Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Запис на разговор
#1

Здравейте колеги , както се подразбира от заглавието се интересувам как мога да активирам запис на разговор, пробвах с няколко програми но записва само моя говор което е безмислено , пробвах туулчето от Xda но ми изписва че приложението не е инсталирано и до там.
Цитирай
Аксесоари
#2

(2020-04-16, 16:21:09)JackRock написа:  Здравейте колеги , както се подразбира от заглавието се интересувам как мога да активирам запис на разговор, пробвах с няколко програми но записва само моя говор което е безмислено , пробвах туулчето от Xda но ми изписва че приложението не е инсталирано и до там.
Опитай с приложението - AUTOMATIC CALL RECORDER - https://play.google.com/store/apps/detai...llrecorder
[-] 1 потребител изказва благодарност на piero1 за това мнение:
  • JackRock
Цитирай
#3

Това е фабричното приложение.
Преименувай от pdf на apk и инсталираи.
Ако си с андроид 10, четох че е трябвало при 9 да се инсталира и после ъпдейт до 10. Някой хора правят доунгрейт заради тази опция и после пак ъпгрейд.
Аз съм с него и при мен работи и сега на андроид 10
.pdf HwCallRecorder - Copy.pdf Размер: 416.93 KB  Сваляния: 21
[-] 1 потребител изказва благодарност на damyl за това мнение:
  • JackRock
Цитирай
#4

И аз съм с това стоковото, бях го инсталирал на 9-ката и на 10 си го имаше. Само че, ако имаш карта памет, записите отиват там и приложението звукозапис не ги вижда и ако искаш да прослушаш някой разговор, трябва да го търсиш с файл експлорера.[Изображение: 3ea633e276203891dc7ad95b1d101bd0.jpg]

Nokia 6630, Nokia 5530, LG GT540, Sony Xperia U, CAT B15, Nokia E52, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+, XiaoMi RedMi Note 3XiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X, Xiaomi Redmi Note 10 PRO, Honor 90, Poco F5
[-] 1 потребител изказва благодарност на vi4444o за това мнение:
  • JackRock
Цитирай
#5

Здрасти, това също си заслужава https://play.google.com/store/apps/detai...om.nll.acr
Аз съм го настроил да изчиства по старите от три дни. Единственият му недостатък е, че не записва когато съм с блутут слушалка, но то май никое не може

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
[-] 1 потребител изказва благодарност на simeonov_74 за това мнение:
  • JackRock
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)