Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Amazfit часовник и interval Workout
#1
Question 

Здравейте.

Пиша ви с въпрос.

Скоро ще станат две години и още не съм ползвал всичките функции на часовника, но тази за interval workout ме блазни супер много.
Представям си как си задавам предварително тренировката с всичките серии, повторения и т.н и часовникът да върши работа за фитнес.
Било да кажеш кога си свършил коремните преси или лицевите опори, или просто друг сет от упражния.
НО или не мога да го разгадая, или не е доизмислено и само стои в приложението като опция, за да дразни хората.

Става въпрос за настройката, намираща се в Amazfit приложението -> Profile -> името на часовника -> Sports -> Interval workout.

Там можете да си добавите Курс с интервали по ваш избор. Опциите са за почивка и тренировка, като дължината може да е фиксирана с време или да се обозначава с натискането на бутон надолу (Поне при стратоса).
Освен това може да се настрои брой повторения на даден цикъл  и след това да се запамети, като има опция да му се сложи и име.
След това има бутон sync.
И?

Къде отива? Как се стартира?
Нищо конкретно не намерих в интернет и ми се ще някой да се е сблъсквал, за да ме осветли.
Някои твърдят, че трябва да се стартира ecliptical, за да има пулс в реално време на закрито, но там при натискане на бутон надолу ми брои нова обиколка и отпада.
Скачането на въже е другото, което опитах, но ме дразни, че си чака бройка на скокове, а аз правя лицеви опори, така че пак не става.
Не виждам никъде да се появява това, което съм синхронизирал, така че съм отворен за всяка информация.
Благодаря предварително!
Цитирай
Аксесоари
#2

В крайна сметка го разгадах.

След синхронизирането опцията се появява в менюто за Бягане - Running training - Interval.
Oсновния плюс е, че като го стартирате си прави всичко сам, освен частта с натискане на бутона (долния) за спиране на серия, която не е със зададено време.
И наистина си ми извъртя 4 кръговата тренировка с общо 12 записа, които станаха 48, НО

НО тъй като е за бягане се опитва да пусне GPS-a и мери изминато разстояние като си измисля скорости, пробег и т.н, което ме дразни и този часовник за фитнес тренировка остава с опцията за велоаргометър, където няма пробег, а само пулс, време и калории и вие си знаете вече как да си броите почивките.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)