Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

V50 Покупка
#1

Колеги, има ли откъде да се вземе на нормална цена в България или в Европа изобщо, тъй като търсих по сякакви магазини и сайтове и никъде не го намирам. Sad

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
[-] 1 потребител изказва благодарност на nowhere за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
Аксесоари
#2

Тука е доста скъп. Аз моя го взех от Алиекспрес, но там въпреки, че ги обявяват за нови са рефърбиш. За съжаление моя дойде и с проблем,като отделно и беше задържан на митницата. Но риска си го знаех и въпреки, че съм поръчвал няколко телефона от там и нямаше никави проблеми с тях този път изтеглих къста клечка. Въпреки това ми излезе на под 1000лв с таксите, което си доста добре.

Sent from my LM-V500N using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 2 потребители изказват благодарност на ganchev за това мнение:
  • nowhere, oxuboxu
Цитирай
#3

Точно затова не искам от али, защото са рифърбишд, а искам нов, ама не знам защо го няма почти никъде в цяла Европа... скандално е. А ако го има е 1400-1500лв което е смешно. А иначе с какъв проблем е дошъл.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#4

Проблема е с видеочипа. На висока резолюция изкарва едни черти по екрана. На медиум проблема го няма. Трябва ново дъно за да се реши, но модела е корейския и трудно се намират за него. Сега го ползвам така и абсолютно не пречи, когато е на медиум. Ще кара така, докато умре. Иначе Алито ми върнаха 320лв, защото спечелих диспута и реално телефона излезе на 660лв, което си е направо нищо. Ако не беше хванат на митницата, щеше да е още надолу с 170лв., но късмета ми е такъв. Важното е здраве да има. Не го мисля изобщо. Иначе корейската версия е най-добрия вариант. Има редовни ъпдейти някой път два в месеца. Батерията е трепач. Много държи. Камерите са супер и по нищо не отстъпват на сегашните флагмани.

Sent from my LM-V500N using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 3 потребители изказват благодарност на ganchev за това мнение:
  • Dowper, oxuboxu, Victormihov
Цитирай
#5

Вчера ги разглеждах и ти видях коментара с чертите, не ьнаех, че си ти и мисшех, че постоянно е така. Дето си писал, че и на кутията е изписан оператора КТ. Да, телефона наистина изглежда страхотно, затова и искам него. Иначе мога да взеюа G8S за 630лв. нов с 2г. гаранция, ама В50 много ме влече, но като гледам няма да имам късмет.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
[-] 1 потребител изказва благодарност на nowhere за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#6

На еBay все още се предлагат.

 
[-] 2 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • nowhere, oxuboxu
Цитирай
#7

Дай линк да видя, че нищо не намирам.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#8

(2020-04-17, 19:32:58)nowhere написа:  Дай линк да видя, че нищо не намирам.
Повери тук -Тап

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#9

(2020-04-17, 19:07:32)nowhere написа:  Вчера ги разглеждах и ти видях коментара с чертите, не ьнаех, че си ти и мисшех, че постоянно е така. Дето си писал, че и на кутията е изписан оператора КТ. Да, телефона наистина изглежда страхотно, затова и искам него. Иначе мога да взеюа G8S за 630лв. нов с 2г. гаранция, ама В50 много ме влече, но като гледам няма да имам късмет.
Да, точно аз бях с този коментар. Иначе външно телефона забравих да кажа, че е неразличим от нов.

Sent from my LM-V500N using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 2 потребители изказват благодарност на ganchev за това мнение:
  • nowhere, oxuboxu
Цитирай
#10

(2020-04-17, 19:41:05)NoMaD написа:  Повери тук -Тап

Благодаря но питах за по-нормални цени. Това е почти 1200лв и то без доставката. Да бъде по-конкретен - макс до 1000лв.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#11

(2020-04-17, 20:28:35)nowhere написа:  Благодаря но питах за по-нормални цени. Това е почти 1200лв и то без доставката. Да бъде по-конкретен - макс до 1000лв.
Тогава рискуваш и купуваш от Алито. Нямаш друг избор. Само, че не от този търгвец от който аз купих моя. Има още един в Алито, който продава "нови".

Sent from my LM-V500N using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 1 потребител изказва благодарност на ganchev за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#12

Ами май, май това остава като вариант.... ще го помисля, тъй като не съм много "за"

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)