Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG Velvet - слухове, спецификации, коментари

Е хубаво де, щом ще се хващаме за думите - откакто спряха да правят телефони.

Изпратено от моят LG VELVET с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Взех си един Велвет от Ситител.По описание трябваше да 5г версията,но получих ЛТЕ.Чудя се толкова ли е по-зле от 5г варианта и дали да го върна.
Като работа не би трябвало да се усети разлика,но откъм батерия сигурно има доста.Усещането в ръката е невероятно.Имал съм с10+ и п40 про,но този е ниво над тях.Не съм фото маниак или геймър.Другото,което ме кара да го върна е,че няма никакви аксесоари по нашите сайтове.Ще поровя още малко и ако си намеря май ще го оставя заради "look and feeling".На кантар съм.
Цитирай

Калъф + протектор - Цък

 
Цитирай

С този тефтер ще се загуби усещането и протекторът е ниско качество.
Цитирай

Потърси на Ringke трябва да има прозрачен кейс . Иначе си взел 4G варианта с SD845 . Щом те кефи няма смисъл да го връщаш според мен. 5G варианта го няма никъде в момента и не може да го купиш.

Sent from my LM-V350N using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

(2021-07-30, 11:20:36)dudi4ek написа:  С този тефтер ще се загуби усещането и протекторат е ниско качество.
Ако искаш качество, поръчай от Али, но оттам се чака доста. Гледам, че и с 5G има там.

 
Цитирай

Има я там ама рефърбиш нищо ,че пише нов. От Алито точно LG е риск да се купува , защото всички са такива. И като сложи мито и ДДС и гаранция никаква не си заслужава изобщо.

Sent from my LM-V350N using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

От някакви варненци (Гумери) намерих хидрогел фолио за целия екран и гръбче.Ringke намерих за около 20 лв.По принцип съм с мейт 40 про и Велветът кефи повече в ръката.За сърфиране,мейли ,месинджъри няма разлика в работата.Жестовете са малко по-мудни.Някаква странична програма да има за подобряването им.По специфично "назад" не винаги сработва.Ще му сложа и карта да проверя как са разговорите,защото вчера само го настроих и разцъквах.
Цитирай

Усещането е наистина супер премиум, още първия път, когато го видях наживо, се влюбих. Изключително ниво на изработка. Кейсове се намират - и по сайтове, и в олх, но предпочитам да го ползвам с някое тънко силиконово, за да не му се губи красотата. Проблемът с жестовете го има и при мен, с 5G версията съм, просто понякога не сработва от първия път плъзгането за назад. Не е болка за умиране, свикнал съм, и пак ми е в пъти по-удобно от стандартните бутони долу. Екранът е много висок и ако трябва да се пресягам до долу всеки път, е много неудобно. Камерата в началото ме разочарова, но постепенно я поналучках. Задължително изключи оптимизатора на сцени - маже снимките и детайлността пада. Перфектен звук, перфектна батерия, телефончето като цяло много ме радва...

Изпратено от моят LG VELVET с помощта на Tapatalk
Цитирай

@whitehart ,от къде купи твоя Велвет 5G,че в момента ги няма никъде в нито един магазин в България?

Sent from my LG Wing using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

От олх некъв пич, неотваряна кутия, даже ми даде и една хвърчаща гаранция на лист А4 от неква измислена фирма Wink Уж важала забравих кой сервиз някъде в Младост, хахах... Иначе си е европейската версия, всичко си му е окей.

Изпратено от моят LG VELVET с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на whitehart за това мнение:
  • ganchev
Цитирай

Жестовете ги излекувах с Fluid navigation gestures /Playstore.Не мога да му активирам Volte.В подменю мобилни мрежи я няма опцията.Добре се чува и ме чуват,но с волтето е по-ясно.
[-] 1 потребител изказва благодарност на dudi4ek за това мнение:
  • whitehart
Цитирай

Мерси за приложението, и аз го свалих, на първо четене работи перфектно.

Изпратено от моят LG VELVET с помощта на Tapatalk
Цитирай

Код за скритото меню #*462633*#900# / #*462633*#910# , според модела.Не можах да активирам волте през него.
Цитирай

Да, пробвал съм и аз кодовете, но нищо полезно не може да се направи.

Изпратено от моят LG VELVET с помощта на Tapatalk
Цитирай

VoLTE се активира ,но зависи на кой оператор си . Ако си на Теленор трябва да се обадиш на оператора да го активира за самата СИМ карта. Иначе и да буташ от скритото меню няма да стане .

Има си начин и работи без проблем.

Имаме си Телеграм група ,ако искате заповядайте в нея . Там е обяснено за Волте - https://t.me/LGBul
Sent from my LG Wing using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Благодаря,ще се включа.На картата ми от Теленор е активирано преди 2 години.Излиза на Huawei,Xiaomi ,1+7T.
Цитирай

Здравейте!

Взех си месец Май LG Velvet от Виваком (4G версията с SD845). Имаха онлайн промоция и ми излезе 410лв заедно с техния неограничен план (35лв) + подарък слушалки LG Tone.

Телефона е стахотен. Преди това имах LG G7. Хубав дизайн и много добра изработка. Като го видя мой приятел с iPhone 12 не можа да повярва, че LG са направили такъв телефон Smile Дисплея е ярък и е чудесен за гледане на филми. Издължен е и лесно се държи с една ръка. Работи сравнително бързо, като за SD845. Камерата е ОК, нощните снимки не са с много добро качество. Давам пример, iPhone 8 Plus снима по-добре на тъмно (при равни условия). Батерията спокойна изкарва един ден. COD mobile върви супер. Ползвам го със Spigen Rugged Armor case и без стъклен протектор.

Като цяло съм много доволен от покупката.
[-] 6 потребители изказват благодарност на Nikola04 за това мнение:
  • doktorra, Dowper, ganchev, nowhere, OliQueenBG, whitehart
Цитирай

Приятно изненадан съм от софтуерната поддръжка - ъпдейти на всеки два месеца, което за LG си е чудесно постижение...

Изпратено от моят LM-G900 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Здравейте,реших да си продам Велвета.500 лв. реална цена ли е?На 6 месеца е,без забележки.Има 2 прозрачни кейса и неизползван хидрогел протектор.
С гаранцията е малко Франция.т.е. има само за мен.4g моделът е.
Цитирай

400 ако му вземеш, трябва да си щастлив. Аз си пазя моя Велвет 5G версия, въпреки че не го ползвам в момента, да си имам резервен телефон за всеки случай, но ако го продавах, не бих разчитал на повече от 400 лв.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай

Пазара ще покаже. Пускай го за 500, па като няма интерес - ще го намаляш! Но и моя съвет е да не очакваш много. Аз лично не бих си купил рядко срещан телефон от марка, която е спряла да прави телефони. Но пък е хубав.
Цитирай

Една дама от Пловдив го взе за 480 лв. и е много доволна.Сребърният си е фешън модел.Продадох го заради няколко дребни,но дразнещи неща.
Нямаше лицево отключване,в еджовете не реагираше адекватно.Забиваше,рядко,но това винаги дразни.
Цитирай

Доста добра цена, браво. Моят забиваше след като съм играл някоя игра и гася екрана. Тотален блокаж и рестарт с бутоните. Дразнещо си е...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай

Има обаче един гъдел да имаш нещо,което другите нямат.Мейт 40 про,има няма 10 човека от форума го имат.
Отивам си в секцията.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)