Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG Velvet - слухове, спецификации, коментари
#76

Дано да се продава навсякъде и да го рекламират повече и ще станат нещата.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#77

100% ще се намира навсякъде и няма да е като V60.
Цитирай
#78

За съжаление дисплея ще има същата извивка в двата края като тази на гърба. Ще е 6.8 инча, а телефонът ще е широк 74.1 мм. Ще има 2 микрофона за разлика от V60, който е с 4.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#79

То не е само микрофонът. Рязали са от батерия, камера (основна и широкоъгълна), нито дума за Hi-Fi DAC, процесорът е ясен. Всичко над 500 $ ще е голяма надценка според мен.
Цитирай
#80

То така или иначе G серията никога не е имала повече от 2 микрофона.
Батерията е орязана за сметка на дебелината, но и самия чип ще е по-енергоефективен от SD865 , та кажи речи ще държи колкото тази на V60. Друг е въпросът, че можеше да сложат и по-голяма и да държи повече от него, но както казаха, наблегнали са на дизайна, не толкова на характеристиките. Да, за HI-FI нищо не се споменава, но нищо чудно и да го има. Те и за поддръжката на стилус при V60 не споменаха, а тук за Velvet го казват. Но пък като се замисля, не видях да споменават въобще и 3.5 мм. жак официално.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#81

Нови снимки на LG Velvet подтвърждават наличие на безжично зареждане, както и капацитета на батерията - 4300 мАh.
[Изображение: 299aafe2b3c259e5ace230543d682238-full.jpg]

 
Цитирай
#82

https://www.notebookcheck.net/The-LG-Vel...698.0.html

Нови снимки.
Цитирай
#83

Красив е, хубави характеристики, възможност за двоен екран, стилус-перфектно!
Да пълнят пазарите с него и това е, както другите правят.
Цитирай
#84

Ами да пълнят, ама като не пускат като другите брандове по 10-15 модела на година.

 
Цитирай
#85

Пускат все повече модели:
За 2017-та имаха едва 9 модела, 2018-та 19, за миналата 2019-та 20 модела.
Цитирай
#86

Старта на LG Velvet, смартфон, с който компанията възнамерява да започне нов етап от своето съществуване на пазара, се очаква да бъде даден на 15 май. В същото време цената трябва да бъде обявена на 7 май. Междувремено можем да се насладим и на видеото на очакваното устройство.
Източник + снимки: >>>>>>

 
[-] 2 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • master89q, vargala81
Цитирай
#87

[Изображение: 749685.jpg]

[Изображение: 749687.jpg]

[Изображение: 749686.jpg]

[Изображение: 749688.jpg]

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай
#88

За всичките тези снимки има линкове в пост #82 и #86.

 
Цитирай
#89

За съжаление доста нещастен телефон. Sad

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#90

(2020-05-04, 18:46:07)nowhere написа:  За съжаление доста нещастен телефон. Sad
Би ли обосновал това твърдение с нещо по-конкретно, освен един епитет?

 
Цитирай
#91

Да - тесен и дълъг, с извит екран - тип П30 Про и Ми Ноут 10. Даже са 1:1, като изключим малко по-различния сетъп на камерите, нищо общо с LG.И откъде решиха сеха тая малоумщина извит екран, нямам си и на идея.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#92

Да речем, че са продали на някоя компания такива дисплеи и останалите им бройки нямат какво да ги правят примерно, друго не ми хрумва.
Цитирай
#93

С това съотношение на страните и извития екран, вярно доста тесен и дълъг идва. Като дистанционно...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Цитирай
#94

(2020-05-04, 19:48:42)Harbinger написа:  Да речем, че са продали на някоя компания такива дисплеи и останалите им бройки нямат какво да ги правят примерно, друго не ми хрумва.
Ами да речем, че въпросното съотношение 21:9  е досто удобно за запис на видео съдържание: филми, телевизионни сериали, развлекателни видеоклипове и други неща. В хоризонтална позиция такъв голям 6.5' дисплей може да бъде идеален за преглеждане на подобен вид файлове. Друго не ми хрумва.

 
Цитирай
#95

Практично LG, дизайнерско, типично за старите модели .

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#96

(2020-05-04, 20:27:28)NoMaD написа:  Ами да речем, че въпросното съотношение 21:9  е досто удобно за запис на видео съдържание: филми, телевизионни сериали, развлекателни видеоклипове и други неща. В хоризонтална позиция такъв голям 6.5' дисплей може да бъде идеален за преглеждане на подобен вид файлове. Друго не ми хрумва.
То много хубаво, че ще го речем така, ама преди всичко е телефон, на който трябва да е удобно и евентуално практично да се работи, а не видеокамера, на коятонда записвам телевизипнни сериали и развлекателни клипове.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
[-] 1 потребител изказва благодарност на nowhere за това мнение:
  • dani_z25
Цитирай
#97

Отдавна телефоните не са предимно телефони!
Даже вече са най-малко телефони.
Нито LG са първите с подобен edge екран.
Много интересно-Samsung ,както никога преди и след това, вкара една иновация в историята си-извитите edge екрани, всички се изтрепаха да купуват Note Edge, S6 Edge, S7 Edge, S8 Edge, Note 8 Edge, S9 Edge, Note 9 Edge....и изведнъж-ама това е грозно, ама непрактично, ама тъпа идея, ама "доста нещастен телефон"...
Телефончето е отлично, особено и ако дойде на някаква цена 800-900 лв.
Красив дизайн, прекрасен OLED екран, много добра батерия, 8gb памет и възможност за ползване на стилус и дори два екрана-перфектно!
[-] 1 потребител изказва благодарност на greensmoke7777 за това мнение:
  • tynata2
Цитирай
#98

Тесните устройства, за мен, са удобни, но ако не са прекалено дълги, а те вече са масово над 6 инча (което на ширина не ги прави големи, но пък е за сметка на дължината - от трън, та на глог). И ако BL40 беше малко като дистанционно, то от някакво време насам се наблюдава тенденция към по-нестандартни съотношения, но съвсем не изглеждат като този стар модел. Така съотношението не мисля, че ще му е проблем на този телефон, а ще е цената, предполагам. Но чакам официално да стане всичко, за да кажа какво мисля.

Считам също извития дисплей за красив и ненужен, но чак да го изтъквам като кой знае какъв недостатък... Поне отново са разположили бутоните от двете страни, което е много по-удобно, отколкото ако са само от едната.
Цитирай
#99

(2020-05-05, 09:39:47)greensmoke7777 написа:  Отдавна телефоните не са предимно телефони!
Даже вече са най-малко телефони.
Нито LG са първите с подобен edge екран.
Много интересно-Samsung ,както никога преди и след това, вкара една иновация в историята си-извитите edge екрани, всички се изтрепаха да купуват Note Edge, S6 Edge, S7 Edge, S8 Edge, Note 8 Edge, S9 Edge, Note 9 Edge....и изведнъж-ама това е грозно, ама непрактично, ама тъпа идея, ама "доста нещастен телефон"...
Телефончето е отлично, особено и ако дойде на някаква цена 800-900 лв.
Красив дизайн, прекрасен OLED екран, много добра батерия, 8gb памет и възможност за ползване на стилус и дори два екрана-перфектно!
Ама кой е казал, че са първите с подобен екран? И кои са тия всички, които са се изтрепали да ги купуват? За човек, който извития екран е бил тъпа идея и непрактичен, то винаги ще си остане такъв. И 800-900лв ще е, ама догодина по това време. Красив дизайн, колко па да е красив? Нещо невиждано ли е? Оонеже п30 про и ми ноут 10 са със същия дизайн. Знам, че сте големи писарушки в защита на ЛГ няколко човека, ама фактите са си такива - недъгав, непрактичен, с лошо съотношение на екрана, слаб процесор, висока цена. Или иначе казано - огромен фейл на ЛГ. Жалко, много жалко.

Иначе да, тесен телефон е супер, но ако е за сметка на дължината - мерси, имам си дистанционни

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
[-] 1 потребител изказва благодарност на nowhere за това мнение:
  • vovalinder
Цитирай

Ей тая цена... Ама чакайте малко, тя не е обявена още ама знаем, че ще е висока. Да, аз съм от хората, които никога не са харесвали извитите дисплеи, никога не съм имал извит дисплей и смятам да нямам поне докато имам избор. Факт е обаче, че повечето хора го харесват извития дисплей, или поне са склонни да направят компромис само и само да са с дадена марка телефон.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)