Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

OnePlus 8/8 Pro - Лични впечатления и коментари
#51

А има ли как да се добави меню на Български, извинявам се ако вече е дискутирано.
Цитирай
Аксесоари
#52

За момента няма вариант, за съжаление.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#53

Частично добавих с MoreLocale2 и ADB. Работи с програми, които подържат български. Тоест почти всички програми без системното меню на телефона.

"Войната вървеше добре и за двете страни, докато не се намеси генералния щаб".
                                               Я. Хашек, "Приключенията на храбрия войник Швейк"
Цитирай
#54

И 8 про грее като печка само в джоба без нищо да му правя.
Дотук със стигмата, че Снапдрагон не греят.

Явно Айфона си остава топа...лошо седларов лошо....
Тия терминалчета не ми се ползват.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#55

Очаквахте много скоро да му намериш кусур!
Греенето не зависи само от марката на чипа, а и от конструкцията на апарата.
И моето HTC с 845 пак си загрява с пусната камера или тежко разцъкване.
А и в тези жеги, какво очакваш?
Ако не се рестартира или лагва след загряване не го мисли толкова, а се радвай на новия телефон докато не ти писне.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • vlaf
Цитирай
#56

Аре бе, Ноут 10+ година ползване в супер жеги Ексинос беше си студен, ДА като играех грее, но в покой всичко е ок.
Същите апликации.
865 също си грее.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#57

Само 4-5 даже не знам как да ги нарича "индивида" си мислят ,че Снапа не загрява и е нещо невероятно и фантастично . Процесор като процесор ,малко по-добър от конкуренцията и това е .
[-] 1 потребител изказва благодарност на martoo за това мнение:
  • milss
Цитирай
#58

Ами нали всички във форума го възхваляват и викам дай да видя и чакам студена работа.
Но си грее и то много, даже му спрях wifi и location, но си пареше.
Марто, стой си със Ексинос... всичко е еднакво.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#59

Че Снапа е по-добър никой не го оспорва , но в реална употреба разлика трудно ще намериш . Без проблем мога да си набавям Самсунг със Снап ,но просто тази гимнастика не си заслужава .
Цитирай
#60

OnePlus 8 получи Android Enterprise Recommended. През 2018 г. Google въведе този сертификат, чиято цел е да бъде създаден списък с устройства, препоръчани за използване в предприятия и фирми. Такива смартфони трябва да бъдат много сигурни, надежни и трудни за хакване. За повече инфо - Тук

 
Цитирай
#61

Според мен има някаква софтуерна грешка или хардуерен дефект. Не може флагман, независимо с кой процесор, да грее в джоба без ползване. Ползвал съм дори евтини андроиди, които не са имали този проблем.
Цитирай
#62

(2020-08-24, 21:42:55)Victormihov написа:  Ами нали всички във форума го възхваляват и викам дай да видя и чакам студена работа.
Но си грее и то много, даже му спрях wifi и location, но си пареше...
Може да опиташ с изчистване на данни и кеша на device health services. Не знам дали ще помогне, но все пак...

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#63

Не знам как вярвате, че телефон може да загрее в джоба без да се използва, да не би Ai да е взело нещата в свой ръце.  Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#64

Ами не знам, но факт.
Както и да е, не исках да размътвам водите.
Може би е било заради жегите.
Просто исках да натъртя, че Самсунг с Ексинос не грееше така.
Всеки си има минуси явно.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#65

Ако всички бяха перфектни, как ще се купуват новиSmile
[-] 1 потребител изказва благодарност на vovalinder за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#66

1+8pro си грее без натоварване на моменти ,но не винаги ,имат и проблеми с дисплея. Казвам ви го от опит,искайте замяна ако не е минал месец от активирането на устройството .
Цитирай
#67

Ква замяна, продажба и друга маркаSmile
Ма засега бива, днес не е греел.
Проблеми с екрана нямам- перфект е.
Все още не мисля обаче, че има смарт който може да му се опре по бързина.
Невероята работа, системата си я въртя на малкият пръст, всичко става мигновенно.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#68

Може да е нещо от 5G модема, може да се погледне в настройките как стоят нещата. Спомням си преди години като въвеждаха тук 4G и обхвата не беше ок, как телефона постоянно сменяше клетки и хем батерията падаше хем и си грееше доста.
[-] 1 потребител изказва благодарност на don_gori за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#69

То 5г за тук е изключено софтуерно в телефоните на oneplus.

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
Цитирай
#70

(2020-08-25, 05:07:26)Victormihov написа:  Ами не знам, но факт.
Както и да е, не исках да размътвам водите.
Може би е било заради жегите.
Просто исках да натъртя, че Самсунг с Ексинос не грееше така.
Всеки си има минуси явно.

Значиииии... чета глупости и си трая, чета глупости и си трая, ама като излезе някой да ми кажа че боклука ексинос и снапа били едно и също направо дяволите ме хващат... Big Grin Кой знае какви приложения си му сложил да тровят телефона в бекграунда... С чистата осмица от април до ден днешен нищо повече от едва доловимо затопляне не съм усетил и даже сега като се замисля не мога да кажа при какви условия е било... А греене при стендбай пък... Единственото за което се сещам е, че с предпоследния ъпдейт нещо бяха омазали на на 3-4 вечери веднъж ми се появяваше сериозен дрейн на батерията през нощта. Бях предупредил, че подобни глупости се очакват от уан плюс за нещастие, но бързо ги оправят както и стана с последния ъпдейт. Та и при теб може да има нещо подобно, което скоро ще бъде оправено. Ама най-добрият мобилен процесор правен някога да ми го сравнявате с онова недоразумение, от което и корейците се срамуват... Иначе както си написал в следващото си мнение, че ще сменяш марката пак... Ами прав ти път. След няколкото седмици със снапа като се върнеш на ексинос бих искал да напишеш мако впечатления Wink
[-] 1 потребител изказва благодарност на numak за това мнение:
  • emzo
Цитирай
#71

Продължавай да четеш, аз за разлика от теб, ТВОЙТЕ НЕ ги четаSmile
И ти отиваш в колекцията block.

По темата:
Екрана няма никакви проблеми, много добре е калибриран.

Прав си, беше на 5г, изключих, сега да видим.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • martoo
Цитирай
#72

Сега вече е студен, явно защото е търсел нещо 5г.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#73

Ами идва време и да го смениш и този, защото вече се чака OnePlus 8T със Snapdragon 865+: https://twitter.com/BenGeskin/status/130...6075738114

 
Цитирай
#74

(2020-08-31, 19:42:44)NoMaD написа:  Ами идва време и да го смениш и този, защото вече се чака OnePlus 8T със Snapdragon 865+. Smile
 
Е дори и най-върлите фенове на марката не си купуват всяка година топ моделите пуснани от компанията.

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
Цитирай
#75

(2020-08-30, 22:16:55)Victormihov написа:  Сега вече е студен, явно защото е търсел нещо 5г.
Как е температурата продължа ли да ,НЕ загрява?

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)