Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG G8s android 10
#26

Колеги, как се влиза в recоvery, пробвах няколко комбинации, които видях в интернет, но не се получава?

HTC Desire C > Samsung Galaxy S4 (GT-I9505) > Sony Xperia Z2 (D6503) > Huawei P20 Pro > LG G8S ThinQ
Цитирай
Аксесоари
#27

На този не съм пробвал. Но на предишните LG-та беше:
1. Изключвал телефона
2. Натискаш копчето за намаляване на звука и това за вкл./изкл.
3. Когато извибрира телефона, пускаш бутона за включване и бързо го натискаш пак.
Ако така не стане, не след вибрацията, а след логото на LG пробвай.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#28

Проблем с СД картата.След ьпдейта до андро10 ми излиза сьобщение сд картата е повредена.Картата (256гб) си беше в телафона и преди ьпдейта вси4ко си беше ок.Пробвах с друга карта и пак сьщото.Пробвах и с трета карта и пак сьщото.Реших да пробвам и една флашка (usb otg) и USB устройството е повредено.Какво се слу4ва?Някакви идеи?
Цитирай
#29

С картата нямам никакъв проблем, но подобни проблеми имах с Poco F1. След формат се оправяше. Но при мен като я сложа в стария телефон (LG V20) си работеше картата а в Покото не искаше.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#30

Аз мисля, че понякога това се получава след като се ъпдейтне андроида и се получава някаква несъвместимост между партишъните на СД картата и андроида, но само така си мисля де. Би трябвало с формат да се оправи. Пробвай да я сложиш в компютър да си източиш информацията поне или изобщо не става?

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#31

Нещата се наредиха с 4етец за карти през компа.Изто4их вси4ко (180гб) форматирах картата и я сложих в телефона.Ве4е вси4ко беше наред.Защо по дяволите трябваше да изгубя 4асове да то4а форматирам и ка4вам наново тези данни?Когато взех G8s с андроид9 просто си шляпнах сим и сд картите и вси4ко беше ок.Дали този проблем беше само при мен?
Цитирай
#32

Аз нямах проблем, сложих картата памет при андроид 9, с 50-60 гб музика, минах на 10, и всичко си беше точно.

HTC Desire C > Samsung Galaxy S4 (GT-I9505) > Sony Xperia Z2 (D6503) > Huawei P20 Pro > LG G8S ThinQ
Цитирай
#33

Както казах по-горе съм го забелязал това, че се случва по НЯКОЙ път и не при всяка карта, телефон, версия на андроид и т.н. Общо взето предполагам, че факторите, заради които се получава са доста, но е факт, че ми се е случвало не 1 или 2 пъти. Важното е, че картата работи, свалил си всичко и си цъкаш на спокойствие. Wink

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
[-] 1 потребител изказва благодарност на nowhere за това мнение:
  • Dowper
Цитирай
#34

(2020-09-17, 09:31:30)Даниел73 написа:  Нещата се наредиха с 4етец за карти през компа.Изто4их вси4ко (180гб) форматирах картата и я сложих в телефона.Ве4е вси4ко беше наред.Защо по дяволите трябваше да изгубя 4асове да то4а форматирам и ка4вам наново тези данни?Когато взех G8s с андроид9 просто си шляпнах сим и сд картите и вси4ко беше ок.Дали този проблем беше само при мен?
Май при различни хора има различни малки бъгчета. При мен при включен AoD, малко след заключването постепенно започва да свети целия дисплей кто че ли е LCD а не амолед. След рестарт на телефона се оправя, но нали имам дневен таймаут на AoD и като се изключи и после включи в определения час, проблема пак се появява.
Иначе относно твоя проблем, при мен с Poco F1 се наложи да я форматирам 4 или 5 пъти след ъпдейти. После разкарах Покото и не след много дълго картата замина докато беше във V20-то. Та дано не съм лош пророк, но не е зле информацията от нея да си я запазиш и на компютъра.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#35

Аз в момента получавам 10 официално OTA. Телефона е германски.
А относно бъговете с мемори карти - нормално е. Случва се не само след ъпдейт. Картите по принцип не са най добрата опция за съвременните много бързи и мощни смартфони. Те затова всички, който се славят с плавна работа НЯМАТ опция за мемори карта. Като поченш от Айфон, та Уан Плюс, Пиксел...
Мдаа и аз не мога да буутна в рекавъри. С копчето за намаляване на звука и пауър бутона влиза за фактори ресет. Пробвах разни други комбинации ама нъцки. Търсене в Гугъл също не даде нищо работещо.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#36

Тези методи пробвал ли си https://www.google.com/url?sa=t&source=w...82&ampcf=1

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
Цитирай
#37

Четох някъде в нета, че изобщо не съществува начин за влизане в рековери. И аз пробвах какви ли не комбинации, по няколко пъти, и накрая се отказах.

HTC Desire C > Samsung Galaxy S4 (GT-I9505) > Sony Xperia Z2 (D6503) > Huawei P20 Pro > LG G8S ThinQ
Цитирай
#38

(2020-09-18, 06:03:25)venko1407 написа:  Четох някъде в нета, че изобщо не съществува начин за влизане в рековери. И аз пробвах какви ли не комбинации, по няколко пъти, и накрая се отказах.

LG никога не са имали Recovery. Имат някакво, което служи само за изтриване на данните от телефона и това е. И работи както съм описал по- горе, само че power бутона се отпуска и натиска отново след появата на надписа LG G8s.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 2 потребители изказват благодарност на vargala81 за това мнение:
  • Be6i4, venko1407
Цитирай
#39

Забравих да кажа, че на 16 октомври ми дойде ота ъпдейт до V20b с пач за септември. Моя е с продуктов код IBR - Spain


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 1 потребител изказва благодарност на vargala81 за това мнение:
  • venko1407
Цитирай
#40

Днес получих пача за сигурност за ноември:

[Изображение: Capture-2020-12-01-18-07-15.png]

HTC Desire C > Samsung Galaxy S4 (GT-I9505) > Sony Xperia Z2 (D6503) > Huawei P20 Pro > LG G8S ThinQ
Цитирай
#41

И при мя Г8С още вчера се ъпдейтна. Все още го чакам за Х-а, ама нещо не идва. Браво на ЛГ, добре се предстсавят откъм секюрити ъпдейти засега. Не, че много ме вълнува, ама нали хората само реват за тези ъпдейти...

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#42

Странно, че не ми идват никакви известия за ъпдейти. Ако не ми беше казал Ганчев вчера, нямаше и да разбера, че имам ъпдейт.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#43

При мен пък на Г8с се е инсталирал аатоматично без да разбер.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#44

(2020-12-02, 22:38:39)vargala81 написа:  Странно, че не ми идват никакви известия за ъпдейти. Ако не ми беше казал Ганчев вчера, нямаше и да разбера, че имам ъпдейт.
И при мен не излиза. Проверявам през някакви периоди но не си спомням да ми се е появявало. Не знам кога си проверява само.

Изпратено от моят LM-G850 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#45

Днес получих ъпдейт до V20j с ъпдейт на защитата от 1 февруари 2021. Моя е за регион IBR Spain.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 3 потребители изказват благодарност на vargala81 за това мнение:
  • ganchev, nowhere, venko1407
Цитирай
#46

И аз го получих, но чак вчера. Моят е немски.
[-] 1 потребител изказва благодарност на nowhere за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#47

Преди 2 дни при мен и жената на G8S-ките ни пристигна и секюритито за март.
[-] 1 потребител изказва благодарност на nowhere за това мнение:
  • venko1407
Цитирай
#48

И при мен дойде преди два дни.

HTC Desire C > Samsung Galaxy S4 (GT-I9505) > Sony Xperia Z2 (D6503) > Huawei P20 Pro > LG G8S ThinQ
[-] 1 потребител изказва благодарност на venko1407 за това мнение:
  • nowhere
Цитирай
#49

Получих и секюритито за май.
[-] 1 потребител изказва благодарност на nowhere за това мнение:
  • venko1407
Цитирай
#50

И аз го получих V20o ...
[-] 1 потребител изказва благодарност на kiril271 за това мнение:
  • venko1407
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)