Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари - P40 / P40 Pro
#76

(2020-08-04, 18:55:47)Onlyshits написа:  Издаден ли е отзад на камерата?

Sent from my ELS-NX9 using Tapatalk
На камерата не, но отстрани по цялата обиколка има стърчащ ръб, който надхвърля над камерата, а отделно Възглавничките по ъглите стърчат още повече, така че камерата е защитена на 100%
Цитирай
Аксесоари
#77

Можеш ли да качиш реални снимки как изглежда телефона с него?

Samsung s22 ultra phantom white
Цитирай
#78

Утре ще опитам да кача Smile

(2020-08-04, 21:51:15)pi6ligara написа:  Можеш ли да качиш реални снимки как изглежда телефона с него?


Прикачени файлове Миниатюри
                   
Цитирай
#79

Май изглежда малко по груб от моя.

Samsung s22 ultra phantom white
Цитирай
#80

Здравейте, 

Препоръчайте някаква читава стойка за кола. (стъклото или решетката на радиатора)
Цитирай
#81

За духалките с безжично зареждане, хем ще се охлажда, хем няма да ти пада батерията и лесно се слага и маха, без да търсиш къде да мушнеш кабелчето. Ако не си се ориентирал ще ти намеря пример.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • kalitkomaca
Цитирай
#82

(2020-08-05, 09:32:00)proofit написа:  Здравейте, 

Препоръчайте някаква читава стойка за кола. (стъклото или решетката на радиатора)

читава стойка се казва 2 дин нави с андроид ауто Big Grin
Цитирай
#83

Здравейте, аксесоарите(кейсовете) за Huawei p40 pro plus идентични ли да с huawei p40 pro?
Благодаря ви!

Samsung s21 ultra 
Цитирай
#84

Какво имаш предвид под идентични, може и да влиза P40 Pro+ в кейс на P40 Pro, но няма да седи толкова добре.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#85

Имам предвид, ако си купя huawei p40 pro plus калъфите за p40 pro ще стават ли за него.
Двата модела имат еднакви физически размери.
За Huawei p40pro plus почти не виждам да се предлагат кейсове.

Samsung s21 ultra 
Цитирай
#86

Ще стават сигурно, както е при iPhone, предишните модели, но няма да седят както трябва. Например когато си взех iPhone 8, си взех и кейс за iPhone 7, защото нали са същите, но се оказа, че изрязания кейс отзад за ябълката, логото седи по-долу, а при iphone 7, седи както трябва. Също и при оригиналните е така, взех два, само че за iPhone 8 и като го пробвах на iPhone 7 и там не седеше както трябва при камерата.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#87

(2020-11-12, 09:22:13)mcontract написа:  Имам предвид, ако си купя huawei p40 pro plus калъфите за p40 pro ще стават ли за него.
Двата модела имат еднакви физически размери.
За Huawei p40pro plus почти не виждам да се предлагат кейсове.

Аз съм с п40 про + , с тефтерчето съм за п40 про , добре си стой !Малко загрява при по продължително натоварване примерно 2 часа на Asphalt 9: Legends . И аз не видях за про + да има отделни калъфи съвместими са напълно сигурно за това Wink   https://shopee.com.my/Huawei-P40-Pro-Wir...5656650988  Аз се оглеждам за безжичен кейс , но ги няма налични все още ... Cool Cool Cool

xperia x8 - xperia s - HTC ONE m7 - Huawei p20 Pro - Watch GT 2 - HUAWEI P40 PRO +   Bu
Цитирай
#88

Благодаря ви за отговорите, по специално се интересувам дали spigen rudged armor за Huawei p40 pro ще стане за плюс модела.
Виждам, че има разлика в камерата, въпроса е там дали ще пасне кейса.

Samsung s21 ultra 
Цитирай
#89

Про и про+ физически са на 100% еднакви ..про+ е с 5 камери, обаче модулът(изпъкналата част)за камерите е един и същ Smile
Цитирай
#90

Здравейте...бях си поръчала кейс за Huawei p40 lite и днес ми пристигна, но някак си не ми е много дамски телефона в него.
Иначе е перфектен. Магнитно затваряне, отпред и отзад със закалено стъкло.
Ако някой го иска...ще го дам за 10 лв. Черен е на цвят.


Прикачени файлове Миниатюри
   

"Не си капка в океана. Ти си целият океан в една капка..."
Цитирай
#91

(2020-11-13, 00:10:34)Tix0mir написа:  Про и про+ физически са на 100% еднакви ..про+ е с 5 камери, обаче модулът(изпъкналата част)за камерите е един и същ Smile

Не са еднакви точно в частта с камерите
Цитирай
#92

Здравейте,
Моля препоръчайте читав протектор за дисплея. Има толкова различни варианти и не знам какво да избера.
Цитирай
#93

Не знам за протектор, аз така и не намерих протектор който да си струва, стъклените се лепят само по края и поради това лесно се разлепват, фолиата са добри, но калъфа постоянно надига ъглите, там влиза прахоляк и изглежда грозно, а и всички са по 20лв и на горе, за това сега съм без никакъв протектор! Ще препоръчам един според мен страхотен калъф, който в момента е на промоция, гърба е твърд а страните са меки, стой страхотно и предпазва много добре. Да предупредя, доставките идват бавно, аз поръчах няколко неща защото над 24лв доставката е безплатна и дойдоха след 2 седмици.
https://topmag.bg/products/armor-jelly-c...3d1c&_ss=r
И не гледайте, че на снимката е айфон, калъфа си е за п 40 про.

Samsung s22 ultra phantom white
Цитирай
#94

Дойде ми един хард кейс от Китай. Не е лош, но телeфона остава незащитен отстрани.


Прикачени файлове Миниатюри
           
Цитирай
#95

Някой с този кейс? Влизат ли много прашинки, които оставят точки по корпуса?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#96

аз фо купих и след 1 ден го свалих, не мога да кажа по, твоя въпрос, нп много се пързаля и не покрива добре отстрани, Взвх си на спигвн rugged armor
много по добре е с него
Цитирай
#97

(2021-01-08, 20:20:25)juventusarl написа:  аз фо купих и след 1 ден го свалих, не мога да кажа по, твоя въпрос, нп много се пързаля и не покрива добре отстрани, Взвх си на спигвн rugged armor
много по добре е с него

Продай ми го? Хаха
От къде си?
Цитирай
#98

съжалявам, но го пазя го за резервен ако моя се прецака, а и го взех като излезе от теленор и дадох близо 40 лв. така че няма да има смисъл цената, която могс да му взема сега. но ти предлагам наистина дс си вземеш спигена, същите пари, а е по добър
Цитирай
#99

(2021-01-08, 16:57:43)altanivan написа:  Някой с този кейс? Влизат ли много прашинки, които оставят точки по корпуса?
Гръбчето е матирано и добре се държи в ръка.
Разкарах го поради следните причини:
Малко по дебел е и металната пластина
под него не лепеше добре за магнита в колата
и телефона се плъзгаше и падаше постоянно.
Другото дразнещо нещо е че понеже е матирано,
когато се вкарва и изкарва от джобовете на дънки
обира много власинки и постоянно е олепен в краищата.
Отделно от това ми обръщаше и джобовете на дънките,
което си е доста досадно.
В момента съм с един ултра тънък прозрачен силикон от 
емаг и всичко е перфектно за мен. Единствен недостатък е 
че се вижда пластината на гърба но не бих се лишил от нея
за нищо на света.

Иначе калъфа за който питаш е доста добро качество и почти
не пуска прашинки под себе си. Ако не го носиш в джоб на дънки
или потури за тези пари е оферта.  Storstark

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

Аз имам проблем с протектори те за mate 30 pro, изхвърлих 4 протектора за две седмици. Три от тях бяха с течно лепило и ув лампа. Последния идеално го заварих с лампата и само след половин час тръгнаха мехурчета от към извитите страни. Четвъртия протектор беше с цяло лепило и той не успя да се залепи хем в магазин ми го поставиха, останаха много мехури и се ядоса и го изхвърлих. Има ли нещо добро като протектор някъде? Нещо специализирано на хуаей няма ли в Пловдив, близо съм до Пловдив затова питам за там.  Или просто не може да носи протектор този телефон.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)