Анкета: Кой телефон е по-добрия избор за покупка - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Samsung S20Plus 128Gb Blue
64.29%
9
64.29%
Samsung Note 10 Plus 256GB Aura Glow N975
35.71%
5
35.71%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung S20 Plus или Samsung Note 10 Plus
#51

Много нелогично сравнение, Note серията е G класата на Mercedes, а Opel няма, защото S серията е S класата. Това че Samsung Galaxy S20+ има по-добър дисплей, не означава, че той е безпроблемен, защото хаби повече батерия и дисплея при ниска яркост зеленее при някои приложения. Просто Note е по-завършен телефон, макар и с по-стари характеристики. Няма и проблеми с фокуса при камерата.
Много ми е странно, дали някой кара чисто нова Insignia.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
Аксесоари
#52

(2020-05-11, 08:16:14)hazART написа:  Това че Samsung Galaxy S20+ има по-добър дисплей, не означава, че той е безпроблемен, защото хаби повече батерия и дисплея при ниска яркост зеленее при някои приложения. 
Това със зеленеенето беше софтуерен бъг който вече е отстранен и не се появява при нито един телефон от серията Wink

dexterr, колега върни заводските настройки и направи чиста инсталация на приложенията, а не копие през Switch (телефонните номера, ако са ти в Google акаунта сами ще се свалят в телефона). А относно записа на разговорите до колкото съм запознат вече не може да се записват разговори с телефоните на Самсунг (заради въведени Евро директиви).

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#53

Сравнението е между Huawei и Самсунг, а не между Note и S серията на Самсунг Wink
Относно записа на разговори, мисля че все още няма решение, защото Андроид 10 е ограничил тази опция във връзка с правата на човека или нещо такова.
Относно приложенията.... не можах много да разбера какъв е проблема, но би трябвало да ги виждаш и да можеш да ги отвориш. Ако не успяваш, значи нещо се е омазало.... Аз винаги, при нов телефон прехвърлям само контактите и всичко останало инсталирам отделно, защото доста честито при такива прехвърляния нещо се скапва. Тоест, ако масово не намираш приложенията, а са инсталирани, моя съвет е да ресетнеш телефона и да си инсталираш всичко ръчно.
[-] 1 потребител изказва благодарност на any9 за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай
#54

Има си решение за запис от доста време, просто се флашва с Odin CSC файла от регион, който го поддържа.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#55

Откакто имам Ноте 10+, само Ноут..
S серията винаги е била "пробна", и после септември всичко си идва на мястото с Ноут серията.
Харесват ми много и S серията тази година, но откакто имам Ноут квадратният екран без извивки изглежда много стилно.
Никакъв проблем с батерията, изкарва си перфектно денят.

По темата: не знам кой бих избрал, но определено следващият Ноут съм си го набелязалSmile

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • pehlivanovv
Цитирай
#56

Според мен, в Ноут серията няма нищо иновативно. Просто по-голяма S серия с писалка. Докато обратното-между Ноут 10 и S20 мисля, че разликите ги вижда всеки.

SAMSUNG S24 Ultra Black, 512GB
Цитирай
#57

(2020-05-15, 13:35:15)ickopicko написа:  Според мен, в Ноут серията няма нищо иновативно. Просто по-голяма S серия с писалка. Докато обратното-между Ноут 10 и S20 мисля, че разликите ги вижда всеки.
Ами той колегата @Victormihov точно това казва! Излиза С-а и след това излиза Ноут, който е подобрена версия на С, нищо ново и по-различно.
Цитирай
#58

То иновативното е в S серията, но там се прилагат иновациите, които не са усавършенствани, за разлика от Note серията, къдего всичко ще е подобрено. Виж и каква технология ще използват с дисплея.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#59

Подобрено ама само на хартия . Миналата година ползвах и S10+ и Note 10 + ,разликите бяха единия заоблен ,а другия по-ръбат с писалка Smile . Предпочитам S серията , Самсунг пуска новия си хардуер в нея , а в Ноута идва с леки подобрения и то по-скоро в софтуера .
[-] 1 потребител изказва благодарност на martoo за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)