Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

OnePlus 8/8 Pro - Лични впечатления и коментари
#76

Да, много е добре вече, спрях му автоматичното търсене на 5г.
Номад, следващият ще е 12 про макс... Много скоро даSmile

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
Аксесоари
#77

Лайсната на 8 про почна да се лющи и да се търка.
Зелен цвят, направете си услуга и не си купувайте тив китайски боклуци.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#78

(2020-09-12, 12:37:41)Victormihov написа:  Лайсната на 8 про почна да се лющи и да се търка.
Зелен цвят, направете си услуга и не си купувайте тив китайски боклуци.

Може ли снимка?

Нищо лично ама следейки "личните ти впечатления" за модела не бих облегнал решението си дали да закупя апарата на тях... Първо почна с една реклама дето ако беше служител в уан плюс нямаше така да го хвалиш. После започнаха едни оплаквания първо от загряване сега и от качество на изработка... Не, че са перфектни OnePlus... Точно обратното, само че от 2016та съм минал през 3, 6т, сега 8. И трита телефона вклключително и 3ката са все едно сега съм ги извадил от кутията... За загряването и трите как ли не съм ги товарил, и трите са се сблъсквали с 40+ градуса в Кипър и повече от леко затопляне не съм усещал никога Smile Основните ми оплаквания и от трите са свързани със софтуера. Особено през първите 6 месеца след покупката всеки ъпдейт нещо оправя, а 2 разваля и таман поизчистят бъговете и хоп следващият модел излиза. Както и да е... Покажи ако обичаш какво се е излющило Smile Не се заяждам, просто наистина ми е интересно. И 3те телефона са били или черни или сиви (без цветни покрития) така че не е имало какво да им се излющи. От 7ма серия насам обаче като нищо да са се издънили с цветните версии.
[-] 1 потребител изказва благодарност на numak за това мнение:
  • vlaf
Цитирай
#79

Аз казвам какво усещам в даден момент и споделям, не убеждавам никого.
И днес загрява, но просто реших да го махам и не ми пука.
Пък и вече имам Айфон.
Ще го снимам и ще кача.
Знам, че си фен, но и да не беше не ме касае.
Това виждам, това пиша.
Утре може и да го обожавам, не знам.

Качвам снимки, знам че не вярвате и на дума която пиша, но честно казано вече не ми и пука.
Лайсната малко трудно я снимах, но все пак боята пада, с нокъта също се сваля лесно.
Телефона вече за продан и имам друг.


Прикачени файлове Миниатюри
           

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 2 потребители изказват благодарност на Victormihov за това мнение:
  • BGDropche, martoo
Цитирай
#80

Ако се лющи от само себе си, пращай го за смяна, нали е в гаранция.

 
Цитирай
#81

Ако си го ползвал с по-твърд кейс, може да е от него.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#82

И така да е, пак не е окей. От февруари насам ползвам 7Т, смених няколко кейса, някои от тях доста твърди, нямам никакви драскотини и обелвания.

Sent from my HD1900 using Tapatalk
Цитирай
#83

(2020-09-12, 18:06:14)Victormihov написа:  Аз казвам какво усещам в даден момент и споделям, не убеждавам никого.
И днес загрява, но просто реших да го махам и не ми пука.
Пък и вече имам Айфон.
Ще го снимам и ще кача.
Знам, че си фен, но и да не беше не ме касае.
Това виждам, това пиша.
Утре може и да го обожавам, не знам.

Качвам снимки, знам че не вярвате и на дума която пиша, но честно казано вече не ми и пука.
Лайсната малко трудно я снимах, но все пак боята пада, с нокъта също се сваля лесно.
Телефона вече за продан и имам друг.

Благодаря за снимките! 

В никой случай не бих казал, че съм фен, Даже от както ми омазаха 6т с уж стабилна версия на 10ката, която ми направи телефона неизползваем за 3 месеца, всячески се опитвам да ги сменя, но не намирам нищо по добро... Пробвах с20+ серията (целият форум знае за премеждията ми Big Grin ), сега чакам пиксел 5  да видя дали със средняшкия чип няма да му набият цена като на флагман и половина и ако не смятам да го взема, че ми писна от малоумни софтуерни бъгове... Преди 1 2 ъпдейта всичко е наред и изведнъж 25% дрейн за една нощ... После 2-3 дни пак ок и после пак същото... Оправиха го появи се някакъв проблем с мобилните данни: както всичко е наред, нета спира и го няма никакъв за 15 20 мин и дори рестарт не помага докато не му дойде кефа да се оправи.... 2 седмици нпкъде и с това не съм имал ядове, но направо ме е страх да пусна следващия ъпдейт... Пък андроид 11 сигурно ще сложа напролет, че да знам, че няма да омаже телефона... И на фона на това, че с по 2 телефона на година не успяваха да се оправят със бъговете, вече почнаха да пускат по 5 6... Така че не съм фен, а просто за момента съм с тях поради липса на по добра алтернатива Wink
Цитирай
#84

Ако кейса е твърд и влиза мръсотия се надрасква.Моя P30 година и половина го нося с кейс на spigin,без никакви следи от надрасквания,за около месец ползвах Unicorn Beetle Pro но махнах защитното фолио, защото пръстовия отпечатък не хващаше, и се появиха следи от надрасквания от мръсотията, където работя.
Цитирай
#85

С кейс от кутията е.
И той ли е трябвало да драска, дори и от него да е е недопустимо.
Освен това го лющя с нокът, което е още повече ме навежда на мисълта да не купувам друго освен Самсунг и Епъл.
Сори колеги, но това е положението .
да си знаете.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#86

Аз не ползвам кейсове, лепнах си това, имам още едно ако някой се интересува.    

Sent from my IN2020 using Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#87

Някой да препоръча качествен протектор за дисплея. Благодаря.

Sent from my IN2020 using Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#88

Само УВ протектори, друго на извит екран не става.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#89

По скиро фолио искам да сложа, че фабричното се отлепи.

Sent from my IN2020 using Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#90

Оригиналното не бива,и аз търся да го сменя

Някой знае ли нещо за бг интерфейса и на единадесетката го няма
Цитирай
#91

Някой знае ли екрана на Oneplus 8 pro коя фирма го произвежда?

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#92

(2020-10-29, 06:19:34)Victormihov написа:  Някой знае ли екрана на Oneplus 8 pro коя фирма го произвежда?

Samsung до колкото знам Smile
Цитирай
#93

Къде може да се прочете, търсих но не намерих информация.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#94

https://www.xda-developers.com/oneplus-8...at-a-cost/ Ето

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#95

Най - накрая за всички фенове на 1+ , дойде Бг език за менюто Cool , аз съм с бета 3 , но предполагам че и на стабилен 11 има ,ако ли не с следващия ъпдейт ще е наличен Wink


Прикачени файлове Миниатюри
       
[-] 5 потребители изказват благодарност на da3 за това мнение:
  • donibrasco, georgieww107, Victormihov, vovalinder, yordan4002
Цитирай
#96

Ай честито, сега чакаме 2056 да дойде и за iOS.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#97

Честно казано не мога да разбера тая драма с българския език... Ако го приемем за принципен въпрос съгласен съм... Да има албански парагвайски и не знам си какви още глупости и да няма български определено е дразнещо, но от гледна точка на ползване през акъла не ми е минавало да си сложа бъгарки в менюто... Не че съм някакъв лауреат на английски език, но още като малък, при първите ми стъпки с компютър научих основните "термини" чисто механично и си му свикнах така. Дори като хвана телефон с българско меню особено в настройките гледам и се чудя кое къде е... Big Grin Единствения проблем, който отчитам е, че втори телефон OP давам на майка ми, а тя вече не се разбира с английския, но пък друг език от възможните и върши работа Wink
[-] 1 потребител изказва благодарност на numak за това мнение:
  • whitehart
Цитирай
#98

Ползвам 8 про от 5-6-7 дни.
Замени п30 про.
Основната камера ми харесва повече.
Къде, къде по-реални са цветовете.

Екран - перфектен, нямам оттенъци, линии и прочие.
Ползвам го на 120hz qhd резолюция.
Звук отличен. 
Бързина спрямо п30п - като да ъпгрейднеш от 4то поколение core i/ssd към последно с nvme.
 Батерията е приемлива за тия екстри qhd/120.

Пробвах по-рано да го сменя със с20фе ексинос.
Но онова едвам правеше 4 часа и грееше яко.
Този е студен, затоплих го едвам едвам с waze и едно специфично работно приложение. Самеца полудяваше от жега.

От ден1 го ползвам с 11.0.2.2 и само 2 бъга съм открил.

- когато съм с хендсфри и набирам, разговора тръгва от спийкъра на телефона и се налага ръчно да го превключвам.
- гугъл асистента спира да работи и иска да го сетна като дефаулт, а той вече е такъв.
Цитирай
#99

При покупка на OnePlus 8 Pro  в Европа получавате комплект от серияТа Stadia Premiere като подарък. Офертата важи само за Франция, Германия и Великобритания.
[Изображение: 7a37a16d78bb.png]
Източник:>>>>>>

 
Цитирай

Здравейте, от два дни съм собственик на Oneplus 8 pro. Исках да ви попитам дали и при вас Facebook Messenger Bubbles иконите са по-ситни и като отвориш bubble и прозореца не стига до края на дисплея и понякога неволно натискам под полето за писане и то затваря bubble-a. Другият проблем с Messenger е, че само от него не получавам известия на Huawei watch gt 2, въпреки че съм му дал разрешение през Health приложението на Huawei.

Нещата, които ми липсват от мейта:
- лед нотификациите (това за момента съм го решил с един апп, който осветява покрай прореза на предната камера)
- запис на разговорите (и това съм го решил чрез една команда през ADB + приложение jOnePlus
- faceunlock-a не е 3D и в тъмното не работи
- предната камера на 1+ е ужасна
- липсата на слушалки в комплекта
- моторчето на вибрацията се чува доста повече от мейта

Нещата, които ми харесват повече:
+ Oneplus-a се усеща доста по-бърз от мейта
+ 120hz дисплей
+ поддръжка на Android-a в следващите 2-3г
+ липсата на нотч
+ double tap to wake/sleep
+ пръстовият отпечатък като че ли е една идея по-бърз от този на мейта
+ бутон за silent/vibration/ring

Iphone 4S > Galaxy S3 > Nexus 4 > LG G2 > Note 4 >  S6 Edge > iPhone 6> S6 Edge Plus > S7 Edge > Xiaomi Mi8 > Huawei Mate 20 Pro > OnePlus 8 Pro -> OnePlus 9 pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на Kn0cK3r за това мнение:
  • plevel12
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)