Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Голямо забавяне с отключването на дисплея...
#1
Exclamation 

Здравейте,ползвам pocophone F1 от около година,адски доволен съм от него...по принцип!
Проблема започна в първите дни на януари месец 2020г. При опит за отключване на телефона (пуснал съм фейс ънлок) събуждам го с двойно почукване на екрана или старт бутона също и пръстов отпечатък е активиран,появи се едно забавяне на светването на дисплея между 5 и 20 секудни,сякаш заспива дълбоко и в момента в който аз вече виждам че не се събужда и започвам да цъкам като луд идва момента в който сензора за фейс ънлока се светва и тогава идва дисплея следователно се и отключва,по принцип е в гаранция все още и ще го пращам най-вероятно в сервиза,опитах какво ли не,минаха актуализации на MUiU и андроида дойде на 10ка но промяна няма...не съм променял нищо по настройките или по работата му,мисля че бъга дойде когато не успя да си направи някаква системна актуализация от Гугъл драйв,опита се няколко пъти и така и не разбрах какво стана,някой сблъсквал ли се е с такъв проблем?

(2020-04-19, 23:42:54)stancho1808 написа:  Здравейте,ползвам pocophone F1 от около година,адски доволен съм от него...по принцип!
Проблема започна в първите дни на януари месец 2020г. При опит за отключване на телефона (пуснал съм фейс ънлок) събуждам го с двойно почукване на екрана или старт бутона също и пръстов отпечатък е активиран,появи се едно забавяне на светването на дисплея между 5 и 20 секудни,сякаш заспива дълбоко и в момента в който аз вече виждам че не се събужда и започвам да цъкам като луд идва момента в който сензора за фейс ънлока се светва и тогава идва дисплея следователно се и отключва,по принцип е в гаранция все още и ще го пращам най-вероятно в сервиза,опитах какво ли не,минаха актуализации на MUiU и андроида дойде на 10ка но промяна няма...не съм променял нищо по настройките или по работата му,мисля че бъга дойде когато не успя да си направи някаква системна актуализация от Гугъл драйв,опита се няколко пъти и така и не разбрах какво стана,някой сблъсквал ли се е с такъв проблем?
Забравих да спомена че в по-малките пъти се отключва от раз,но 90 процента от опитите са голямо главоболие...
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако не е от андроида, след ъпгрейда на който е препоръчително да се ресетнат фабричните настройки, вижте да не е от темата.
Със стандартната, вградена, също ли го прави?
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
#3

(2020-04-19, 23:46:11)suffer написа:  Ако не е  от андроида, след ъпгрейда на който е препоръчително да се ресетнат фабричните настройки, вижте да не е от темата.
Със стандартната, вградена, също ли го прави?

Темите наистина понякога са коварни, аз ибягвам всякакви теми.
Вариант е просто един фактори ресет да се направи също. Smile

Pocophone F1
  • MIUI Global 11.0.9 (QEJMIXM)
  • Android 10
Gcam - PocoS Mod v10.4 - 7.3.018.291816413
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)