Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Има ли някой който да работи във системата на НОИ?
#1

Здравейте,има ли някой който да работи във системата на НОИ?
Да ми даде инфо.
Цитирай
Аксесоари
#2

НОИ е без й! Не работя там но имах сблъсък с тях наскоро. Имаш възможност да виждаш някои неща на сайта им с егн. Ако си извадиш ПИК от тях, можеш да виждаш всяка информация за себе си! Аз си извадих, и съм доволен. Също така ако си извадиш ПИК от НАП, ще имаш още повече данни за себе си.
ПИК: персонален индентификационен код

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#3

Имам ПИК, но ме интересува един казус с мен кое да избера от една формуляр за поддаване на декларация.
Цитирай
#4

От личен опит мога да ти кажа, ако попълниш грешната, няма да я вземат и ще ти кажат коя точно да попълниш - просто ще те върнат! В моя случай чаках документи от ЕС за стаж заради обезщетение, но от началото на 2020 има промяна в закона за въпросните обезщетения. Не знам дали твоя казус е такъв, ако не е просто очаквай включване от служител.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#5

Проблема е че февруари взимах обещтетение,на 1 ви март започнах работа и го прекратих.Сега пак съм безработен и ме пита при подаването .Първоначално заявление за предоставяне на електронна административна услуга или Заявление за промяна или допълване на данни в първоначално подадено заявление.Защото тогава ми обясниха че ако пак остана без работа презследващите 12м. ще ми важи старото /февруарското/разпореждане. Bu
Цитирай
#6

Заявление за промяна или допълване на данни в първоначално подадено заявление!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#7

Състояние на регистрацията "Издадено разпореждане ПРЕКРАТЯВАМ" това ми е последното разпореждане.
Цитирай
#8

Според мен е както казва колегата - @pepy1 - промяна или допълване на данни. Дори и да попълниш грешното , нали имаш ПИК. В сайта на Държавна агенция „Електронно управление” ще видиш съобщение дали е прието или не.
Цитирай
#9

(2020-04-08, 19:33:37)pepy1 написа:  Заявление за промяна или допълване на данни в първоначално подадено заявление!
Да но сега след като избрах ,Заявление за промяна или допълване на данни в първоначално подадено заявление! Ми иска някакъв УРИ номер който го нямам никъде.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)