Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Покупка на Note 10+ Цвят/Кейс ?
#1

Привет банда, реших най-сетне да ъпгрейдна Note 4 със Note 10 + но леко съм в дилема за 2 неща, ще помоля за мнение първото е цвята, първо си бях за черно, сега от клипчета в ю туб най - вероятно ще е аура, там идва и другото кейса, най-вероятно дори няма да си личи какъв цвят съм, това ми е другото питане искам HARD CASE бихте ли споделили с какъв сте ? И последното гледах и четох, че телефона идва с протектор на дисплея, но не е стъклен, някой имал ли е порблеми с него и евентуално сменяте ли го със стъклен или оставяте тоя ? 
Мисля утре да го взема, така че помагайте. Благодаря ! Smile

Тръгнал съм към върха и не мисля скоро да слизам!
Цитирай
Аксесоари
#2

При мен протектор за дисплей нямаше, но си взех някакъв Нано глупост, върши много добра работа.
Кейс имам няколко добри, виж ги. [Изображение: 8109278e40e6a2659f5e7c91c3780a1e.jpg][Изображение: e693e9b9587960e5352183c24fa75401.jpg][Изображение: 9374ee3f3387de7f05c79c4411da8589.jpg]

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Цитирай
#3

Нямаше ли такъв протектор, като го закупи - https://www.youtube.com/watch?v=9nOYabbT...arHseJj77Y

Тръгнал съм към върха и не мисля скоро да слизам!
Цитирай
#4

@tarikat , откъде взе карбоновия кейс?

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

Цитирай
#5

И аз бях само на черни ноутове до сега, но исках малко разнообразие и вземах aura glow и не съжашявам, вземах един ултратин силиконив гръб, и съм много доволен.Поръчах един истински карбонов кейс, и още няколко от али експрес.

Samsung Galaxy Note - Note 3 - Note 4 - Note 8 - Note 9 - Note 10+ - Note 20 Ultra 
Цитирай
#6

Цената му в момента в момента на онлайн промо е 1 489.00 лв. за това се надъхах да го вземам, въпреки, че пак са адски много пари за телефон, но се надявам да врътна едни 7 години, както с 4ката Smile

Тръгнал съм към върха и не мисля скоро да слизам!
Цитирай
#7

В ОЛХ ги има и за по 1350лв. Нови с гаранция. С допълнителна уговорка може да падне и на 1300лв.

Samsung Galaxy Note - Note 3 - Note 4 - Note 8 - Note 9 - Note 10+ - Note 20 Ultra 
Цитирай
#8

(2020-04-09, 23:50:50)niki1999kir написа:  @tarikat , откъде взе карбоновия кейс?
От някакви китайци ама не помня кои точно. Имам още 1 същия неотварян и някакви други. Мисля че бяха около 20лв. за бр .

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

(2020-04-09, 22:37:52)chochare написа:  Нямаше ли такъв протектор, като го закупи - https://www.youtube.com/watch?v=9nOYabbT...arHseJj77Y
Не

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Цитирай
#9

Имам Aura Glow, но не очаквай всички цветове да видиш както е по клипчетата в тубата, цвета по-скоро седи като сив и набива на умряло зелено.
Силно съжалявам за този цвят, даже исках да го продавам и да минавам на бял, но точно тогава екрана се счупи, дори не знам как.
Препоръчвам бял цвят, най-красив според мен.
Екрана го пази, защото е извит и се пука, ако докосне повърхност, нежен е, и се пука винаги отстрани.
Мисля, че съм го ударил във вратата на колата като съм излизал, но тогава имах такъв тънък кейс прозрачен.

Вземи си як кейс тип ARMOR, колкото до протектора на екрана, фолиото е добро, може и да си вземеш някой стъклен с лепило, върши работа.
Като функции няма равен, ще издържи 7 години като нищо.
Ноут серията е най-добрата в момента, прекрасен екран, бърз, тънък и лек, бързото зареждане е за "секунди", минуса му по-слабичката камера.
Снимките нямат яркост и според мен има какво да се желае там, но перфектен телефон няма.
Грабай от олх за 1300лв по толкова вървят.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#10

Камерата да му е слабата страна ? Та той беше с най добрата камера в света като излезе! Според мен ,сравнявайки го с ноут 9 , прави 2 пъти по красиви снимки, този телефон няма слаба страна.

Samsung Galaxy Note - Note 3 - Note 4 - Note 8 - Note 9 - Note 10+ - Note 20 Ultra 
Цитирай
#11

(2020-04-10, 11:18:51)mavrut написа:  В ОЛХ ги има и за по 1350лв. Нови с гаранция. С допълнителна уговорка може да падне и на 1300лв.
Даже 1190лв нов с гаранция от Технополис https://www.olx.bg/ad/samsung-galaxy-not...7;promoted
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#12

По - принцип в момента е на 1500лв. и с -20% става толкова, на тази схема съм го хванал и аз, благодаря ви за инфото - живи и здрави ! Smile

Тръгнал съм към върха и не мисля скоро да слизам!
[-] 1 потребител изказва благодарност на chochare за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#13

(2020-04-10, 20:58:21)mavrut написа:  Камерата да му е слабата страна ? Та той беше с най добрата камера в света като излезе! Според мен ,сравнявайки го с ноут 9 , прави 2 пъти по красиви снимки, този телефон няма слаба страна.
Аз също съм много доволен. Има много приятно, меко цветопредаване.
Цитирай
#14

Червеното не го вади истинско.
Тревата е страшно зелена, но всъщност не е толкова зелена.
Както и да е, камерата не е лоша, просто не показва истината.
Успех

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)