Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG Velvet - слухове, спецификации, коментари
#51

Значи хубаво е да се четат мненията: "Телефон, който се доближава до флагман, но е с красив дизайн и не е с отвратителна цена."
Цитирай
Аксесоари
#52

Така е, очертава се доста приятна цена хахаха Big Grin

It will retail in its home market for KRW 899,800, which right now translates into approximately $730 or €675. That said, don't be surprised if the Velvet gets a $699 price in the US, and around €700 to €800 in the EU. The phone should be in stores in mid-May.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#53

Абсурд да го пуснат за толкова пари. По тая логика V60 трябва да почне от 1000 евро в Европа.  Big Grin

Реално е с г/д същия екран като размер, но с 700 mAh по-малко батерия, малък основен сензор https://www.samsung.com/semiconductor/mi...right-gm2/ , широкоъгълният ще е още по-зле хардуернo, а тоя на V60 е достатъчно окастрен, за Hi-Fi DAC не се споменава нищо, може и там да го резнат.
Цитирай
#54

Как виждаш 800 евро? Из Германия четох, че вече се намирал V60 на цена 650-660 евро, без договори.
Освен ако LG не се пробват да върнат модата на имиджовите телефони отпреди 16-17 години, които бяха с бая надути цени.
Цитирай
#55

LG се обезценява бързо, та на колкото и да го пуснат, след 2 месеца цената ще падне.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#56

Velvet ще е под 700 долара със сигурност. Не знам къде ги четете тия безумни цени, но LG никога не ги съобщава преди старта на продажбите.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#57

https://youtu.be/34rhNOj5YSM

Тази моторола не ви ли прилича на Velvet

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#58

(2020-04-25, 19:14:02)BGDropche написа:  https://youtu.be/34rhNOj5YSM

Тази моторола не ви ли прилича на Velvet

Наподобява в някои аспекти, но има прилики и с други модели. То е и неизбежна някаква прилика ако искаш предна камера, която да не е моторизирана и с прорез, както стои въпросът и с извития дисплей. Само че цената й е почти двойна на очакваната за LG Velvet, макар че и по-надути параметри има.
Цитирай
#59

Въобще.
[Изображение: 30328510_m.jpg]
[Изображение: 30328506_m.jpg]


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 2 потребители изказват благодарност на vargala81 за това мнение:
  • tynata2, Victormihov
Цитирай
#60

Не знам, моторолата мя изкефи още повече. Тоя ноч.... Имам си един грозен вече.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#61

Тия водопадни екрани са толкова неприятни.
Плосък нормален екран, толкова ли е трудно да направят, къде ги видяха от Самсунг...а толкова лесно се чупят.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 3 потребители изказват благодарност на Victormihov за това мнение:
  • kayovas, OliQueenBG, vargala81
Цитирай
#62

Плоския ми изглежда много старомоден лично мнение.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#63

(2020-04-26, 12:01:39)BGDropche написа:  Плоския ми изглежда много старомоден лично мнение.

Работата е, че някои плямпала-влогъри/блогъри говорят за "остарял" дизайн за телефони, които са на до две години, ама само за андроидските, като че ли Епъл винаги правят някакъв революционен и неостаряващ. 

Аз нямам против извития дисплей, но не знам доколко е удобен и отделно създава проблеми със защитата.
[-] 1 потребител изказва благодарност на fifth_root за това мнение:
  • vargala81
Цитирай
#64

Плоските екрани са най-удобни. Иначе може да е много фешън с разни извити дисплеи, но са неудобни, рискови и нефункционални.

Sent from my OnePlus 7T using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на whitehart за това мнение:
  • Marto.g
Цитирай
#65

Остарял, остарял колко да е остарял.
Като извадя 11 про макс и хората ахкат, оооо ама това ли е новият?
Викам, да, като видиш огромен ноч и стар дизаин, това е новиятSmile
Плоският екран е супер удобен и протектори се слагат за секунда.

Жалко, че го приеха това за примиум с тия извити глупости, аз лично не намирам никакво приложение в този извит екран, освен, че е неудобен, лесно се чупи, а протекторите освен скъпи, са и страшно трудни за слагане, лепила, uv лампи, поставки да легне телефона, простотии до шия.
На айфона протектора в движение го слагам и няма прашинкаSmile

Оффтопик: това горе не беше по темата.

По темата: Радвам се, че кадифето ще е с плосък екран, това е страхотно.
Дано само цената да е под 1000лв и ще е едно много добро предложение.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#66

Извитите екрани изглеждат много красиво, от дизайнерска гледна точка стоят супер.
А Velvet все пак залага на красотата, не на практичността или защитата.
Цитирай
#67

Нямам никакви проблем с извититете екрани тип ,,водопад"  Smile Създават измамното чувство за по-голям екран и без странични полоси  Smile Удобно се работи  Smile
Цитирай
#68

Щом самсунягите, които въведоха тази неземна глупост с кривите дисплеи, в последните модели рязко минимизират тия кривини, значи има защо. Явно някой от меринджеите в компанията ползват собствените си творения и виждат колко е неудобно да се правят снимки и клипове без да докоснеш края на екрана.

Меринджеи, ползвайте си продуктите, така по-често ще разбирате какви неземни глупости твори вашето огромно его!

Иначе, предпочитам функционалното и практичното, пред изгъната фешън показност, която пречи на удобното ползване. Ако само ще се гледа и няма да се ползва, да е красиво-нефункционално, в противен случай парите са хвърлени на вятъра.

Както писах по-горе, телефонът ми прилича да е позициониран във фешън сегмента т. е. насочен предимно към жени.

Изпратено от MI MAX 2

Cognosce te ipsum!
[-] 3 потребители изказват благодарност на kayovas за това мнение:
  • Marto.g, rdk, Victormihov
Цитирай
#69

https://mobilebulgaria.com/news/iztekoha...-lg-velvet Ето още информация.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#70

Хм, имам нещо предвид, но ще изчакам да излезе официално, за да го напиша.
Цитирай
#71

[Изображение: 749431.jpg]

[Изображение: 749427.jpg]

[Изображение: 749428.jpg]

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 3 потребители изказват благодарност на hazART за това мнение:
  • master89q, vargala81, Victormihov
Цитирай
#72

"Телефонът ще поддържа работа с аксесоарите LG Dual Screen и LG Stylus Pen, които обаче ще се продават отделно."

Тези и останалите споменати екстри правят телефона интересен, но на цена под тази на V60.

Изпратено от моя Mi 9T

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#73

Да, това е интересно!
Това не го очаквах да поддържа двата екрана и стилус.
Цитирай
#74

LG Velvet отбизо.
[Изображение: 2f4b0e874ada053502cf5ab83fbb5724-full.jpg]
Източник: >>>>>>

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#75

Ще се продава ли официално от операторите, или и той като V60 ще си го гледаме на картинка закачен в кенефа?

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)