Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари - P40 / P40 Pro

(2021-01-11, 22:54:38)Stanislav1 написа:  Аз имам проблем с протектори те за mate 30 pro, изхвърлих 4 протектора за две седмици. Три от тях бяха с течно лепило и ув лампа. Последния идеално го заварих с лампата и само след половин час тръгнаха мехурчета от към извитите страни. Четвъртия протектор беше с цяло лепило и той не успя да се залепи хем в магазин ми го поставиха, останаха много мехури и се ядоса и го изхвърлих. Има ли нещо добро като протектор някъде? Нещо специализирано на хуаей няма ли в Пловдив, близо съм до Пловдив затова питам за там.  Или просто не може да носи протектор този телефон.
Има си специална тема за този "проблем", тук е за батерии.. Но все пак - аз съм със същия проблем - изхвърлих 2 фолиа още на същия ден след поставянето им. След това си поръчах с течно лепило на Mocolo (13лв от алиекспрес, иначе в Емаг е 40).. Стана на мехури лепилото още преди да изсъхне. Сега чакам да пристигне протектор с Hydrogel film, като продавачите в OLX твърдят, че ставало прекрасно дори на техните телефони.. за по 3лв от Али-то си струва да пробвам (но като гледам коментара ти явно и това няма да стане), но до тогава го пазя като очите си..

Samsung S23 Ultra 512 GB
Цитирай
Аксесоари

Да, според мен не си заслужава вече да се опитва. Дадох много пари за протектори и нищо не стана.
Цитирай

(2021-01-12, 10:20:09)Simbara написа:  Има си специална тема за този "проблем", тук е за батерии.. Но все пак - аз съм със същия проблем - изхвърлих 2 фолиа още на същия ден след поставянето им. След това си поръчах с течно лепило на Mocolo (13лв от алиекспрес, иначе в Емаг е 40).. Стана на мехури лепилото още преди да изсъхне. Сега чакам да пристигне протектор с Hydrogel film, като продавачите в OLX твърдят, че ставало прекрасно дори на техните телефони.. за по 3лв от Али-то си струва да пробвам (но като гледам коментара ти явно и това няма да стане), но до тогава го пазя като очите си..
Горещо препоръчвам стъкленият на Mocolo..... За месеците, които го ползвам не е мръднал и движенията по него са адски "мазни" и почти не остават мазни отпечатъци! Моят съвет е: дайте да ви го залепи човек, който си има понятие и го е правил и преди.... Този ми го лепи един приятел, който от Нексус 2 насам ми лепи почти всичките протектори! [Изображение: 3511302804c801d9eba48adff983fd1d.jpg]

Изпратено от моят ELS-NX9 с помощта на Tapatalk

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

Още едно силиконово кеисче с протектор на камерата. Малко циганика ама кейса не е лош като ергономичност и покрива добре дисплея и гърба.

[Изображение: D3-D180-B4-7655-4-AD0-8546-52-A08-F878-CD9.jpg]
[Изображение: FFB2-E31-E-9-B5-F-438-A-AD9-C-1-B86-A681-CB62.jpg]
Цитирай

Готов е за следващите 40 години...

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай

(2021-01-20, 13:05:23)Spellbound91 написа:  Готов е за следващите 40 години...
...не знам дали е готов колегата но в офиса има един с нов айфон 12 про на 3 месеца с нацепен на едро 
екран и хич не е приятна гледка..... Lol  Аз лично не бих изпитвал кеф да го ползвам така а явно и сумичката
за смяна е тлъста................. Grater Big Grin

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

Spellbound91 разбирам иронията в поста ти, но всеки е свободен да ползва телефона си както сметне за добре. Аз карам с един телефон 4-5 години. Пазя си ги и често купувам различни аксесоари и ги сменям когато ми омръзнат. Имам поръчани още 3 калъфа, 4 скрийн протектора, едно статифче и 1 usb кабел от 2м.
[-] 1 потребител изказва благодарност на sirgeorge за това мнение:
  • Spellbound91
Цитирай

(2021-01-20, 18:18:52)doktorra написа:  ...не знам дали е готов колегата но в офиса има един с нов айфон 12 про на 3 месеца с нацепен на едро 
екран и хич не е приятна гледка..... Lol  Аз лично не бих изпитвал кеф да го ползвам така а явно и сумичката
за смяна е тлъста................. Grater Big Grin

Малшанс :-D както се казва.
До сега сум чупил телефон само веднъж и то с твърд кейс подобен на горния.
Падна на плочките вкъщи и се напука екрана, а същия този телефон съм го засилвал многократно в стената и му е нямало нищо, но от едно нелепо падане замина :-D. 
Та, колкото и да ги "опаковаме", ако му е писано ще се счупи.

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай

(2021-01-20, 19:39:20)Spellbound91 написа:  Малшанс :-D както се казва.
До сега сум чупил телефон само веднъж и то с твърд кейс подобен на горния.
Падна на плочките вкъщи и се напука екрана, а същия този телефон съм го засилвал многократно в стената и му е нямало нищо, но от едно нелепо падане замина :-D. 
Та, колкото и да ги "опаковаме", ако му е писано ще се счупи.
Съгласен на 100%. Малко си падам вещоман, което не е добре като цяло
но обичам да си пазя нещата за да си ги ползвам с кеф..... А и в случая с колите
ми, друго си е като тръгна да ги продавам никой не се пазари с мен заради забележки Tongue

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

Ето силиконов мек кейс за P40 Pro, който покрива ръбовете и камерите отзад. Доста приятен на допир и не се хлъзга. За 5 долара толкова Smile 
https://scontent.fsof3-1.fna.fbcdn.net/v...e=60368A3F

https://scontent.fsof3-1.fna.fbcdn.net/v...e=6034F01E

https://scontent.fsof3-1.fna.fbcdn.net/v...e=6036FFAF

Samsung S23 Ultra 512 GB
Цитирай

Дойде ми стативчето/селфи стика. Блутут дистанционното е много практично  Може да се зуумва, снима и сменя задната с предната камера.
[Изображение: IMG-20210204-135436.jpg]
[Изображение: IMG-20210204-142902.jpg]
[Изображение: IMG-20210204-142918.jpg]
Цитирай

Колеги, какво мислите за това https://m.emag.bg/zashtitno-folio-alien-...DLX5T7MBM/

S20FE SD
Цитирай

Доста време търсех подходящ гръб за P40, който да защитава камерата и днес пристигна гръбчето от снимката. Пасва перфектно, мека пластмаса, лесно се поставя и маха. Бутоните се натискат също без усилие.


Прикачени файлове Миниатюри
   

S20FE SD
[-] 1 потребител изказва благодарност на martin_varbanov за това мнение:
  • Viiipeer
Цитирай

(2021-03-12, 15:03:20)martin_varbanov написа:  Доста време търсех подходящ гръб за P40, който да защитава камерата и днес пристигна гръбчето от снимката. Пасва перфектно, мека пластмаса, лесно се поставя и маха. Бутоните се натискат също без усилие.

И аз обмислям вариант за Мейта засега няма свястни калъфи които да минават върху макерата отзат, затова съм с този http://nillkin.org/image/cache/data/prod...00x800.jpg

Мислих си за вариант като този който сте посочили с капачето отзад, само че има едно голямо но - колкото е практичен , толкова и със своите недостатъци, примерно в джоба ако има някакви прашинки да речем , ще влезнат под капака, след това при плъзгането на капака - си е нож с две остриета, на момента ще замине стъклото на камерата, та затова не се спрях на такъв тип.

П.П както и предполагах - първия коментар от Amazon.de https://www.amazon.de/-/en/Nillkin-CamSh...r=8-6&th=1 има и снимка - текста гласи преведено на Английски
"The product is a perfect fit, has a pleasantly non-slip back thanks to the structure.
Aaaaber: I bought this case especially because of the slider that covers the camera and is supposed to protect it, on the contrary.
Unfortunately, this slider left a huge deep scratch in the glass of the camera.
This is of course very annoying, especially if you pay special attention to the condition.
Therefore, if you have this cover, take the slider out.
In addition, there are already cracks in the plastic of the cover in both upper corners, but this is not a real break."


Ше сложа скин на камерата.

Huawei Mate 10 Pro Titan 128 GB --> Huawei Mate 40 Pro 256GB Black
Цитирай

Според мен има достатъчно разстояние за да пази камерата.


Прикачени файлове Миниатюри
   

S20FE SD
[-] 1 потребител изказва благодарност на martin_varbanov за това мнение:
  • Viiipeer
Цитирай

Дано не се сблъскате с този проблем описан в Амазон.
Със здраве да го ползвате. Smile

Huawei Mate 10 Pro Titan 128 GB --> Huawei Mate 40 Pro 256GB Black
[-] 1 потребител изказва благодарност на Viiipeer за това мнение:
  • martin_varbanov
Цитирай

Реално, ако има прашинки в джоба или нещо друго то с и без този кейс би се случило същото. Хубавото е че дори капачето да е в отворено положение има достатъчно разстояние между камерите и повърхността върху която е поставен.

S20FE SD
[-] 1 потребител изказва благодарност на martin_varbanov за това мнение:
  • Viiipeer
Цитирай

Някой знае ли от къде мога да закупя UAG за P40 pro от България? Само намирам в sitytel.

Samsung Galaxy S>S2>S3>S4>S5>S7 Edge>Huawei P10 plus>Huawei P20 Pro>Huawei P40 Pro Silver Frost
Цитирай

(2022-07-09, 22:58:14)DEVILBOY написа:  Някой знае ли от къде мога да закупя UAG за P40 pro от България? Само намирам в sitytel.

Май са ги спрели от произвотство. И сега сам се насочил към ringke fusion x camo, но по сайтовете е изчерпан. Мисълта ми е, ако някой е засичал по някои магазин да пише.

Samsung Galaxy S>S2>S3>S4>S5>S7 Edge>Huawei P10 plus>Huawei P20 Pro>Huawei P40 Pro Silver Frost
Цитирай

Никак не дава усещане за качество. И цветовте са леко бледи. Абе евтинийка от всякъде. Но пък пасват добре на бутоните и разните дупки.

skysmotor.co.uk продава следните продукти онлайн: стъпков двигател със затворен контурстъпков двигател тип "палачинка", серво мотори, планетарна скоростна кутия и могат да бъдат закупени онлайн, ако е необходимо.

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)