Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари - P40 / P40 Pro
#51

(2020-07-01, 17:52:12)pi6ligara написа:  Аз съм с този https://gsm4e.com/product/udaroustoychiv...ei-p40-pro
и аз имам такъв протектор и не допира никъде калъфа.
Ще го видя, много благодаря  Storstark
Цитирай
Аксесоари
#52

(2020-07-01, 18:21:00)pi6ligara написа:  Вкус другар няма, за мен си е добре, все пак трябва и нещо да го пази тоя телефон ако го изпусна. За мен калъфа от комплекта е само за красота, ако си изпусна телефона с него на 95% мисля, че ще се счупи дисплея, както е извит от всякъде не ми се мисли колко пари ще е.
А покрай камерата има ли ръб/борд да я пази или самите бумбала на ъглите я пазят ? Smile)
Цитирай
#53

Има да, като го оставиш на масата камерата изобщо не допира, също и като го обърнеш на обратно, онези "бумбала" го държат във въздуха.

Samsung s22 ultra phantom white
[-] 1 потребител изказва благодарност на pi6ligara за това мнение:
  • Tix0mir
Цитирай
#54

Някои да сподели лични впечетления от стъклен протектор. И откъде да се закупи.

Samsung Galaxy S>S2>S3>S4>S5>S7 Edge>Huawei P10 plus>Huawei P20 Pro>Huawei P40 Pro Silver Frost
Цитирай
#55

(2020-07-03, 13:03:07)DEVILBOY написа:  Някои да сподели лични впечетления от стъклен протектор. И откъде да се закупи.
Привет. Аз си взех от Mega Device. Там имаха един вариант, който беше извит от 4те страни. С UV glue е. От днес съм пак с този, който се води гел, нещо си. Оправили са шаблона и сега по ъглите няма проблем. Въпреки това , засега леко се отлепя по страните, заради извивките, надявам се до ден, два да слегне и да не прави тези магарии повече.
Цитирай
#56

(2020-07-01, 18:21:00)pi6ligara написа:  Вкус другар няма, за мен си е добре, все пак трябва и нещо да го пази тоя телефон ако го изпусна. За мен калъфа от комплекта е само за красота, ако си изпусна телефона с него на 95% мисля, че ще се счупи дисплея, както е извит от всякъде не ми се мисли колко пари ще е.
Може ли да приложиш снимка на телефона с кейса, да видя как стои Smile че на тези снимки дори пише хонор на устройство и не знам дали са автентични или по-скоро илюстративни...
Благодаря
Цитирай
#57

Ето заповядай


Прикачени файлове Миниатюри
               

Samsung s22 ultra phantom white
Цитирай
#58

Използвам smartview Калъфа и съм си доволен Smile Има го и за Р40 про Smile
Цитирай
#59

(2020-07-05, 17:49:40)pi6ligara написа:  Ето заповядай
Благодаря, не изглежда лошо Smile колебая се между него и този https://gsm4e.com/product/udaroustoychiv...ei-p40-pro ...който ми изглежда по-елегантен, но сигурно ще е идея по-малко противоударен Smile
Цитирай
#60

Твоя воля.

Samsung s22 ultra phantom white
Цитирай
#61

Колега, аз съм с този кейс и честно казано в действителност е по елегантен и бъмпарите са по малки. Най важното е, че е противохлъзгав.
[-] 1 потребител изказва благодарност на nasco_era за това мнение:
  • Tix0mir
Цитирай
#62

(2020-07-06, 06:42:15)nasco_era написа:  Колега, аз съм с този кейс и честно казано в действителност е по елегантен и бъмпарите са по малки. Най важното е, че е противохлъзгав.
С този като на колегата пишлигара или като този дето му бях публикувал линка ..
Цитирай
#63

(2020-07-06, 14:09:55)Tix0mir написа:  С този като на колегата пишлигара или като този дето му бях публикувал линка ..
където беше публикувал линка.
Цитирай
#64

Поръчах го ..утре го чакам
Цитирай
#65

(2020-07-06, 17:20:05)Tix0mir написа:  Поръчах го ..утре го чакам
Как е кейса, пази ли камерите и като цяло доволен ли си?


Изпратено от моят ELS-NX9 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#66

(2020-07-14, 10:48:00)vehtia0255 написа:  Как е кейса, пази ли камерите и като цяло доволен ли си?


Изпратено от моят ELS-NX9 с помощта на Tapatalk
Не съм доволен, върнах го веднага Smile
Така, камерите ги пази и ъглите ги пази, заради усиленото отстрани, но е супер плитък и изобщо не надхвърля над дисплея, съответно е абсолютно открит ..фабричния е мн по-дълбок..
Исках да поръчам като на колегата pi6ligara, но нямат наличен ...
Днес ми дойде един оригинален поликарбонатов, какъвто преди съм ползвал на друг модел и съм бил доволен, ама този път не особено ..в горния край едва се показва над дисплея, ама в долния-не ..демек, ако падне "по очи" няма да е добре за дисплея :д
Та остава да чакам да заредят като на колегата. .
[-] 1 потребител изказва благодарност на Tix0mir за това мнение:
  • vehtia0255
Цитирай
#67

Имам един излишен nillkin-huawei-p40-pro-3d-cp-max

Давам го на доставната му цена, ако някой иска да драсне л.с. Smile
Цитирай
#68

(2020-07-15, 16:52:04)emzo написа:  Имам един излишен nillkin-huawei-p40-pro-3d-cp-max

Давам го на доставната му цена, ако някой иска да драсне л.с. Smile
Какво е това ? Стъклен протектор или кейс?
Цитирай
#69

Дойде моето скинчеSmile    

Изпратено от моят ELS-NX9 с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#70

(2020-07-27, 07:40:07)vovalinder написа:  Дойде моето скинчеSmile

Изпратено от моят ELS-NX9 с помощта на Tapatalk
От алиекспреса чакам няколко подобни скинове.
Снимки след слагане на лепенката ако качиш ще е супер.

Sent from my ELS-NX9 using Tapatalk
Цитирай
#71

ГотовоSmile    

Изпратено от моят ELS-NX9 с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на vovalinder за това мнение:
  • DEVILBOY
Цитирай
#72

СУПЕР Е СТАНАЛО, Браво.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай
#73

На всеки мой телефон лепвам по едно такова, не ги скривам в кейсове, вече ги лепя и на сънSmile
Цитирай
#74

https://dice.bg/4smarts-hard-cover-ibiza...item46110/
Днес ми пристигна този кейс ..определено това е удароустойчив кейс и чувствам устройството по-защитено ..съответно е доста по-груб от този в комплекта, но това е нормално Smile възглавничките в описанието на кейса пише, че излизат 0.8мм над дисплея, според мен, излизат близо 2мм ..тоест дисплея е мн защитен ..отстрани е силиконов, a гърбът полипропилен(пластмаса)
Цитирай
#75

(2020-08-04, 16:54:25)Tix0mir написа:  https://dice.bg/4smarts-hard-cover-ibiza...item46110/
Днес ми пристигна този кейс ..определено това е удароустойчив кейс и чувствам устройството по-защитено ..съответно е доста по-груб от този в комплекта, но това е нормално Smile възглавничките в описанието на кейса пише, че излизат 0.8мм над дисплея, според мен, излизат близо 2мм ..тоест дисплея е мн защитен ..отстрани е силиконов, a гърбът полипропилен(пластмаса)
Издаден ли е отзад на камерата?

Sent from my ELS-NX9 using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)