах черен huawei pu case за 29 лв. и много е готин особено гърба! Още си ползвам този от комплекта, но като ми омръзне ще сложа черния!
Предполагам говориш за оригиналния кейс. Кажи от къде го поръча, че и аз търся? 
Цитирай
#11

Да за него, от dice.bg на другите места където го намерих беше 10 лв. отгоре!
[-] 1 потребител изказва благодарност на juventusarl за това мнение:
  • Panteleimonov
Цитирай
#12

Пиши като го получиш дали пасва плътно по телефона и дали си заслужава.
Цитирай
#13

Той отдавна дойде, супер е и пасва иделано, има издадено в 4те края да ги пази при падане, задната част е грапава и не се пързаля като този в комплекта, бих казал, че е доста по добър от прозрачния!
[-] 2 потребители изказват благодарност на juventusarl за това мнение:
  • Bavarche, Panteleimonov
Цитирай
#14

Кейса и протектора вече са изчерпани. Някой нае ли от къде другаде мога да поръчам или директно от AliExpress.
Цитирай
#15

Аз днес получих тези

Oududianzi - 7X Hülle für Huawei... https://www.amazon.de/dp/B085HLD7J5?ref=...b_ap_share

Всичките цузамен за 10 или 15 евро бяха. Просто нямаше други, който да дойдат за 2 дни. Материала е нещо като твърд силикон. Никак не дава усещане за качество. И цветовте са леко бледи. Абе евтинийка от всякъде. Но пък пасват добре на бутоните и разните дупки. Стегнати са и предпазват ъглите, даже доста добре и плътно ляга вътре телефона. И са леко грапави, не се хлъзгат. С 2 думи за постоянно не стават, но предвид цената даже са добри.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#16

калъфа го има и в теленор, но е 39 лв. ако някой не го бърка!
Цитирай
#17

Някой ползва ли Freebuds 3? Мисля да си взема едни бели? Как се интегрират с телефона като цяло, дали си заслужава?
Цитирай
#18

https://www.youtube.com/watch?v=nDCfFuQBTZ4 Ето едно ревю.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#19

Ревютата ясни, питам за мнение на колеги от форума.
Цитирай
#20

Някой да каже успял ли е да сложи протектор на дисплея ?
Кейсовете са лесни, ама протекторите още ли си страдат от тези извивки ?
Цитирай
#21

Такаааа, сложих стъклен протектор и твърд прозрачен гръб, амииии едва изтърпях протектора и след 15 часа замина по предназначение в кофата Smile да видим колко ще изкарам с гръбчето Smile

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

[-] 1 потребител изказва благодарност на Sokolchev за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай
#22

Smile Като сам си се знаеш, защо си го причиняваш изобщо?.. Smile

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • emzo
Цитирай
#23

(2020-05-12, 15:00:19)alexbg67 написа:  Smile Като сам си се знаеш, защо си го причиняваш изобщо?.. Smile
Big Grin  ами защо, опитвам се да си изневера, ама не става, обичам си се  Angel

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#24

(2020-04-25, 08:11:07)emzo написа:  За Бг - има.
Uk, De - няма.
Запиши се, моля в темата за собствениците и да ни отворят раздел.


Моя дойде с калъф на хуавей в промоцията, но не ми харесва.
Някак ми е тънък и облото на джама хич не е защитено.
Ще му търся друг по здрав калъф.
Цитирай
#25

някок купи ли си читав протектор от бг, че моя фабричния се прецака-целия стана като на точки и е доста неприятно?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)