Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

КОНТАКТИТЕ НЕ СЕ ИЗТРИВАТ
#1

Здравейте на всички. Проблема се състои в това, че контактите ми бяха на кирилица, реших да ги пренапиша на латиница. И когато искам да изтрия стария контакт ми показва изтрит, но после пак е в контакти и се дублират. И също така в watsapp, нови контакти, които запаметявам , не се показват в двойния watsapp, а само в първия. Тъйкато втория ми е с чуждестранна карта, когато ми пишат, номера е без име, а в контакти го имам запаметен. Някой, ако е имал този проблем, нека каже как го е разрешил!

Galaxy S21 SM-G998B Android 12
Цитирай
Аксесоари
#2

(2020-04-11, 07:09:33)Renx_02 написа:  Здравейте на всички. Проблема се състои в това, че контактите ми бяха на кирилица, реших да ги пренапиша на латиница. И когато искам да изтрия стария контакт ми показва изтрит, но после пак е в контакти и се дублират. И също така в watsapp, нови контакти, които запаметявам , не се показват в двойния watsapp, а само в първия. Тъйкато втория ми е с чуждестранна карта, когато ми пишат, номера е без име, а в контакти го имам запаметен. Някой, ако е имал този проблем, нека каже как го е разрешил!
Нали ги пишеш върху стария? Как не се изтриват? Влез от компютър в google contacts и трой от там. Smile Да нямаш резервен телефон като мен, който също синхронизира и става подобно мазало. Smile

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Цитирай
#3

По всяка вероятност са маркирани всички опции за показване на контактите. Всички профили които имаш в гугъл, вайбър, фейс бук и т.н. се синхронизират. Дори и да си обединил еднаквите контакти, при промяна на име се променя само в един от акаунтите. Опитай да оставиш само един основен акаунт.
[-] 1 потребител изказва благодарност на didid за това мнение:
  • Renx_02
Цитирай
#4

Аз направих така... пуснах показване на всички контакти и след това изтрих и промених около 250... направих ги във vcf файл и изтрих всички контакти... след това проверих telegram viber whatsapp imo signal и имаше останали контакти които изтрих... изпразних и кошчето... качих си контактите от vcf файла и съм окей... само 10 контакта имам в повече и не мога да рабера от къде се появяват независимо че през 2 дена ги трия... може би още веднъж трябва да направя процедурата но вече не ми се занимава за 10 контакта при положение че ми се показваха 1600...

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk

Xiaomi Mi 11
[-] 1 потребител изказва благодарност на luxlux за това мнение:
  • Renx_02
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)